Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NJPW Dominion Spoiler: LIJ vs. Suzuki-Gun

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
LIJ'nin uzun girişinin bitmesini bekliyoruz. Naito, Hiromu'yu çağırıyor. Hiromu fotoğraf çekiyor falan filan bir saat giriş yapıyorlar yine. Ardından Suzuki-Gun giriş yapıyor. Başlayacak mısınız artık ayıp olacak ama.


6 Man Tag Team Match
Los Ingobernables de Japon (Tetsuya Naito, SANADA & BUSHI) vs. Suzuki Gun (Taichi, Zack Sabre Jr. & Douki)


Naito ve Taichi ile başlıyoruz maça. Naito hakemi yere düşüyor??? Naito'nun forearmları ile üstünlüğü yakalıyor ama ardından Taichi boğazını yakalıyor. SANADA gelip burnunu yakalıyor Taichi'nin. Oradan da Sabre geliyor. Ortalık bir an karışıyor. Ardından DOUKI ve BUSHI tag alıyor. İkisi de birbirine tam olarak üstünlük sağlayamıyor ama DOUKI, BUSHI'yi atıyor dışarı ve dışarıda ortalık karışıyor. Suzuki-Gun her türlü şeyi yapıp üstünlüğü elde ediyor. Ardından ringe geri giriyorlar. Taichi tag alıyor. BUSHI üzerinden üstünlük kurmaya devam ediyorlar. O biraz BUSHI'yi dövüyor. Sonra Sabre tag alıyor. O da biraz dövüyor BUSHI'yi. Şimdi DOUKI tag alıyor. BUSHI tag vermeye çalışıyor. DOUKI engellemeye çalışsa da verdi. Naito içeride. Taichi'yi indirdi. Ardından Sabre'ı da indirdi. Taichi'ye geri dönüyor. Taichi fark etmeden SANADA tag alıyor. Takım çalışması ile Taichi'yi indiriyorlar ama yetmiyor. Sabre geliyor ringe. SANADA üstünlük kurmayı denese de çeviriyor Sabre. Suzuki-Gun takım olayları vs. ring karışıyor. Ardından yine ringde SANADA ile Sabre geliyor. Sabre kendi roll-uplarından yapmaya çalışıyor ama SANADA çevirip roll-up yapıyor ve başarılı. LIJ kazanmayı başarıyor.

Maçtan sonra iki taraf da hakemle uğraşıyor. Karşı karşıya geliyorlar. Sıradaki challengerlar da belli oluyor. 
Son düzenleme:

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Açıkçası bir tık daha kabul edilebilir bir maçtı, Naito'yu merak ediyorum takımlar kemeri için maçta.
 

Üst