Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


AEW Spoiler | Inner Circle Zaferi Kutluyor

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,397
Mesaj
16,453
Toplam Beğeni
2,544
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Inner Circle ringe geliyor özet görüntülerinden sonra. Judas'ı söylüyor seyirciler alışıldığı üzere.2021 Stadium Stampede Le Championları Inner Circle'ı anons ediyor Jericho. Destekleri için herkese teşekkür ediyor. Bu gece buraya gelen herkese Inner Circle Stadium Stampede tişörtü vermişler, herkes tişörtleri kaldırıyor. Ortiz de "çok tişört lan" diyor. Mutlular bayağı.


Jericho daha sonra Inner Circle'ın hala bir arada olma sebebini, Stadium Stampede'in kahramanını anons ediyor: Sammy Guevara!

Sammy konuşuyor. Çok iyi hissettiğini söylüyor. Spears salağına 630 yaparak bitirmek süpermiş. Arka bahçelerinde annesinin evinin çatısından yaparmış eskiden bunu. Oralardan DoN main eventine gelmek, şovu kapatmak, kardeşlerini bir arada tutmak asla unutmayacağı bir gece olmuş onun için. Hepsine teşekkür ediyormuş ve hepsini seviyormuş. Sarılıyor grup.

Santana konuşuyor. Sammy'ye haklı olduğunu söylüyor. Hepsinin kariyerlerinin en iyi anıymış o an. Birlikte kalmalarından daha önemli bir başarıları da varmış. Limuzinlerine binip hava atan adamları yol kenarında sürünürken görmek çok iyiymiş. FTR'a sallamaya başlıyor. Kariyerlerini bitirmeye çalışmaları içine sinmiyormuş. Inner Circle-Pinnacle mevzusu bitmekten çok uzakmış.


Hager konuşuyor. Onlara yalan söylemişler, ihanet etmişler. Onlara kalmamış bunun ne zaman bittiği. Beşi bir araya gelip bu kıç tekmelemeyi tekrar tecrübe edeceklermiş. Wardlow'a sesleniyor. Duyuyor musun lan diyor. Wardlow'u asla yenilmediği bir yere davet ediyormuş, iki hafta içinde Dynamite'ta bir MMA kafes maçı!

Jericho hepsinin iyi noktalara parmak bastığını söylüyor. Savaşın bitmediğini söylüyor. Shawn Spears'ı düşününce delleniyormuş. Wardlow'un ona powerbomb yaptığını hatırlayınca delleniyormuş. En önemlisi de yamuk ağızlı p*ç MJF'i düşününce delleniyormuş. Sammy'nin de aynı şeyi hissettiğini biliyormuş MJF hakkında ancak farkları şuymuş ikisinin. MJF onun kariyerini, hatta hayatını bitirmeye çalışmış Blood & Guts'ta. O zamandan beri aynı insan değilmiş, hala o anı düşünüyormuş. Hala terlemiş bir halde uyanıyormuş o gece aklına geldiği için. Skoru eşitlemek zorundaymış. Onları utandırdıklarını biliyormuş şampanya banyosuyla. Stadium Stampede'de attığı dayak da yetmemiş. Onun kariyerini ve hayatını MJF'in kendisine yapmayı denediği gibi mahvedene kadar bu iş bitmeyecekmiş. MJF onu tarihin en iyisi olarak nitelendiriyormuş ve buna inanıp inanmadığını bilmiyormuş ancak MJF'in düşündüğü kadar iyiyse, eğer AEW'yu dünyanın en iyi güreş şirketi yapmayı başaracak kadar iyiyse, MJF'i yenecekmiş. Defalarca kez söylüyor bunu. Pinnacle'a seslenip bu işin bitmediğini söylüyor. Inner Circle asla affetmezmiş ve kesinlikle asla unutmazmış.


Jericho kameraya hayvan gibi iyi bir bakış atıyor ve kendimizden geçiyoruz yine. Abim ya. Reklamlara gidiyoruz, reklamlardan sonra Omega varmış.

 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,559
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
The Inner Circle ve The Pinnacle rekabeti anladığım kadarıyla bölünerek ilerleyecek. Böylesi daha iyi oldu bence bir kez daha 5 vs. 5 maç izlemeye gerek yok. Hager vs. Wardlow MMA maçı bayağı heyecanlandırdı.
 

DIO

Matane
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
93
Mesaj
6,014
Toplam Beğeni
1,422
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
İçinde Hager olan bir maça yükseleceğimi düşünmezdim ama Wardlow etkisi. Umarım tekte dağıtır şu Hager denen herifi de hiç uğraşmayız.
Ayrıca her ne kadar içindeki üyeler kendilerini mikrofonda ve ringde taşıyabilir olsalar da sanki yeterince "Inner Circle X'i kutluyor", "Inner Circle X'e sövecek" segmentleri yaşamadık mı ya?
 

Üst