Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


SD Spoiler | Aşkkadın Maça Çıkıyor

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
20 Nisan 2020
Konu
1,772
Mesaj
7,501
Toplam Beğeni
1,389
Konum
İzmit
Kredi
2600
Reklamlardan döndük. Ozzy Osbourne'e teşekkür ediyoruz Hell in a Cell müziği için. Şimdi arka alanda Adam Pearce ve Sonya Deville'nin yanına Uso'lar geliyor ve yakınmaya başlıyorlar olaylar hakkında. Olayı inceleyeceklerini ve bu gece bir karar vereceklerini söylüyorlar. Uso'lar rahatlamış bir şekilde uzaklaşırken ringe dönüyoruz. Ringde Carmella var halihazırda. Şimdi ringe tarihin en iyi kadın güreşçisi en muhteşem kadın geliyor. Maç öncesi verdiği röportajda da hüküm sürmüş Carmella'ya. Ringe giriyor Liv ve maç başlıyor.


Maçın sonlarına doğru Liv üstünlüğü çok iyi almışken bir anda Carmella'dan gelen bir submission ile maçı Carmella kazanıyor. Maçtan sonra Carmella ring anansörünü çağırıp kulağına bir şeyler fısıldıyor. Anansör mikrofon alıp maçın kazananının WWE'de ki en güzel kadın Carmella olduğunu söylüyor.


Bu kolpayı duyduktan sonra arka alanda SmackDown Womens şampiyonu Bianca Belair'i görüyoruz. Kendisi birazdan ekranlarımızda olacak fakat ondan önce reklamlar.​
 

DIO

Matane
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
93
Mesaj
6,006
Toplam Beğeni
1,421
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Bu hikayenin sonu Carmella vs Eva Marie'ye gidiyor gibi ama... (Farklı brandda olabilirler ama her an bir sürpriz çıkabilir...)
 

Üst