Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | Namus Temizleme Seansı

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,753
Mesaj
20,226
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Açılışta kısa bir promo izliyoruz. Ardından ringdeyiz. Gargano ve Theory gelmiş, ardından Kross da geliyor alana yine muhteşem bir girişle. Scarlett'ın intikamı feci alınacak... Theory kenarda yusuf yusuf bayağı, Gargano itekleye itekleye gönderiyor onu ringe. Ardından maç başlıyor. Kross domine başlasa da Theory bir şekilde üstünlük elde etmesini biliyor. Ama Kross asla aman vermiyor Theory'e karşı. Maçın sonunda da peş peşe Doomsday Saitolar vuruyor. Hemen ardından ensesine Elbow Strike'ı geçiriyor! Ardından yerde de boynuna doğru dirsekler vurduktan sonra Krossface Chickenwing! Theory gümlüyor direkt. Kross resmen öldürerek kazanıyor maçı. Kross kemeriyle pozunu verirken arkasında Balor beliriyor! Ne geldin lan öyle aklımız gitti... Ardından bir diyalog geçiyor aralarında. Balor meydan okuyor ve Kross kabul ediyor! Reklamlara gidiyoruz sonrasında.

 
Son düzenleme:

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
72
Mesaj
2,691
Toplam Beğeni
515
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
Finn Balor 2 hafta sonra kaybedecek ama Karrion Kross feudunun sonunda kazanan Balor olacak.
 

Whirling Dervish

Living That Life On The Darkside
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Nisan 2020
Konu
22
Mesaj
1,863
Toplam Beğeni
341
Konum
Stambula/Turcija
Favori Güreşçisi
Curtis Axel
Kross vs Balor feudunun sonu Balor'un ana kadroya gitmesiyle olur umarım.
 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,558
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Kross çok sağlam ilerliyor gerçekten. Balor’ı bir kez daha bozacaktır. Eğer Gargano’nun kemerini kaybetmesi yönünde planları varsa bir Kross vs. Gargano rekabeti görmek isterim bu arada. The Way’in boşu boşuna Kross ve Scarlett ile yolları kesişmemiştir.
 

Üst