Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | Büyük Hüküm, Beklenen Oldu

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,761
Mesaj
20,236
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Kameralarımız başka lüks bir evde. Grimes'ın ihtişamını izliyoruz bu sefer de.

Ardından ringdeyiz. Mercedes Martinez girişteyken Xia Li arkadan girişiyor ona! Kapışıyorlar şimdi. Ringe kadar taşınıyor kapışma. Mercedes'in rakibi de ringde öylece bekliyor. Yine dışarı taşınıyor kapışma. Hakemler ayırıyor onları. Martinez de üstün çıkıyor kapışmadan. Ardından ringe dönüyor ve maç başlıyor. Martinez çok kısa sürede çözmeyi başarıyor maçı.

Arka alanda Breezango ile röportaj veriliyor. Kısa bir boş yapıyorlar, Imperium'a sesleniyorlar falan.

Ted DiBiase kralımı görüyoruz. Reklamlardan sonra alanda olacak.

Arka alanda Poppy, Triple H ve William Regal'ı görüyoruz. Muhabbet çeviriyorlar. Albümünden falan bahsediyorlar derken Dexter Lumis geliyor alana. Elinde bir resim var, Poppy'i çizmiş kral. Resmi Poppy'e veriyor. Poppy çok beğeniyor ve teşekkür edip sarılıyor Dexter'a, Dexter da ona sarılıyor. Bu sırada Indi Hartwell geliyor oraya. Çok feci seriyor ve ağlaya ağlaya gidiyor oradan. Hunter ve Regal'ın tepkiler efsane şafsdjladfsjkljasdfjadsjf.​


Knight ile Grimes PC'ye giriş yapıyorlar atışa atışa. Ringdeyiz şimdi. Ted DiBiase ringde konuşurken önce Knight, sonra onun müziğini keserek Grimes geliyor. Bayağı atışmalı bir segment izliyoruz haliyle. DiBiase bir yönerge veriyor ve ringe tepeden altın bir merdiven iniyor. Ardından atışmalar sürüyor. Sonrasında DiBiase bir talimat daha veriyor ve görevliler bir çanta getiriyor. Çantayı açıyor bir süre sonra DiBiase ve içinde Millon Dollar Man Title var! Maçta bu kemer ortada olacak ve merdiven maçını kazanan bu kemerin de sahibi olacak. İkili yüzleşirken reklamlara gidiyoruz.​


 

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Bu arada Poppy şovda tek tuşla yeni albümü her platformda yayınlayacağım derken şaka yapmıyordu, gerçekten de o tuşa bastığı gibi yayınlandı. Çok iyi iş ya. Sarılması biraz Poppy'nin karakterinin dışına çıktı ama neyse.
 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,558
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Million Dollar Championship'i bayağı özlediğimi fark ettim. Knight ile Grimes'in merdiven maçına çıkacak olması muhteşem oldu. Hem aralarındaki maçtan kimse zararlı bir şekilde çıkmayacak hem de kazanan ödüllendirilmiş olacak. DiBiase de oldukça renk kattı zaten 1 aydır şovlara. Ben bu rekabete daha şimdiden tam puan veriyorum.
 

DIO

Matane
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
93
Mesaj
6,008
Toplam Beğeni
1,421
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Bu InDex hikayesi WWE'nin en iyi hikayesi falan olabilir ya, çok eğlendim bu segmentte.
 

Üst