Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

NXT Spoiler | Bir Dost

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,761
Toplam Beğeni
3,781
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Stark vs. Storm ile alakalı bir promo dönüyor. Ardından haftaya maça çıkacaklarını öğreniyoruz.

Ringdeyiz şimdi. Lorcan geliyor ilk olarak, ardından O'Reilly geliyor ve maç başlıyor. Maç devam ederken Dunne geliyor. Maç devam ediyor kaldığı yerden. Fena bir maç izlemiyoruz. O'Reilly maçı son bir atağın ardından Knee Drop ile çözmeyi başarıyor. Derken direkt Dunne ringe girip dalıyor Kyle'a! Lorcan da katılıyor ona derken BOBBY FISH! GERİ DÖNÜYOR! Kyle'a yardım ediyor Fish ve içlerinden geçiyorlar Dunne ile Lorcan'ın! Ardından bakışıyorlar ve aralarında bir diyalog geçiyor. Fish terk ediyor ringi sonrasında.

Bronson Reed'in arka alan promosu geliyor ekranlara. Bayağı asabi. Ardından Gargano vs. Reed duyurusu geliyor ekranlara yine, maç Steel Cage olacakmış! Reklamlara gidiyoruz, artık sıra main eventte.​

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Fish ile O’Reilly’nin araları iyi olmayacak gibi duruyor. Fish belki kendisine tekli olarak bir yol çizer veya Cole geri dönünce Cole’un tarafına geçer. Fish’in bundan sonra yükselebileceğini düşünmüyorum ama neler yapacağını da gerçekten merak ediyorum.