Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

PPV AEW DoN Spoiler | AEW World Championship: Kenny Omega vs. PAC vs. Orange Cassidy

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Kusursuz bir maçtı. Maçın her saniyesi ayrı keyifliydi. Omega'nın sonlara doğru Callis'ten kemerlerini tek tek isteyip Pac'i kemerleriyle dövmesi Omega'nın karakterini çok başka bir boyuta taşıdı gerçekten. Daha fazla söze ihtiyaç yok. Kusursuzdu.

OhMyMind

whatever
Premium Üye
Konu
297
Toplam Beğeni
1,459
Favori Güreşçisi
Riho
Kredi
1805
Eridim bittim mahvoldum ya. Muhteşemdi her şeyiyle. Orange'ın karakterini aşıp maçta coşkuyu doruklara çıkarması, Kenny'nin kemerleri sırayla silah olarak kullanıp gövde gösterisi yapması, ardı ardına gelen kick-outlar... Her şeyiyle muhteşemdi. Orange Cassidy'nin de bir gün o kemeri beline dolayacağını çok net gördüğümüzü düşünüyorum, sadece o günün gelmesini iple çekiyorum ben. Bu arada cidden F*ck You Don yani gerçekten. Sonucu okumama rağmen Orange alacak sandım ciddi ciddi, öyle böyle coşmadım yani o an. Tony Khan'a böylesine dehşet bir şey izlettirdiği için teşekkür ediyorum.