Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

İstek/Öneri Mayıs 2021: İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,397
Toplam Beğeni
2,544
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Yeni ayın istek ve öneri konusuyla karşınızdayız. Foruma güzel şeyler katacağına inandığınız, eksiklerimizi gidereceğini düşündüğünüz istek, öneri ve şikayetlerinizi buraya bekliyoruz her zamanki gibi.​

Styles Clash

doğan güneş
Premium++
Konu
256
Toplam Beğeni
1,401
Favori Güreşçisi
Stone Cold Steve Austin
Kredi
12078
İnceleme arşivlerinde ufak tefek eksiklikler var. Liste güncellenebilir.

İncelemelerle ilgili bir azalış söz konusu yazın gelince ben ufak ufak başlayacağım da öncesinde bir etkinlik vs olabilirse hoş olir. Gerçi sınav takvimi ne alemde bilmiyorum.

Tezat Medya işi ne konumda? Yüzde kaç ilerleme oldu? Bence projenin tutundurulması adına genel duyuru konusu açılıp üyelere duyurular aktarılmalı.

Bunların dışında aktarabileceğim husus yok emekleriniz için teşekkürler.

Miseria Cantare

second city warrior
Premium+
Ayın Üyesi
Konu
1,140
Toplam Beğeni
931
Favori Güreşçisi
CM Punk
RPG Karakteri
Raven
Kredi
520
Tezat Medya konusunda son durumları öğrenmek istiyorum. Gidişat çok iyi, emekleriniz için teşekkürler.

Edit : Valorant ile ilgili bir turnuva bir şeyler falan olursa hoş olabilir. Oynayan üyeler göze çarpıyor.

Son düzenleme:

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Ben her şeyden memnunum, hiçbir sıkıntı yok benim açımdan. Sadece Tezat Medya konusunda son gelişmelerin neler olduğunu çok merak ediyorum.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,761
Toplam Beğeni
3,781
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
İnceleme arşivlerinde ufak tefek eksiklikler var. Liste güncellenebilir.

İncelemelerle ilgili bir azalış söz konusu yazın gelince ben ufak ufak başlayacağım da öncesinde bir etkinlik vs olabilirse hoş olir. Gerçi sınav takvimi ne alemde bilmiyorum.

Tezat Medya işi ne konumda? Yüzde kaç ilerleme oldu? Bence projenin tutundurulması adına genel duyuru konusu açılıp üyelere duyurular aktarılmalı.

Bunların dışında aktarabileceğim husus yok emekleriniz için teşekkürler.
İşin açıkçası inceleme konusunda kimsenin istekli, arzulu olduğunu göremedik yönetim olarak. Düzenlediğimiz etkinliklere katılım sağlanmaması da cabası zaten, o yüzden inceleme bölümünde yapılabilecek pek bir şeyimiz kalmadı haliyle Mehmet Abi. Ama zaten sen hep diyorsun askerden dönünce buraları bir donatalım diye, öyle bir emelin varsa toparlamaya çalışırız bölümü ama öteki türlü inceleme bölümüne yapabilecek pek bir şey yok dediğim gibi. Güreşe olan ilginin azalmasının 2-3 katı oranında inceleme/makale bölümlerine ilgi azalışı yaşandı maalesef. Hal böyle olunca elden pek bir şey gelmiyor maalesef.

Tezat Medya konusunda altta da 2 mesaj daha gördüm, benim pek cevap verebileceğim bir şey yok burada ama Mehmet Abi pek buralara bakamadığı için ona görmediği yerler olduğu için bilgilendirme yapayım. Danışıklı Dövüş, Verkaç ve Tokyo Merkez podcastleri Tezat Medya bünyesinde yayın hayatlarını devam ettiriyor; onun dışında olayın iç yüzünde durum nedir pek bilgilendirme yapamıyorum benim de çok bir bilgim olmadığı için. Üst yönetim ilgilenir zaten bu soruyla ama es geçilmiş olmasın diye elimden geldiğince cevap vereyim dedim.

Edit: Bu arada inceleme, makale bölümü için eğer bir şeyler yapmaya istekli isimler varsa Discord hesabım mevcut zaten hemen aşağıda, bana oradan ulaşabilirsiniz. Konuşup bir şeyler yapmayı deneyebiliriz.

Mr Perfection

the standard
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
517
Toplam Beğeni
1,322
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
1035
Hüküm ve Mental Boom reaksiyonları çok güzel oldu. Bunun gibi zamanla yeni reaksiyonlar da eklenmeli, daha çeşitli olmalı diye düşünüyorum. Kolay gelsin canlarım.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,761
Toplam Beğeni
3,781
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
Kredi
14675
Hüküm ve Mental Boom reaksiyonları çok güzel oldu. Bunun gibi zamanla yeni reaksiyonlar da eklenmeli, daha çeşitli olmalı diye düşünüyorum. Kolay gelsin canlarım.
Reaksiyon kısmını fazla doldurup o kısmı yorucu bir hale getirmek istemiyoruz, ama eğer yine "hüküm" ve "mental boom" tarzı forum içinde popüler ve dillere pelesenk olan bir söylem olursa ya da üyelerden yoğun istek olan tepkiler olursa onları eklemeyi düşünebiliriz. Yani bu konuda top tamamen siz üyelerde.

Ganbarimasu

Kayıtsız Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
824
Toplam Beğeni
2,519
Kredi
1925
Forumda arama yaptığımızda linkteki bir sayının sürekli arttığını farkettim. En son aramamda 357787 oldu mesela. Acaba forumda yaptığımız aramalar bir yerde kaydediliyor mu şu üye şöyle bir şey aradı diye? Tamamen meraktan soruyorum.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,761
Toplam Beğeni
3,781
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
Kredi
14675
Forumda arama yaptığımızda linkteki bir sayının sürekli arttığını farkettim. En son aramamda 357787 oldu mesela. Acaba forumda yaptığımız aramalar bir yerde kaydediliyor mu şu üye şöyle bir şey aradı diye? Tamamen meraktan soruyorum.
Vallahi sen söylemesen hiç fark etmeyeceğim bir şeymiş, yüksek dikkatine maşallah diyelim...

Ben de denedim her seferinde birer arttı, dediğin gibi her aramada sayı artıyor. Ama bir yere kaydedilmiyor. Konu açıldıkça linkteki o sayının artması gibi düşün. Aynı şeyi bir daha arayacak olursan belki bir kolaylık sağlar sana orada, öteki türlü bir numarası yok yani.

Edit : Valorant ile ilgili bir turnuva bir şeyler falan olursa hoş olabilir. Oynayan üyeler göze çarpıyor.
Bunu es geçmişim yazayım. Geçen ayın toplantı kararlarında da belirttiğimiz üzere forum içinde üyelerimizin etkinlik yapması serbest, tahsis edilecek ödüller konusunda beraber konuşur hallederiz zaten. O işin en basit kısmı, eğer öyle bir niyetin varsa kendin Valorant etkinliği düzenleyebilirsin yani.

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,397
Toplam Beğeni
2,544
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Her ay olduğu gibi yine etkinlik isteği gelmiş, ben de duyuru konusunda söylediğim şeyi yineleyeyim. Mart ayının istek konusunda da çokça kişi yoğun bir şekilde etkinlik isteğinde bulunmuştu ve sonuç olarak birinci yıl etkinliklerimize eklediğimiz bu etkinliklere ne isteği yapanlardan katılım geldi, ne de yönetim ekibi ve ekibin en yakın arkadaşları dışında katılımcı bulabildik.

Bir etkinlik düzenlenmesini istiyorsanız bizden beklemenize gerek yok, "beyler şuraya kredi mredi atın ödül mödül ayarlayın" dediğiniz an dükkan sizin. Her türlü yardımı sağlarız. İsteniyor, düzenliyoruz, kimse katılmıyor ve aramızda oynuyoruz turnuva sonuçlansın diye sonra. Bu da hoş olmuyor bizim için. Meydan sizin, biz de çok istiyoruz eğlenceli etkinlikler düzenlemeyi ama vaziyet bu. Dört-beş tane Be a Booker isteğinin ardından Be a Booker yarışmasına gelen tek katılım "maçları değiştirebilir miyiz" sorusu olunca haliyle biz de etkinlik düzenlerken kafa göz giremiyoruz olaya korkusuzca.

Tezat Medya konusunda son durumları öğrenmek istiyorum. Gidişat çok iyi, emekleriniz için teşekkürler.
Mevcut içeriklerimizi her hafta güncellemeye devam ediyoruz. İzlemeyi düşündüğümüzden daha yavaş bir tempo izlediğimiz sizlerin de malumudur ancak gerek Alper'in talihsiz bir şekilde Hadsizleme projesine devam edememesi, gerek başımıza gelen birkaç olay izlediğimiz süreci yavaşlatıyor. Kendimizi en iyisini yapacağımız konusunda hazır hissettiğimizde gaza basarız, bunu söyleyebilirim. Forumun bir anda altını üstüne getirmek de sağlıklı olmaz çünkü.

İÇERİK ÜRETİCİSİ ARIYORUZ!

Yukarıdaki konu da hala duruyor. Birkaç dönüt aldık ancak somut bir çalışmaya başlayamadık henüz dönüt aldığımız kişilerin yoğunluklarından ötürü. Yani biz yönetim ekibi olarak eldeki içerikleri olduğunca sunmaya devam ediyoruz ama etkinlik konusunda da olduğu gibi üyelerimizden/çevremizden katkıya ihtiyaç duyuyoruz. İlgili arkadaşlarımızın bir mesaj uzağındayız hala.