Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | Kadınlar Şampiyonluğu, Yeni Stable Alanda, Açık Arttırma

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,760
Mesaj
20,235
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Ringe geçiyoruz şimdi. İlk olarak Mercedes Martinez geliyor, ardından şampiyonumuz Raquel Gonzalez de Dakota eşliğinde geliyor ve maç başlıyor. İlk başlarda sıkıcı geçse de reklam arasının ardından bayağı açılıyor maç. Mercedes Martinez feci zorluyor Raquel'i ama Raquel sağlam bir direniş gösteriyor. Maçı da One Arm Powerbomb ile çözmeyi başarıyor Raquel. Galibiyetini kutluyor Dakota ile.

Arka alanda bir arbede var. Theory ve Gargano'yu uzaklaştırıyorlar soyunma odasının oradan. Kameralar soyunma odasında. Reed haşat olmuş durumda.

PC'nin önüne bir jip yanaşıyor. Arabadan inenler Scott'ın tayfa. Bianca denen gacı çok feci gözüküyor oyyyyy. Reklamlara gidiyoruz.

Ardından ringdeyiz. Scott geliyor ilk olarak girişe ve sonrasında stable'ı anons ediyor. Ardından ekipçe ringe geliyorlar. Swerve giriyor söze ilk. Geçmişte hatalar yapmış ama artık vahşi ve tehlikeli bir adammış. Ardından Top Dollar (AJ Francis) alıyor sözü. O da NFL göndermeleri falan yapıyor eski NFL'ci olması misali. Sonrasında Adonis ve ardından kadın üye B-Fab de bir şeyler söylüyor. Ardından kendilerini Hit Row olarak tanıtıyor stable. Artık emniyette değilsiniz şekli söylemlerle kapanışı yapıyor Scott.

Kameralarımız bir malikanede. Bir açık arttırma var bu malikane için. Grimes da geliyor aday olarak. Açık arttırma başlıyor. Var mı arttıran cart curt derken Grimes, 8 milyon dolara kadar getiriyor. Derken gizli bir adam 20 milyon dolar koyuyor! Ardından satılıyor malikane! Alan isim tabii ki de Million Dollar Man! Cameron Grimes yine sek kuduruyor puhahahahahaha.​
 
Son düzenleme:

Mr Perfection

the standard
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Kasım 2020
Konu
517
Mesaj
3,552
Toplam Beğeni
1,322
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
1035
Raquel Gonzalez ablam yardımsız, hilesiz, hurdasız indirdi Martinez’i bir de. Artık Dakota Kai ile beraber olmasının pek anlamı yok gibi.
 

DIO

Matane
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
93
Mesaj
6,008
Toplam Beğeni
1,421
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Hit Row'un promosu çok eğlenceliydi. Swerve gerçekten harika bir güreşçi, biraz karakter lazımdı sadece. Bu ekiple beraber harika olacaktır.
 

Whirling Dervish

Living That Life On The Darkside
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Nisan 2020
Konu
22
Mesaj
1,863
Toplam Beğeni
341
Konum
Stambula/Turcija
Favori Güreşçisi
Curtis Axel
Hit Row hızlı okununca Hidra olarak telaffuz edilebiliyor.

Ted Dibiase-Cameron Grimes olayında Dibiase Jr döner umarım.
 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,558
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Scott ve ekibinin segmenti gerçekten aşırı keyifliydi. Scott zaten çok beğendiğim bir güreşçiydi. Karakter olarak da sağlamlaştırılmış oldu böylelikle. Geleceği parlak duruyor. B Fab’e de fena düştüğümü söyleyebilirim.
Grimes ve DiBiase arasındaki olaylar da umarım DiBiase’nin Grimes’ın menajeri olmasıyla devam eder. İkisinin birlik olarak devam etmelerini çok istiyorum.
 

Üst