Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | Rövanş Ayarlamaca, Muhtelif Arka Alan Olayları

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,761
Mesaj
20,238
Toplam Beğeni
3,780
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Soyunma odasında Candice LeRae ve Indi Hartwell'i görüyoruz. Bu gece kemer maçına çıkacaklar bildiğiniz üzere. Candice de tam olarak bunun önemine atıfta bulunuyor. Derken odanın yarı şeffaf kapısının arkasından Lumis'i görüyoruz. Ulan sapık herife bak ölecem şimdi sfdfssdfkşlsfdşklf. Candice bunu fark edince panjuru kapatıyor ve o çocuğu düşünme maça odaklan falan yapıyor Indi'ye.

Arka alanda Toni Storm'un promosunu görüyoruz. Stark onunla aynı ringe ait değilmiş. Storm kendine methiyeler düzüyor, Zoey ise kaybedenden başka bir şey değilmiş. Zoey'i bu işe o sokmuş ve onu buradan çıkaracak olan da kendisiymiş.

Ringdeyiz şimdi. Legado del Fantasma jiletleri çekmiş bir biçimde ringde. Escobar konuşuyor. Kendisini Luchadorların kralı olarak adlandırıyor. NXT CWC'yi kurtaracağının sözünü veriyor. Ardından söz Wilde ve Mendoza'da. MSK'e sesleniyor onlar da. Kemerler için meydan okuyorlar. Ardından söz yine Escobar'da. İspanyolca gireceği sırada Kushida'yı görüyoruz titantronda. Kushida da Japonca konuşuyor. BU ŞİRKETTE İNGİLİZCE KONUŞAN İNSAN YOK MU AGA? Neyse netice olarak Kushida ile Escobar haftaya karşı karşıya gelecekmiş.

Arka alanda kameralar ikiye bölünüyor. Bir tarafta Raquel, bir tarafta Mercedes Martinez var. Karşılıklı atışıyorlar haliyle. Ardından kapanışı Raquel yapıyor. Mercedes, Raquel'in ilk rakibi olabilirmiş ama asla sonuncusu olmayacakmış.

Kameralar yeniden arka alanda. Shotzi ve Ember'ı görüyoruz. Maç için tanklarının oraya gidiyorlar. Tankın üstünde ise bir köpek görüyorlar, Franky Monet'nin köpeği bu. Shotzi köpeği alıp seviyor bayağı. Bu sırada Ember'ın tadı kaçıyor tanka baktığı sırada, Shotzi'ye de işaret çakıyor. Shotzi tankın içine bakıyor. Monet'nin köpeği, tankın içine dışkıyı sermiş güüüümmmm. Tat tuz kalmıyor ikilide.

Kameralarımız şehrin bir yerinden. Cameron Grimes bir kulübe girmek istiyor ama oradaki bodyguard, listede isminin olmadığını söylüyor Grimes'a. Grimes nası ya şekline bürünüyor. Bodyguard bu mekanı birisinin kiraladığını söylüyor. Ardından bir limuzin yanaşıyor mekana. Limuzinden inen isim Ted DiBiase! Grimes yine sek kuduruyor. DiBiase, Million Dollar Man'in gözünde herkesin bir ederi olduğunu söyleyip mekana giriyor. Grimes ise sinirden bağrınıyor olduğu yerde.​
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,761
Mesaj
20,238
Toplam Beğeni
3,780
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Mucize arıyoruz, Escobar keşke geri alsa kemeri...

Ted DiBiase 2 haftadır Grimes'ı sek kudurtuyor, Grimes'ın karşı atağa geçmesini bekliyorum artık. Asıl o zaman keyif vermeye başlayacak bazı şeyler burada.
 

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,894
Mesaj
11,129
Toplam Beğeni
1,264
Konum
İzmir/Manisa
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Toni, balım... O kadar haklısın ki. Tam bir jobber oldu ya. Umarım şu Stark belasından kazanarak kurtulur.

Escobar abim yine yine ve yine çok elegant ya. Legado Del Fantasma'yı izlemek çok büyük bir keyif veriyordu ta ki KUSHIDA titantronda belirene kadar. Neyse duam belli duyan belli.
 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,558
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Lumis aynı şu şekilde gözetledi Candice ve Indi'yi gerçekten.

 

Üst