Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | 2 Out Of 3 Falls

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,762
Mesaj
20,240
Toplam Beğeni
3,781
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Gecenin ana maçı için ringdeyiz. İlk olarak Legado del Fantasma eşliğinde Escobar geliyor, ardından Kushida da geliyor ve maç başlıyor. Maç devam ederken MSK alanda birden! Legado del Fantasma'ya girişiyorlar! Kenarda kavga dönerken hakem hem MSK'yi hem Legadoları banlıyor kenardan! MSK bayağı memnun karardan, istediklerini gerçekleştiriyorlar. Legado tayfa ise tatsız tabii. Maç kaldığı yerden devam ediyor bu arbedenin ardından. İlk tuş uzun bir süre gelmiyor. Kushida sonda bir atak yapıyor derken Escobar aniden omuzluyor Kushida'yı ve Phantom Driver! Tuşa gidiyor hemen ve başarılı! Escobar buluyor tuşu! 1-0 öne geçiyor Escobar böylece. Maç devam ediyor tüm hızla. Escobar üstünlüğünü çok sürdüremiyor ve Kushida aniden Arm Bar bağlıyor Escobar'a! Ringin ortasındalar, Escobar'ın hareket alanı da oldukça sınırlı ve pes ediyor! 1-1 oldu! Kushida çok erken cevap veriyor rakibine! İş artık son tuş/pes ettirmeye kaldı. Maçın son dilimi gayet heyecanlı geçiyor. Kushida'nın kemeri kaybettiği roll-up sekansı birebir yaşanıyor ama Escobar bu sefer atmayı başarıyor! Biraz daha ileride Kushida kalın bir Kimura Lock denemesinde bulunuyor. Escobar biraz direniyor ve iplere ulaşıyor! Ama Kushida salmıyor onu, kaldırıyor Escobar'ı ve Exploder Suplex! Ardından kaldırıyor ve Northern Lights Suplex tarzı bir hareket yapıyor! Tuşa gidiyor ve başarılı! Kushida 2-1 yapıyor ve galibiyeti çözüyor! Zorlu bir sınama maçından galip ayrılmayı başarıyor Kushida. Kemeriyle galibiyetini kutlarken şov sona eriyor.

 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,559
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Harika bir maçtı gerçekten. TakeOver: New York’ta Cole ile Gargano arasında olan 2 out of 3 falls maçından aldığım keyfi aldım diyebilirim. Escobar da Kushida da çok iyi iş çıkardılar. Escobar’ı NXT Championship veya NXT North American Championship potasında görmeyi diliyorum gelecek zamanlarda.
 

Üst