Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

NXT Spoiler | MSK vs. Breezango, Kalın Bir Galibiyet

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,762
Toplam Beğeni
3,781
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Arka alanda Leon Ruff, Regal'ın ofisine geliyor. Maç istiyor bu gece Regal'dan. Regal geçen haftadan sonra temize çıktığını düşünmüyorum falan diyor. Ama Ruff çıktığını savunuyor, bayağı da rage mod açıyor ortalığı dağıtıp Regal'ın dibine geliyor falan. Ooo paşam sakin ya.

Ringe geçiyoruz şimdi. MSK vs. Breezango maçı için her şey hazır ve maç başlıyor. Klasik bir MSK maçı olsa da keyifli ve uzun soluklu bir aksiyon izliyoruz. MSK beklendiği üzere galibiyeti almasını biliyor. Maçtan sonra Breezango ile el sıkışıyorlar, Breezango bir tık garip davranıyor gibi geldi bana, turn falan gelir sandım anlık ama bir şey yaşanmıyor. MSK galibiyetini kutluyor ringde.

Gargano, Regal'ın ofisinde. Bayağı öfkeli o da. Gelecek hafta Reed ile çıkacağı kemer maçını iptal ettirmek için uğraşsa da Regal bana mısın demiyor. Öfkesi dinmiş değil tabi Gargano'nun.

Ringdeyiz yeniden. Pete Dunne ve Oney Lorcan alanda. Dunne bir promo kesiyor. Kross'un Balor'u seçtiğinden bahsediyor. Bu doğalmış çünkü Kross, Dunne'ın ne kadar sert olduğunu ve NXT'deki en kötü adam olduğunu biliyormuş. Şimdi de bir meydan okuma yapıyor Dunne. Derken Leon Ruff! Arkadan girişiyor Dunne'a! Sıyırmış lan bu adam. Dunne'ı dışarı alıyor Ruff. Ardından bakışıyorlar oradan ve maç da meşrulaşmış oluyor. Dunne ringe gelince maç başlıyor. Ruff biraz varlık göstermeye çalışsa da Dunne içinden geçiyor onun. Koluna çalışarak TKO ile maçı çözüyor. Kalın bir galibiyet alıyor Dunne. Ruff ise düşüşünü sürdürüyor.

Legado del Fantasma'nın promosu yayınlanıyor. Escobar, Kushida'nın unvanı almasına izin vermiş. Fakat bu gece o unvan evine geri dönecekmiş. Reklamlara gidiyoruz, dönüşte Kadınlar Şampiyonluğu Maçı var.​

diamondcutter

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
5
Toplam Beğeni
36
Favori Güreşçisi
Randy Orton
RPG Karakteri
Randy Orton
Hakemin aksiyona dahil olması ve sonrasında gaza gelmesi feci iyiydi :D.

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610