Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Alexa's Playground

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
20 Nisan 2020
Konu
1,772
Mesaj
7,501
Toplam Beğeni
1,389
Konum
İzmit
Kredi
2600
Reklamlardan döndüğümüzde Alexa ringe kurulmuş salıncakta Lilly'i tutuyor. Bliss herkesi selamlıyor ve yeni bir arkadaş edinme zamanı olduğunu söylüyor.


Bu sırada lafını Shayna Baszler bölüyor ve ringe geliyor. Ringe girerken yolda ki sallanan atı indiriyor yere. Ardından Alexa'nın yanında ki salıncağa oturuyor kendisi de. Bliss bunun hoş olmadığını söylüyor Baszler'a. Baszler geçen hafta yaptığını yaramaz şeyden ötürü dersini almamış. Bliss Lilly'e dönüyor ve Baszler'ın değişebileceğini söylüyor. Arkadaş olabileceklerini söylüyor. Baszler'ın tek yapması gereken şeyin Lilly'den özür dilemek olduğunu belirtiyor. Baszler şaşkına dönüyor bu infodan sonra. Bliss'in gördüğünden daha saplantılı olduğunu söylüyor. Baszler, Bliss Reginald'ın hareketlerinin sebebi olduğunu ve bu hareketlerden ötürü de kendisi ve Nia'nın artık Women's Tag Team şampiyonları olmadığını söylüyor. Bliss böyle bir şeyi asla yapmayacağını söylüyor. Bliss sadece arkadaş olmak istediğini söylüyor. Bliss şimdi Lilly'i dinliyor ve bir anda buz kesiyor yüzünü. Baszler'a dönüp kendisi için en iyi şeyin Lilly'den özür dilemek olacağını söylüyor.

Baszler şimdi Alexa'nın elinden alıyor Lilly ve kendisinden özür diliyor... aptal bir oyuncak olmasından ötürü. Bliss Baszler'a saldırıyor şimdi fakat Baszler fırlatıyor Bliss'i ringden aşağı. Baszler şimdi Lilly'nin vücudunun üstüne duruyor ve tekmeliyor oyuncağı. Bu sırada ışıklar sekmeye başlıyor ve bir süre sonra hepsi sönüyor. Rampadan pyrolar patlıyor Baszler geri kaçıyor. Bu sırada Bliss Lilly'i tutarken gülümsüyor.


Baszler şimdi arka alanda. Hala ışıklar gidip geliyor. Yoluna devam eden Baszler'ın kafasına neredeyse kutu ve metal kafes düşüyordu. Baszler zar zor da olsa soyunma odasına giriş yapıyor. Kapısını zincirle kilitliyor ve önüne bir kaç sandalye koyuyor. Baszler şimdi kendi kendine "o sadece aptal bir oyuncak" diyor sürekli. Aynaya dönüyor Baszler ve aynada Lilly var. Şimdi bir daha dönüp bakıyor fakat şimdi yok Lilly. Baszler tutup tekmeliyor aynayı, parçalarına ayırıyor. Lilly kırık parçalar arasından gözüküyor şimdi. Şimdi ışıklar temelli kesiliyor. Bu sırada Baszler altına eder derecede çığlığı basıyor. Bizim de bu şovumuz bu şekilde son buluyor.

 

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,397
Mesaj
16,453
Toplam Beğeni
2,544
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
YAV HOCAM

Bak Twitter'da sürekli görüyorum, Undertaker yapınca iyi Alexa yapınca kötü falan diyorlar. İşi kadın düşmanlığına kadar götüren olmuş da o artık taşın suyunu sıkmak seviyesinde bir itham olduğu için onunla ilgili konuşmayacağım çok. Undertaker gibi otuz tane karakter denedi vaktinde WWE. Doğaüstü güçleri olduğu veya mistik yetenekleri olduğu iddia edilen zibilyon tane karakteri var. Bu Mordecai olur, Giant Gonzalez olur, aha bugün gördüğünüz Alexa Bliss olur, fark etmez. Undertaker hariç tutunabilen tek adamın Kane olması bu adamların farkı zaten. O adamlar o karakterleri 25 yıl boyunca sunabildikleri için Undertaker ve Kane oldular. OLMUYOR ARKADAŞLAR, FIEND'İN YANINA İLK GELDİĞİNDE DE OLMUYORDU, HALA OLMUYOR

Olmuyor aga işte. Neyi zorluyorsunuz? Twitter'da üç beş tane köleniz hariç herkes dalga geçiyor şu karakterle. Eski hali NXT'deki ilk maçlarında gösterdiği atletizmini falan çöpe atıp gitmişti, ring içinde bir şey beceremiyordu ama en azından mikrofonda falan var oluyordu. Bu halinde o da yok, kötü bir parodi gibi duruyor. Yok abi olmuyor işte ya. Girişte patlattığınız alevleri kimse takmıyor, Shayna o rolü zaten kurtaramıyor, Alexa Bliss Fiend'in yanına geçtiğinden beri bu rolü berbat oynuyor, olmuyor işte ya. Rhea Ripley'e mentali güm güm gümlemiş olan Charlotte Flair dışında rakip bulamıyorsunuz, Shayna biçilmiş kaftan ama yok arkadaş, Alexa Bliss ile muhteşem bir şey yakaladığınızı falan sanıyorsunuz. Bray Wyatt'ın yanında Sister Abigail olduğu sanılacak olan bir kadın figürün yer alması isteği her zaman çocukça ve gerçek olduğunda "aa ben böyle hayal etmemiştim" denecek bir istekti. Buyurun ortada ne olduğu. Ya harbi inanılmaz, hala şunu main event olarak yedirmeye falan kalkıyorlar aklını yitirirsin ya. Bize Randy Orton ve Riddle nerede kullanılacaksa verin, sonra şovu kapatın abi. Vallahi olmuyor bırakın ya.
 

Der Generalfeldmarschall

AbouTAKAR
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
26 Kasım 2020
Konu
56
Mesaj
725
Toplam Beğeni
261
Favori Güreşçisi
Bobby Roode
Fiend nerede bilader ya.
 

Rohan Süvarisi

At Avrat Ayüw
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Nisan 2020
Konu
2
Mesaj
819
Toplam Beğeni
93
Konum
Varşova
Favori Güreşçisi
Jay White
Bunu sunma cesaretini nereden aldıklarını merak ediyorum. Saçmalıkta zirve oldu bu. Bir de bunu tutup Undertaker'la mı karşılatırıyorlar? Gerçekten akıl alır gibi değil. Aklı olan şu Alexa's playground işinin tarihin en saçma 10 olayından biri olduğunu düşünür. The world Fiend bile birçoklarına saçma gelirken bir de gelip bunu main eventte önümüze sunuyorlar. Yazık.
 

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Snake yerine Alexa Bliss demişim gibi düşünün.

 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
72
Mesaj
2,691
Toplam Beğeni
515
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200

Too Sweet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
12
Mesaj
514
Toplam Beğeni
103
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
Emba Mun
Bu ana olay mı olmuş? :d

Yani o kadar kötü ki kelimelere dökemiyorum. Girişte alev atıp Shayna'yı korkutma fikrini kim bulduysa doğaüstü güçler akıl fikir versin. Normalde 2 yumruk ve 3 tekmede Alexa'yı yerle bir edebilecekken (hem gerçek hem kurgusal anlamda) arka alanda ağlıyor, yazık. Alexa'nın bu karakterinin parçalanarak yok olmasını diliyorum. Bunun oyuncaklarını da her kim alıyorsa onlara çok çok öpücükler yolluyorum buradan, zavallıca.
 

Üst