Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG 13 Haziran 2021 PURE #86 (#twobelts)

Chairman

#puredaizbırak
Chairman
Konu
428
Toplam Beğeni
1,746
ŞOV BİLGİLERİ​
PURE #86​
13.06.2021 - 21.00​
Rimrock Auto Arena​
Billings, Montana​

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN 5 NEDEN:
1-
Bobby Gunns: "Yine kaybeden taraftasın Pat."
2- Raven vs. Damien Sandow
3- Sami Callihan vs. Willow vs. Austin Theory vs. Hiromu Takahashi vs. Adam Cole
4- "Bence sen kendini önce Joey'den koru, tabi artık o Joey ise."
5- Bullet Club (Kazuchika Okada & Pat McAfee & KENTA) vs. John Cena & Bobby Gunns & ?

Bir masanın etrafında açıyoruz kameralarımızı. Masanın başında Teoman'ı görüyoruz. Etrafında ise global güreş şirketlerinden her birinin temsilcilerini.

Teoman: Çok acil şekilde sizleri çağırdığımı biliyorum, fakat konu Erina Aldonzo olunca... Bilirsiniz. Kendisi zor bir insandır. Özellikle, istediği şeyler olmadığında, istediği şeylere karşı çıktığınızda. Onun içinde yatan ve çıkmak için can atan canavarı salmış oluyorsunuz.

Teoman: Bunu istemezsiniz. Bence gerçekten, bunu istemezsiniz. Şimdi, sizi neden buraya topladığıma gelelim. Benim işim üretmektir. Üretir, ve satarım. Bunun sizinle pek bir alakası yok, fakat bunun yanında güreşirim de. Oldum olası, bu işi yaparım. Ve bu işi kendim için yaparım. Hanımefendi için değil. Fakat iki-üç ay önce, kendisi PURE'u satın aldığında bu işi onun için yapmaya başladım. Onun takımında güreştim ve son olarak kaldım. Oğlu olacak yarım akıllı herif her şeyin içine sıçmasaydı, şu anda hala PURE'un hisselerinin sahibiydi. Hanımefendi kadar güçlüyseniz, bir güreş şirketinin hissesi servetinizin %5'ini bile oluşturmaz. Yurtdışına çıkıp gelen tırlarınız güreş için gidip gelmiyor sonuçta. PURE, Hanımefendi için güzel bir deneyimdi. Benim için de öyle. Fakat bir konu var ki, işte hepimizin burada olma sebebi bu.

Teoman: Biri var. Hepiniz onu tanıyorsunuz. Bu normal çünkü işiniz güreş dünyasında.

Takım elbisesinden bir fotoğraf çıkartıyor ve masadaki herkese gösteriyor. Masadakiler gördükleri güreşçi üzerine şaşkınlıkla etraflarına bakıyorlarken Teoman fotoğrafı cebine koyuyor ve devam ediyor.

Teoman: Bence bu yüzü iyi hatırlayın. Çünkü bu adam, güreşmek için sizin şirketinizin kapısında bittiğinde onun için yapacağınız tek şey onu göndermek olacak. Bunu ben söylemiyorum, Hanımefendi söylüyor. Sizi tek telefonla bu masada toplayabilen bir kadın, o adamı şirketinizin bünyesinde güreşirken görürse neler olacağını az çok tahmin ediyorsunuzdur. Bu yüzden, geri çevireceksiniz. Yapacağınız tek şey bu.

Şirket Temsilcisi 1: İşleyişi bu şekilde gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz. Erina Hanım ile karşı karşıya kalmak istemeyiz fakat merak ettiğim bir durum var. Bu adam zamanında ana olayın ta kendisi olan bir adam. Neden halen güreşmeye, paraya ihtiyaç duysun ki?

Teoman: Bu herifin açlıktan ağzı kokuyor. Biri var, kendisi dışında biri var. Tüm kazancını döktüğü biri var. Günün sonunda Hanımefendi'nin ayaklarına kapandığında bunu anlarsın. Fakat benim asıl anlamam gereken şey, o kişinin kim olduğu. Onca parayı sömüren, onu tekrar güreşmeye iten kişinin kim olduğu. Çözeceğim. Çözeceğim...

Pyrolar patlıyor ve PURE #86 başlıyor!

BULLET CLUB
FO FO FO FOOOO' LIFE!

Bullet Club tam kadro girişte görünüyor! Kazuchika Okada, KENTA, Guerillas of Destiny girişteler. Ancak hayır, tam kadro demiştik. Aralarını açıyorlar, girişi gösteriyorlar ve yine dayak atmaya hazır suratını bürünmüş olan Pat McAfee geliyor! Bullet Club ringe ilerliyor tüm gururu ve ihtişamıyla. Ringe girmelerinin ardından söze giriyorlar.

Kazuchika Okada: Geçen hafta ne yapıyordunuz? Oturup ağlıyor muydunuz yoksa ağzınız açık bir şekilde ekrana mı yapışmıştınız? Bullet Club'ın PURE'a hükmedeceğini söylediğimde bana gülenler şu an ne yapıyor peki? Onlar nasıl? Gencecik bir adam olarak Wrestle Kingdom ana olayına çıkarken beni yetersiz görenler, bugün beni Bullet Club'ın lideri olarak yetersiz görenlerle aynı insanlardı. Ne oldu peki? Sonuç ne? Sesiniz çıkmıyor pek. Çıkmayacak da. Sesi çıkanı susturmak için her şeyimiz hazır. Susturucu dediğiniz şeyi silahlarımıza taktığımızı düşünebilirsiniz ancak bizzat kendimizin susturucu işlevini görebileceğini fark ettiğinizde istediğimiz noktaya gelmiş olacağız. Beni ve kardeşlerimi bir daha asla sorgulamamanız gerektiğini öğrenene kadar da tüm sevdikleriniz üzerinde hakimiyet kurmaya devam edeceğiz.

KENTA: Gün geçtikçe güçleneceğiz ve bizi sorgulayan herkesi yalancı çıkaracağız. Hatalı olduklarını herkese kabul ettireceğiz. Bu saatten sonra bu işlerin artık bir oyundan, bir eğlenceden ibaret olmadığını anlamanız gerek. Bullet Club'ın hiçbir şekilde şaka yapmadığını anlamanız gerek. Bullet Club'ın ne kadar ciddi bir tehdit olduğunu kabul etmeniz gerek ve bunun için kadromuzu değiştirmemiz, artıklarımızdan kurtulmamız, yeni sulara atılmamız gerekiyorsa bunu yapacağız. Yaptık da. Geçtiğimiz hafta yepyeni bir yüze, parlayan bir yüze "for life" dedirtmeyi başardık. Hanımlar ve baylar, lütfen alkışlayın: Bullet Club'ın yeni üyesi, Pat McAfee!

McAfee gülümseyerek öne çıkıyor ve kalan dörtlü onu alkışlıyor. Seyircilerden ise tepki var ona. Pat gülümsüyor, adeta besleniyor bu tepkiden.

Pat McAfee: THIS IS JUST TOOOOOOOO SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEET!

Pat epey eğlenceli bir halde giriyor söze.

Pat McAfee: Şuraya bir bakın. Ringde hem Royal Rumble favorileri, hem şirketin en iyi takım kombinasyonları, hem de şirketin en büyük tehditleri duruyor. Siz bu güzelliğe bakmak yerine sürekli beni sorguluyorsunuz. Tama ve Tanga ile ters düştüğümü falan hatırlatıyorsunuz. PURE sahnesinde rekabetten kaynaklanan saygıyı ve bu saygının ortaklığa dönüşmesini fazlaca gördünüz. Bullet Club için saygının ne kadar değerli bir şey olduğunu fark ettim. Sizin bana göstermediğiniz saygıyı onlar bana gösterdi. Bobby Gunns'ın, John Cena'nın bana duymayı reddettiği saygıyı Bullet Club'dan gördüm. Bu saygı, beni Bullet Club'ın yeni üyesi yaptı.

Pat McAfee: Burada gördüğünüz beş insan, Gentlewoman'ın takımı değil. Beşimiz karşısında sırt sırta vererek yaratacağınız bir Team PURE dejavusu tam olarak geçen haftakiyle aynı şekilde sonuçlanacak bundan sonra. Belki de sonunuz liderinizle aynı olur, ha? Ne dersiniz? John? Bobby? Duyuyorsunuz değil mi? Bu gece bize karşı maça çıkacakmışsınız. Team PURE'un tek geceliğine tekrardan birleşmesi bizi korkutuyor falan mı sanıyorsunuz? Burası artık alışık olduğunuz ring değil. Burası artık bizim evimiz, bizim hükmettiğimiz bir yer. Biz Team Gentlewoman değiliz. Alıştığınız zayıf rakipler değiliz. Jay White, Gedo, Dick Togo gibi zayıf halkalar artık aramızda değil. Kendinize gelin. Burada Royal Rumble'ı kazanacak olan insan duruyor ve o şovu ayakta kapattığımızda ne dediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Sizin birleşimleriniz tek gecelik ancak Bullet Club is FOR LI...

Bobby Gunns girişte! PURE'un panzeri büyük bir destek alıyor seyircilerden. Gunns, ringe doğru ilerliyor ve korkusuz bir şekilde giriyor ringe. Beşe bir kalmasından korkmuyor. Elinde de bir mikrofon var ve konuşmaya başlıyor.

Bobby Gunns: Pat, yine bir grubun arasında döndüğü or*spu olmayı başarmışsın. Gentlewoman rezaletinden sonra kendini bir yere kabul ettirebileceğini düşünmüyordum ve saygı diyorsun ya, işte sana bu yüzden saygı duydum. Saygı duyduğum bir özelliğin daha var, çok istiyormuşsun ya anlatayım uzun uzun bu saygı meselesini. Her seferinde kendini kaybeden tarafa atmak konusunda nasıl bu kadar iyi olabiliyorsun? Lorcan'ın yanındayken kaybettin, Triple H ve Lorcan ikilisine yancılık yaparken ikisini de kaybedip yapayalnız kaldın, kemerleri kaybettin ve yine kaybedecek olan tarafta bulunmayı başardın. Tebrikler, Pat. Bu istikrara saygı duymamak imkansız!

Bobby Gunns: Şimdi biraz ciddileşelim. Seninle t*şak geçmek çok eğlenceli ama KENTA'nın dediği gibi artık eğlence vakti bitti. Madem bu işleri bu kadar ciddileştirmeye meraklısınız, Bobby Gunns hayatınızda görebildiğiniz en ciddi adam olmaya hazır. Bunun tek gecelikbir birliktelik olması asıl senin için bir tehlike ayrıca, Pat. Royal Rumble'a yaklaşıyoruz, Endgame'e değil. Endgame'de seni kurtaracak insanlar vardı ama yanındaki her bir insanın kazanmaya çalışacağı Royal Rumble maçında seni kimin kurtaracağını düşünüyorsun? Sen bir güreşçi olarak kendini kanıtlamadın bile. Sana Royal Rumble'ın bırakılacağını mı sanıyorsun o grupta? Seni PURE'un en iyi yalakası olduğun için yanlarına aldıklarının farkında değil misin? Royal Rumble'da yanındaki kardeşlerin de rakibin olacak. PURE takımına karşı eksiklerini gizlemek için orada olmayacaklar ve o gün yalnızo lanlar kazanacak. Yalnız ilerleyeceğini, kendi için ilerleyeceğini en baştan ilan eden Bobby Gunns ise bu gece üç tanenizi paket ettikten sonra Rumble yolculuğuna tam gaz devam edecek.

Bullet Club beş kişi birlikte Gunns'a bakmaya başlıyor ve Gunns da onlara dikleniyor. Ortam iyice gerilirken...

John Cena geliyor! Elinde bir mikrofon var tahmin edileceği üzere ve ona da büyük bir destek geliyor. Cena sert bir surat ifadesiyle beraber ringe giriyor ve Bullet Club geri çekilirken Cena konuşmaya başlıyor.

John Cena: Bullet Club masallarına bir son vermen güzel oldu Bobby. Bu beş tane dangalağın da seni aralarına alabileceklerini düşünmesi çok ilginç. Geçen hafta benim için yaptığından sonra seni yalnız bırakacağımı falan düşünmüşler. Muhtemelen üçüncü bir adam bulamayacağımızı falan da düşünüyordur bu takozlar ama korkmasınlar, PURE'da yalnız kalacak son adamlar olduğumuzu hepsi biliyor. Yalnızlığın bizim için bir tercih olduğunu hepsi biliyor. Bir iş birliği oluştuğunda ne kadar tehlikeli olduğumuzu da biliyorlar. T*şaklarımızı masaya koyduğumuzda masaya gece uyumadan önce içecekleri sütlerini koyacak yer kalmadığını biliyorlar.

John Cena: O yüzden baylar, birkaç adım geri atın ve kimsenin isimlerini ezbere bilmediği insanlardan ötürü korku duymadığını kabul edin. Geri çekilin ve meydanı buranın asıl sahiplerine bırakın, tıpkı Royal Rumble'da yapacağınız gibi. Şunu da iyi bilin, Royal Rumble günü hiç ama hiç "tatlı" olmayacak.

Cena sözlerini bitirdikten sonra mikrofonu yere atıyor ve kavga etmeye hazırlanıyor. Gunns da ona bakıp "neyse haydi bakalım" diyerek gardını alıyor!

O sırada Bullet Club geri çekiliyor gülerek. Beş isim onların söylediklerinden etkilenmediklerini her ifadeleriyle belli ediyorlar ve ringi terk ediyorlar.

Bobby Gunns da "amaaan" diyip beline sıkıştırdığı sigara paketini çıkartıyor ve sigara yakıyor. Cena'ya uzatıyor paketi. Cena da bir dal alıyor ve ateşliyor. İki isim ortamı dumana boğarken reklamlara gidiyoruz.

Shock. the. System. Şarkının duyulmasıyla birlikte Adam Cole girişte gözüküyor, rampanın ucuna kadar geliyor ve orada tauntunu atıyor. Ardından elleri açık bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Ringe girip bir kere daha tauntunu atıyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.

Riding the Edge! Austin Theory tüm karizmasıyla birlikte girişte gözükürken seyircilerden ona destek geliyor. Theory girişte arenayı süzdükten sonra hızlı adımlarla ringe geliyor ve ringe giriyor. Adam Cole'un karşısındaki köşeye geçiyor.

Time Bomb! PURE'un çiçeği burnunda yıldızlarından Takahashi girişte gözüküyor. Hiç durmadan hızlı adımlarla ringe geliyor ve çelik merdivende taunt atıyor. Ardından ringe giriyor ve köşesini alıyor.

Rise! Arena loş bir havaya bürünürken Sami Callihan gölge gibi girişte gözüküyor. Işık düştüğünde kendisini görüyoruz. Sami Callihan ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve çelik merdivenden çıkıp ringe giriyor. Arena eski haline dönerken dört isim de son ismi bekliyor.

In Willow's Way! Willow şemsiyesiyle birlikte girişte gözüküyor. Girişte bir süre hareketsiz bir şekilde durduktan sonra şemsiyesini sallayarak ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlere geldiğinde şemsiyesini kenara fırlatıyor ve ringe giriyor. Maçın başlamasını bekliyor beş isim.

Bound for Glory Series
Adam Cole vs. Austin Theory vs. Hiromu Takahashi vs. Sami Callihan vs. Willow

Zilin çalmasıyla birlikte maç başlıyor. Adam Cole ile Hiromu Takahashi birbirine girerken Willow da Theory'nin üstüne atılıyor. Adam Cole ile Takahashi'nin lock-up'ından üstün Takahashi çıkıyor. Rakibini köşeye fırlatıp üstüne koşuyor ancak Cole sıyrılıyor ve Superkick! Takahashi yere yığılırken karşı köşeye baktığımızda Theory, Willow'a üstünlük kurmuş durumda. Arka arkaya yumruklar atıyor, ardından kaldırıp bir backbreaker yapıyor. Theory ayağa kalkıyor derken Callihan'dan Bicycle Kick! Theory yere yığılıyor. Callihan şimdi ayaklanan Willow'u tutuyor ve Sidewinder Suplex! Callihan ayağa kalkıyor, Takahashi yakalıyor. Callihan çırpınıp kurtuluyor derken Takahashi'den çok sert uppercut geliyor. Ardından bir kere daha yakalıyor ve Fisherman Suplex! Takahashi ayağa kalkıyor... KALKAMADAN ADAM COLE'DAN LAST SHOT! HİÇ KİMSE BEKLEMİYORDU! ADAM COLE, LAST SHOT İLE MAÇI ERKEN BİTİRMEYE GİDİYOR, 1........ 2........

THEORY BOZUYOR! Adam Cole çok yaklaşmıştı! Sinirle Theory'nin üstüne atılıyor şimdi direkt ve arka arkaya yumruklar atıyor. Theory kurtulup şimdi Cole'un üstüne çıkıyor ve arka arkaya yumruklar atıyor. Şimdi kolundan çekerek ayağa kaldırıyor ancak Cole sıyrılıyor. Bir Dropkick deniyor ancak Theory çekiliyor. ATL! THEORY'DEN ÇOK ANİ BİR ATL! THEORY TUŞA GİDİYOR COLE'UN ÜSTÜNDEN, 1....... 2......

Willow bozuyor şimdi de son anda! Theory hızlıca ayağa kalkıyor, Callihan'dan Discus Elbow! WILLOW'DAN DA TWIST OF FATE! Theory yere yığılıyor. Takahashi şimdi arkadan yakalıyor Willow'u ve havaya kaldırıyor. Vertical Suplex için havaya kaldırıyor ve üstüne DDT, VICTORY ROYALE! Willow da yerde kalırken Takahashi taunt atıyor. ADAM COLE'DAN BIR LAST SHOT DAHA! TAKAHASHI BU MAÇTA İKİNCİ KEZ LAST SHOT YİYOR!

ADAM COLE TAM TUŞA GİDECEKKEN CALLIHAN ONU ÇEVİRİYOR VE ARKA ARKAYA YUMRUKLAR ATIYOR. COLE KARŞILIK VERİP HAVAYA KALDIRMAYA ÇALIŞIYOR ANCAK CALLIHAN YERDE KALIYOR, CALLIHAN'DAN LARIAT! DÜŞMEDEN RAKİBİNİ TUTUYOR VE PACKAGE PILEDRIVER! SAMI CALLIHAN TUŞA GİDİYOR DERKEN...

WILLOW! KÖŞEYE ÇIKMIŞ DURUMDA, CALLIHAN ONU GÖRÜP ONA DÖNÜYOR. WILLOW'DAN SWANTON BOMB! WILLOW'DAN SWANTON BOMB! DERKEN BU SEFER DE IŞIKLAR GİDİYOR....... RİNGDE OLMAYAN ŞEY KALMADI.

IŞIKLAR GERİ GELDİĞİNDE SAMI CALLIHAN, WILLOW'UN ÜSTÜNDE TUŞTA! TÜM GÜREŞÇİLER YERDE YATIYORLAR! RİNGDEKİ HER ŞEY TERSİNE DÖNMÜŞ DURUMDA, HAKEM SAYIYOR, 1......... 2........

3!

Kazanan: Sami Callihan

Sami Callihan kazanıyor! Ring loş hale bürünürken Sami Callihan'ın üstüne bir ışık düşüyor. Callihan sevincini ellerini havaya kaldırarak gösteriyor...

THEORY! AUSTIN THEORY'den ATL! Callihan yere yığılıyor o loş ışık üstündeyken! Theory ters ters ona baktıktan sonra ringi terk ederken biz de reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Originals'ın odasının önünde buluyoruz kendimizi. Bu odadan Cody Rhodes çıkıyor ve karşısında iki kişi buluyor...

Bunlar Bobby Gunns ve John Cena! Cody onları karşısında bulduğuna çok şaşırıyor ve yüzünde mahçup bir ifade beliriyor. Fakat John Cena elini onun omzuna koyuyor.

John Cena: Geride kaldı. Cody. Endgame, geride kaldı. Bunu yapma.

Bobby Gunns: Burada karşında olmamızın sebebi, sana Endgame'de olan şeyin hesabını sormak değil. Ben bu konu hakkında sana düşüncelerimi söyleyeli çok oluyor. John ile burada olmadan önce çok düşündük. Sen sadece, Hanımefendi'den sonra gelecek olanların Drew ve Ziggler olacağını biliyordun. Roderick'in kariyerini bitireceklerini değil.

John Cena: Ortada bize bir borç hissediyorsan, bunu bizi gördüğünde kafanı yere eğerek ödeyemezsin. Biz bu gece, Bullet Club'a karşı dövüşeceğiz. Onlar üç kişi, biz iki. Ne yapman gerektiğin fazlaca açık gibi. Orada ol Cody. Artık Team PURE olmayabiliriz, ama bu şirketi bir tarih yazarak kurtarmış üç eski dostuz.

Bobby Gunns, Cody'nin kulağına doğru eğiliyor.

Bobby Gunns: Last fucking dance...

John Cena, Cody'nin göbeğine vurduktan sonra gülerek oradan ayrılırken Bobby Gunns'da onun yanına gidiyor. Biz de Cody Rhodes'un düşünceli bakışları eşliğinde ringe geçiyoruz.

HALLELUJAH! Shotgun Şampiyonu Damien Sandow omzunda kemeriyle birlikte girişte gözüküyor. Rampada tauntunu attıktan sonra ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerde kıyafetini çıkardıktan sonra ringe giriyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

Karga seslerinin duyulmasıyla birlikte kırmızıya bürünüyor arena. Raven yavaş yavaş girişte gözükmeye başlıyor. Ağır adımlarla rampaya kadar geliyor ve karga seslerini dinliyor. Ardından ringe doğru ilerliyor ve çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor. Arena eski halini alırken maçta kemerin orta olmadığının anonsu yapılıyor.

Bound for Glory Series
Non-Title Match
Damien Sandow vs. Raven

Zilin çalmasıyla birlikte maçımız başlıyor! Raven, Sandow'a arka arkaya yumruklar atarak iplere kadar götürüyor. Ardından sert bir clothesline ile de ringin dışına düşürüyor. Kendisi de iplerin altından kayarak dışarı çıkıyor ve Sandow'u kafasından tutup seyirci barikatlarına fırlatıyor. Şimdi üstüne koşuyor ancak Sandow'dan big boot geliyor. Sendeleyen rakibinin üstüne koşuyor ve Running Knee Strike! Raven yere yığılıyor. Sandow, Raven'ı tutup ringe atıyor ve arkasından kendisi giriyor. Yerde yatan rakibine bir de double foot stomp vuruyor ve tuşa gidiyor, 1........ 2......

Raven atıyor. Damien Sandow hiç bekletmeden kaldırıyor ayağa Raven'ı ancak Raven karnına bir diz geçiriyor. Ardından çok sert bir headbutt vuruyor, discus elbow! Raven bir anda kendisine geliyor, ringin ortasında çılgın bir şekilde taunt atıyor ve seyircileri iyice coşturuyor. Sandow ayağa kalkmaya çalışırken tutuyor ve sırtına bir yumruk indiriyor. Ardından Raven Effect pozisyonuna alıyor derken Sandow kurtuluyor. Raven ona döner dönmez tutuyor ve çok sert bir European Uppercut! Raven yıkılacak gibi olsa da yıkılmıyor, Sandow tutup bir de snap suplex yapıyor. Raven buna rağmen hızlıca ayaklanıp Sandow'un üstüne geliyor.. SILENCER! Hızla ayağa kalktığına bin pişman ediyor Sandow, Raven'ı. Şimdi de hızlıca tuşa gidiyor Damien Sandow, 1........ 2.......

Raven bunu da atmayı başarıyor! Sandow bir süre yerde kaldıktan sonra ayağa kalkıyor ve iplere uzanan rakibini de kafasından çekiştirerek ayağa kaldırıyor. Yumruk sallıyor ancak Raven bundan sıyrılıp sert bir clothesline geçiriyor. Ardından tutuyor ve havaya kaldırıyor.. Vertical Suplex! Sandow hızlıca ayağa kalkıp Raven'ın üstüne koşuyor ancak shoulder block'u da yiyor. Şimdi bir kere daha kalkıyor ve iplerden sekiyor, Raven sıyrılıyor. Sandow bir kere daha sekiyor, Raven kucağına alıyor Sandow'u ve Powerslam! Raven'dan güç gösterisi izliyoruz. Raven tuşta, 1........ 2... Sandow kolayca atıyor bunu. Sandow ayağa kalkıyor derken Raven baldırına bir tekme geçiriyor, Raven Effect pozisyonuna alıyor.. RAVEN EFFECT! RAVEN EFFECT DDT! VURUYOR! Şampiyon yerde. Raven tuşa gidiyor, 1.......... 2........

DANIEL. CAINE. DRAGON! BU SEFER O SAHNEDE! RAVEN'IN ÜSTÜNE ÇULLANIYOR VE ARKA ARKAYA YUMRUKLAR ATIYOR. BU SIRADA HAKEM ZİLİ ÇALDIRIYOR! DAMIEN SANDOW BİR KERE DAHA -10 PUAN YİYOR, BOUND FOR GLORY İÇİN BİR YARA DAHA ALIYOR!

Diskalifiye ile Kazanan: Raven

DANIEL CAINE DRAGON ŞİMDİ RAVEN'I RİNGİN DIŞINA ATIYOR VE ÇELİK MERDİVENLERE FIRLATIYOR. ÇELİK MERDİVENLER DAĞILIRKEN RAVEN YERE YIĞILIP KALIYOR. DANIEL CAINE DRAGON ŞİMDİ ACIMASIZCA RAVEN'I AYAĞA KALDIRIYOR... TAM ÇELİK MERDİVENE DENK GELECEK ŞEKİLDE DANIEL CAINE DRIVER! RAVEN ACI İÇİNDE BOYNUNU TUTUYOR, ÇELİK MERDİVENİN O KISMININ BİRAZ GÖÇTÜĞÜNÜ GÖRÜYORUZ. GÖREVLİLER RAVEN'IN ETRAFINA ÜŞÜŞÜRKEN DANIEL CAINE DRAGON KIPIRMADADAN RAVEN'A BAKIYOR.

DAMIEN SANDOW HAKEMDEN TESLİM ALDIĞI SHOTGUN KEMERİNİ DANIEL CAINE DRAGON'UN KAFASINDA PATLATIYOR!

"S*KTİĞİMİN SALAKLARI SİZİN YÜZÜNÜZDEN İKİ HAFTADIR UCUNDA OLDUĞUM ŞEYİN ŞİMDİ KİLOMETRELERCE UZAĞINDAYIM. BIKTIM SENDEN DE RAVEN'DAN DA"

DAMIEN SANDOW SİNİR KRİZİ GEÇİRİRCESİNE BAĞIRA BAĞIRA DANIEL CAINE'I DÖVÜYOR KEMERİYLE! CAINE, RAVEN'IN YANINDA YERDE HAREKETSİZ ŞEKİLDE UZANIRKEN SANDOW DURUMDAN HİÇ MEMNUN DEĞİL. SANDOW SİNİRLE BAĞIRA BAĞIRA ARKA ALANA DÖNERKEN RAVEN VE CAINE DRAGON YANYANA HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YATIYORLAR.. REKLAMLARA GİDİYORUZ.

Kameralar açıldığında PURE müzesindeyiz, Joey Janela’nın yaktığı tarihten bu yana kullanım dışı olan müze yeniden tadilata girmiş durumda. İşçiler müzede son rötuşları yerine getiriyor. Bu esnada bazı iz bırakan şovlardan fotoğrafları görüyoruz.

Aynı zamanda kameralara Jay Lethal'in 131 günlük ana kemer saltanatı da gözümüze çarpıyor, bir el Lethal'in bu serüveni adına özel olarak tasarlanmış çerçeveyi duvara asıyor. Bu görüntüler ekrana yansırken, müzenin tadilat alanına bir isim giriş yapıyor.

Dünya Ağırsiklet Şampiyonu CM Punk! Gözleri hemen çalışanlara birtakım direktifler veren Drew McIntyre'ı görüyor ve yanına gidiyor.

CM Punk: Hey Drew! Bitmiş halini bekleyemedim, önceden buraya bir göz atmak istedim. Burası benim için önemli yani en azından kısa bir süre sonra öyle olacak, resmiyete kavuşmasından bahsediyorum. Bu omzumdaki şeyi az önce adını duvara işlediğiniz adamdan alarak, onu buradan gönderişimin tam üçüncü ayı Drew.

Drew McIntyre, ona "yani?" bakışlarıyla bakıyor.

CM Punk: Üç aydır bu şey benim elimde, kimse bu süre zarfında benden bunu alamadı. Demem o ki yakın zamanda o duvardaki şeyi indirip, benim ismimi işleyeceksiniz.

Drew McIntyre: Phil, güzel şeyler söylüyorsun yani olma ihtimali bir hayli yüksek olan şeyler... Nasıl bir adam olduğunu biliyorum, potansiyelin ile neler yansıtabileceğini de.

Punk, dinlerken kafasıyla onaylıyor Drew'u.

Drew McIntyre: Fakat bu dediklerinin gerçekleşmesinden evvel kendini bir heriften koruman gerektiğini de iyi biliyor olmalısın, çok rahatsın Punk. Önce Janela'dan başını kurtarmayı becer, ondan sonrası tahmin edebileceğin üzere zaten konuşulur.

CM Punk: Rahat olacağım elbette Drew. Bu yaşananların o or*spu evladının yeni bir numarası olduğunu anlayamadığını söyleme bana. Ben Joey Janela denilen a*ına koyduğumun herifini uzun zamandır tanıyorum, iyi biliyorum Drew. Yaptığı numaralara bir yenisini daha ekleyerek kafayı bu sefer gerçekten sıyırdı. Onun hak ettiği son yakın, bunu bildiğimden rahatım.

CM Punk kahkaha atıyor bu sözlerinden sonra.

Drew McIntyre: Pekala... Punk öyleyse, Rumble'da sen ve Joey, ortada omzundaki. Hak ettiği sonu orada getir bakalım...

Drew McIntyre gülümsüyor Punk'a bakarak.

CM Punk: Drew, bunu bekliyordum, istiyordum. Onu içten bitirdim son olarak dıştan bitirmek kaldı, onu da yapacağım.

Punk gülümsemesine devam ederken, kameralar kapanıyor.

11 Aralık 2020, PURE #50

Waverly Hills Akıl Hastanesi
11 Aralık 2020, 17.52

Hunico, tek başına görüntüye geliyor. Düşünceli bir şekilde volta atıyor akıl hastanesinin önünde.​

Waverly Hills Akıl Hastanesi
13 Haziran 2021, 21.00

Joey Janela:
Sana kardeşimden bahsetmiştim. Bu, onun bir zamanlar kaldığı akıl hastanesi. Sadece güreşçi geçmişi olmadığını söylemiştim.

Konuşsa da karşısında kimseyi göremiyoruz.

Joey Janela: İnsanlar seni ciddiye almıyor ya da almak istemiyorlar. Ne garip, ben bile orada olduğunu kabul etmişken onlar için bu kadar basit. Çünkü aslında olay bu Haywire. İnsanlar, bu dünyada delirmemek için yaşarlar.

Haywire: Fakat çabaları boşa olur, çünkü hayatta bir dakika bile olsa delirirsin. İnsan olmak bunu gerektirir. Ama bu, senin yaşadığın şey... Bu delilik değil Joey. Beni senin için gönderdiler. Ölü güvercin her şeyi anlatıyor.

Joey Janela: Orada bir yerlerde olmandan memnunum.

Haywire: Her şey bir delilik halidir. İnsanın tattığı her bir duygu. Aşk, bir delilik halidir. Çünkü hislerin senin kontrolün dışında gelişir. Senin kontrolünden çıkan her şey, delirdiğinin kanıtıdır. Bu yüzden, sen belki de bugün buraya aitsin Joey. Çünkü Haywire, çoktan kontrolünden çıktı.

Joey Janela: Senin ruhunla ayaktayım Haywire.

Haywire: Tıpkı benim senin bedeninle ayakta olmam gibi.

Joey Janela: Biz artık birlikteyiz.

HEMEN ARKA ALANA DÖNÜYORUZ ÇÜNKÜ BURADA BİR ŞEYLER OLDUĞU KESİN!

Seth Rollins'i görüyoruz! Üstünde "O" harfli hoodieler olan görevlilerin onun üstüne çullanıyor fakat hepsiyle gayet iyi baş etmiş görünüyor! Şimdi savunmak için gard almış görevliye üst üste yumruklar vuruyor! Görevli onu saçından tutup arka alandaki dolaplardan birine gönderecekken Seth direniyor! O sırada arkadan birinin geldiğini görüyoruz!

Bu Murphy! Murphy, Seth Rollins'i arkasından itiyor ve Rollins dolaba yapışıyor! Haftalar sonra burada Murphy ve Rollins'den intikamını almak için saldırıyor! Üst üste yumruklar vurmaya başlıyor ona fakat Rollins yapıştığı dolabın raflarından birini söküp Murphy'nin kafasına yapıştırıyor! Bir tane daha vuruyor! Raf, Murphy'nin kafasında ikiye bölünürken Rollins yere bırakıyor ve bir tane uppercut vuruyor! Murphy iptal!

Şimdi Murphy'i yerden kaldırıyor ve duvara yapıştırıyor! Ona bağırarak bir şeyler diyor Rollins! Çok sinirlendiği kesin! Ardından kafasını tutmayı bıraktığında Murphy öylece kendini yere bırakıyor!

Seth Rollins arka alanda tek başına 3 Originals görevlisini ve üstüne Murphy'i hallediyor! Ardından etrafına bakıyor ve ilerliyor... FAKAT BİR ANDA İKİ ARKASINDAN İKİ KİŞİ YAKLAŞIYOR VE ONU İNDİRİYOR!

Bunlar Tag Team Şampiyonları Quantum Corporation! Elindeki kemerlerle Seth Rollins'in kafasına vuruyorlar! Seth Rollins yerde kıvranırken Quantum Corp. alaycı bakışlarla ona bakıyor. O sırada Murphy'nin yavaş yavaş kalktığını görüyoruz...

DOUBLE SUPERKICK! Emin Cahit ve Kenny Omega'dan Double Superkick! Murphy sinek gibi yere yapışıyor! Emin Cahit yere yapışır yapışmaz ona tükürüyor ve daha sonra son kez Seth Rollins'e baktıktan sonra Omega ile birlikte oradan ayrılıyor.

BULLET CLUB
FO FO FO FOOOO' LIFE!

Bullet Club geliyor! Bu maça beş değil, üç kişi olarak geliyorlar. Bunu bir güç gösterisi olarak algılamak ise oldukça mümkün. Okada, KENTA ve Pat McAfee ringe doğru ilerliyorlar ve seyircilerin büyük tepkisi eşliğinde girişlerini tamamlayıp rakiplerini beklemeye koyuluyorlar.

Bobby Gunns girişte görünüyor! Sigarasını tüttüre tüttüre rampada ilerliyor Gunns. Sonrasında apronun önünde duruyor ve bir yandan sigarasını içerken diğer yandan sigarasından bir dal isteyen bir seyirciye o dalı uzatıyor "Allah seni ne yapmasın" dercesine.

John Cena geliyor şimdi de! Cena'ya büyük bir destek var, Royal Rumble favorilerinden olduğunu kesinlikle söyleyebileceğimiz isimlerin arasına Cena da katılıyor aynı sıfatla. Gunns'ın yanına geliyor. Gunns ona "bir haber var mı?" diyor. Cena da bilmediğini gösteriyor ellerini iki yana açarak.

Bir süre sessizlik oluşuyor. Apronun önünde bekliyor iki isim. Üçüncü isim gelecek mi, bekledikleri yardımı alabilecekler mi?

Cody Rhodes geliyor! Cena ve Gunns artık umudu kesmişken bir anda kendilerine geliyorlar! Cody Rhodes onları bırakmıyor, üçlü ringe doğru yürüyor! Ringe giriyorlar ve hakem her şeyin hazır olduğundan emin olduktan sonra maçı başlatıyor!

Bullet Club (Kazuchika Okada & Pat McAfee & KENTA) vs. John Cena & Bobby Gunns & Cody Rhodes

Maça Cody ve Okada başlıyor. İkili lock up ile birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor. Cody rakibinin arkasına geçiyor ve onu savurarak yere indirmeye çalışıyor fakat Okada sıyrılıyor ve Cody'e bir uppercut geçiriyor. Cody dengesini kaybediyor ve iplere doğru düşüyor fakat iplerden sekip clothesline ile Okada'yı yıkıyor. Şimdi Cody kalkıyor ve yerde doğrulmaya çalışan Okada'yı tutup ringin kenarına fırlatıyor. Biraz geriliyor ve dropkick ile Okada'nın üstüne atlıyor! Fakat Okada çekiliyor ve Cody ayağını ringin kenarına vuruyor. Acı içinde ayağını tutarken Okada arkadan kavrıyor ve Bridging German Suplex! Okada tuşa gidiyor, 1.......2.......

Cody atıyor. Okada ayağa kalkıyor ve daha maçın başından Rainmaker için hazırlıyor kendisini. Yerde sürünen Cody'nin başını tutuyor ve elini onun alnına tutarak silah tauntu atıyor. Ardından hışımla Cody'i kaldırıyor ve kendisine çekiyor! RAINMAKER!

Fakat Cody sıyrılıyor ve maçın başında felaketinin gelmesine izin vermiyor. Okada'nın kolunun altından sıyrılıp dropkick ile Okada'yı yıkıyor. Okada yere yapışıyor ve dropkick etkisi ile Cody'de kendisini yere bırakıyor. Cody köşesine doğru geçiyor ve Gunns'a tag veriyor. Gunns ringe giriyor o sırada kenarda soluklanan Okada'dan da KENTA tag alıyor. KENTA sırıtarak ringe giriyor ve Gunns'a bakıyor. İkili birbiri etrafında dönmeye başlıyor. Gunns hamle yapıyor ve KENTA'yı tutmaya çalışıyor fakat KENTA onun eline tekme geçirip onu savuşturuyor. Gunns geriliyor ve aniden yeniden hareket deniyor fakat KENTA'dan suratına çok sert bir high knee geliyor. Gunns yıkılıyor ve KENTA zaman kaybetmeden daha köşeye geçmesine izin vermeden kafasına bir diz darbesi savuruyor fakat Gunns eğiliyor ve dengesini kaybeden KENTA'yı roll up ile yere seriyor. Ardından daha kalkmadan single leg dropkick ile yere yapışmasını sağlıyor. Gunns tuşa gidiyor, 1.......2.......

KENTA kurtuluyor ve Gunns'ın yanından sürünerek uzaklaşmaya çalışıyor fakat Gunns sinirle kalkıyor ve KENTA'nın iplere uzanan elinin üstüne basıyor. KENTA acı içinde elini tutarak bir diğer eline basıyor! KENTA yerde kıvranıyor o sırada Gunns onu döndürüyor ve kollarından tutarak kendisine çekiyor ve art arda kafasına tekme geçirmeye başlıyor fakat bir anda KENTA elini kurtarıyor ve kendisine doğru gelen Gunns'ın bacağını tutup ters çeviriyor! KENTA ankle lock pozisyonuna getiriyor! Gunns acı içinde bağırıyor fakat KENTA daha çok sıkmaya devam ediyor.

Fakat Gunns çırpınarak kurtuluyor ve acı içinde bacağını tutarak yerde kıvranıyor. KENTA ayağa kalkıyor ve köşeye doğru giderek elini Pat McAfee'ye uzatıyor. Pat ona bakıyor ardından tag alıyor ve ringe giriyor.

Pat ringe girdiği gibi dört ayak üstünde sürünen Gunns'ın kafasına gelişine bir tekme savurup indiriyor. Gunns yere düşünce onu hışımla kaldırıp powerbomb pozisyonuna alıyor. Ardından turnbuckle'a doğru koşup üstüne fırlatıyor! Gunns iki büklüm yerde yatarken seyirciler McAfee'yi yuhalıyorlar. McAfee buna karşılık onlara bakarak sırıtıyor ve kenarda duran Gunns'a big boot ile koşuyor ardından onu yıkıyor!
ringin kenarına zıplıyor ve Gunns'ın sabit durduğundan emin olduktan sonra Swanton ile üstüne atlıyor! Başarılı! McAfee tuşa gidiyor! 1.......2.......

Fakat Cody onu ayaklarından çekiyor ve tuş bozuluyor! Buna karşılık KENTA ringin kenarından onun üstüne zıplıyor ve ikili ringin kenarında dövüşmeye başlıyor. Cena olay yerine giderken Okada karşısına çıkıyor ve onlar da yumruklaşmaya başlıyor. O sırada McAfee'de ayaklanmaya çalışıyor. Dışarıda yaşanan kargaşayı izleyen Gunns iplerden sekiyor. DIŞARIDA BULUNAN 5 ADAMIN ÜSTÜNE SOMERSAULT PLACHA İLE ATLIYOR!

Herkes yerde! Gunns ayağa kalkıyor ve seyircilere doğru kükrüyor. Seyircilerden destek geliyor. Gunns hışımla Pat'i kafasından tutup ringe sokuyor ardından Pat McAfee'nin arkasına geçip Pneumothorax için tutuyor! Fakat Pat sıyrılıyor ve enzuigiri! Gunns köşeye düşüyor o sırada oraya gelmiş Cena, Gunns'ın sırtına vurarak tag alıyor.

Cena ringe girdiği gibi McAfee ile yumruklaşmaya başlıyor ve bir süre sonra üstün geliyor. Dengesini kaybetmiş Pat'i iplere fırlatıyor ve ardından shoulder tackle ile onu yıkıyor. Pat yine kalkıyor fakat Cena onu yeniden yıkıyor. En sonunda tutup kaldırıyor ve suplex! Ardından Gunns'ı ringin ortasına getirip "UCME" tauntu atıyor ve Five Kncukle Shuffle! Cena şimdi kalkmaya çalışan Pat'i kaldırıp omzuna alıyor ve F-U!

Fakat daha Cena hareketi çekmeden Okada, Pat'in kalçasına vurup tag alıyor. Cena F-U! ile Pat'i yıkıyor fakat tam tuşa gidecekken Okada onu kendisine çekiyor ve RAINMAKER! Okada tuşa gidiyor, 1..........2..........

Cena'nın ayakları ipte! Okada inanamıyor resmen ve sinirle Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkınca bir Rainmaker için daha hazırlanıyor. Cena'yı kendine çekiyor ve Rainm- Cena döndürüyor ve clothesline ile Okada'yı yıkıyor! Okada köşeye yapışıyor. Cena da yerde sürünüyor. Cena sürüne sürüne kenardan tag isteyen Cody'e doğru gidiyor fakat Okada koşarak Cena'nın eline basıyor ve tag vermesini engelliyor. Cena acı içinde elini tutarken Okada onu tutuyor ve suratına high knee! Ses tüm arenada duyuluyor ardından tutup Cena'yı kaldırıyor ve TOMBSTONE PILEDRIVER!

Hayır Cena bacaklarının arasından roll up'a alıyor, 1.....2..... Olmayınca kalkıyor ve hemen Cody'e tag veriyor. Cody iplerin üstünden zıplayarak ringe giriyor. Üstüne gelen Okada'yı clothesline ile yıkıyor! Okada yine kalkıyor fakat yeniden aynı şekilde yıkıyor. Ardından seyircilere bağırarak Okada'nın kalkmasını bekliyor Okada kalkınca iplerden sekiyor ve Okada'nın tam kafasına Beautiful Disaster! HAYIR! Okada havada yakalıyor ve iplerin üstüne powerbomb ile atıyor iplerden sekiyor ve çok sert bir şekilde yere powerbomb ile Cody'i atıyor. Cody sırtını tutarken Okada hemen Cody'i kaldırıyor ve Rainmaker!

Ancak Okada son anda bileği kaçırıyor, Cody elini kurtarıyor ve rakibine clothesline ile geliyor! İkisi de birbirine yarım Rainmaker yapıyor resmen! İkisi de yıkılmıyor fakat Cody bir anda dropkick savuruyor! Okada farkına varıp çekiliyor. Cody yere yapışıyor onun etkisiyle zıplayarak kalkıyor fakat Okada onu tutuyor ve Tombstone pozisyonuna almaya çalışıyor. Okada döndürüyor fakat Cody bir anda tersine çeviriyor ve o Tombstone pozisyonuna alıyor! Ardından Okada'yı yavaşça ayaklarından salıyor ve Cross Rhodes pozisyonuna gelince Cross Rhodes ile indiriyor! Cody hemen tuşa gidiyor, 1......2.......

3!

Kazanan: John Cena & Bobby Gunns & Cody Rhodes

Cody Rhodes bu büyük zaferi takımına getiriyor ve bir nevi Team PURE'a borcunu ödemiş oluyor! O sırada John Cena ve Bobby Gunns'da ringe giriyor ve üçlü birbirlerinin ellerini kaldırıyorlar! Bu müthiş mücadeleyi kazanan taraf onlar oluyor!

AMA O DA NE? BİRİ CODY RHODES'U AYAĞINDAN TUTUP AŞAĞI ÇEKİYOR RİNGDEN VE SURATINA ELİNDEKİ SANDALYEYİ PATLATIYOR!

BECKY LYNCH! BU BECKY LYNCH! CENA VE GUNNS ŞAŞKINLIKLA DIŞARIDA OLAN ŞEYE BAKARKEN MÜDAHALE ETMEK İSTİYORLAR FAKAT OKADA, PAT VE KENTA ÜÇÜ BİRLİKTE İKİSİNİN ÜSTÜNE YAPIŞIYOR! PAT, CENA'YI TURNBUCKLE'A ALIP TEKMELERKEN OKADA VE KENTA BOBBY GUNNS'I TEKMELİYORLAR!

BECKY ŞİMDİ CODY'İ KALDIRIYOR VE MERDİVENLERE DOĞRU FIRLATIYOR! ARDINDAN MERDİVENİ YERİNDEN SÖKÜYOR VE ONUN KAFASINA VURUYOR! O SIRADA EKRANA TEKRARDAN BOUND FOR GLORY PUAN TABLOSUNUN GELDİĞİNİ GÖRÜYORUZ... BECKY ÖFKEYLE O TABLOYA DOĞRU BAKIYOR!

ÖTE YANDAN PAT VE KENTA'NIN CENA VE GUNNS'I BIRAKTIĞINI, DIŞARIDAKİ BECKY LYNCH'E DOĞRU BAKTIĞINI GÖRÜYORUZ! BECKY LYNCH İSE SADECE EKRANDAKİ BOUND FOR GLORY PUAN TABLOSUNA BAKIYOR!

O SIRADA KAZUCHIKA OKADA DA GÖZÜNÜ TEPEDEKİ WRESTLEMANIA: END OF THE LINE LOGOSUNA ÇEVİRİYOR! ÖYLECE ONA BAKTIĞINI GÖRÜYORUZ!

Okada logoya bakmayı bırakıp arkasını döndüğünde, girişte yerdeki Cody Rhodes'un başında bekleyen Becky Lynch'i görüyor. Becky de dikkatini ona veriyor. Şov ikilinin uzun uzun bakışması eşliğinde sona eriyor.

PURE #86​
PURE WRESTLING
TM & © 2021
All Rights Reserved for PURE Originals

Son düzenleme:

DIO

Matane
Premium++
Konu
93
Toplam Beğeni
1,421
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Austin Theory'e patiyi vuracağız.

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Ooooo sıra dayağıyla başlayacağız demek.

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,890
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Oyyy 1 ve 5. maddeler aşırı heyecanlandırdı. Hele de duyurulan maç mükemmel olacak.

Der Generalfeldmarschall

AbouTAKAR
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
56
Toplam Beğeni
261
Favori Güreşçisi
Bobby Roode
Callihan'ın ensesine
Tanahashi köpeğine (tezahürat böyle, don't take it personal)
Austin Theory hamsisine
Şampiyon Adam yazacağız

Willow keş bir kaybeden olduğundan bir şey demiyorum.

Anti-Christ

Brother Nero
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
19
Toplam Beğeni
84
Favori Güreşçisi
Jeff Hardy
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Kredi
600
Rakiplere başarılar, umarım güzel bir maç olur. Biz de Willow'u böylece test ederiz.

Mind So Many

''Just scream.''
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
15
Toplam Beğeni
98
RPG Karakteri
Daniel Caine Dragon
İkinci maddeden iki tane leş bekliyorum.

Dante

higher
Premium Üye
Çalışkan Üye
Konu
1,317
Toplam Beğeni
525
Kredi
3495
Yine rüyalara dalmışsınız ama Austin Theory uyandıracak sizi o rüyadan merak etmeyin. 😉