Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG The Pat McAfee Show #4 "4life"

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,888
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420

Stüdyoda hummalı bir çalışma var ve Pat McAfee yayına hazırlanıyor. Bu sırada telefonuna bir mesaj geliyor ve ancak Pat’in dikkatini çekmiyor bu. Birkaç mesaj bildirimi daha geliyor ve Pat’in odağı telefona kayıyor.

Pat McAfee: Virginia eyalet polisinden neden spam mesaj alıyorum lan? Yine aşırı hız mı yaptım acaba? Bir gün ehliyeti kaptıracağım ama ne zaman bilmiyorum. Gerçi zamanında hanımefendiy takılmanın yanında aşırı hız yapmak oldukça masum bişi olsa gerek. Neyse Pat bunu kimsenin bilmesine gerek yok. Nihayetinde hak ettiğimizi bulduk.

McAfee kahvesinden bir yudum alıyor ve kendisine bir çekidüzen veriyor. Bilgisayarını son kez kontrol ediyor ve:

Pat McAfee: Evet arkadaşlar başlıyoruz.

The Pat McAfee Show başlıyor.

Pat McAfee: Merhaba saygıdeğer The Pat McAfee Show izleyenleri. Hepiniz hoş geldiniz. Bu geceye dair herhangi bir akışımız yok. Biraz random ilerleyeceğiz de denebilir. Neticede biraz anı yaşamak gerekiyor. Bundan kas ettiğim şeyi programın ilerleyen dakikalarında açıklığa kavuşturacağım ancak önce bahsetmem gereken birkaç önemli husus var. Bildiğiniz üzere NBA Play-off'ları dur durak bilmeden tam gaz devam ediyor. Ben de geçen cuma Staples Center’daydım. Aman Tanrım mükemmel bir atmosfer. Yani Staples’a girip herhangi mor koltuklardan birine kurulduğunuzda kendi kendinize Los Angeles sensin diyorsun. O sırada Randy Newman’dan “I Love L.A.” dinlemenin doyumsuz hissi ve keyfi ise tarif edilemez. “Pat ne anlatıyorsun a*ına koyayım” diyenleriniz olabilir. Biliyorum biliyorum şu anda şu anda Lakers taraftarlarının şu anda en son duymak isteyeceği şey Randy Newman. Veya en son görmek isteyeceği yer Staples. Ama hiç yıkılmış ayaklarına yatmayın bence zira Lakers için tehlike çanları aylar öncesinden çalıyordu. Neyse bunlar teknik konular ve teknik konulardan haz etmediğimi biliyorsunuz. Değinmek istediğim aslında çok daha farklı bir şeydi. Ancak Phoenix Suns karşısında alınan şok mağlubiyetler zincirinin ardından Lakers’lı dostlarımızın kalbini kırmamak adına sükut etmeyi tercih edeceğim. Ancak Lebron, dostum hazır işin de yokken seni en yakın zamanda konuk olarak bekliyorum. Evet bir yüzük daha yakışırdı ancak sen hala hepimizin kralısın ve en yakın zamanda ziyaretine geleceğim. Ya da sen de gelebilirsin. YouTube görüntülenme sayımız düşüyor Lebron hadi ama dostum. Para konusunu hallederiz ki herhangi bir maddi beklentinin olmadığını biliyorum. Zira aylık kazancınla... Neyse şu anda ateşle oynadığımın farkındayım. Jeanie Buss’ın benden pek de hazzetmediğini düşünürsek bence bu konunun üzerinde çok da fazla durmamalıyım sanırım.

Pat McAfee kahvesinden bir yudum daha alıyor ve bilgisayarına da bir göz atıyor ve devam ediyor.

Pat McAfee: Sosyal medya üzerinden PURE’un son bölümünde yaşananlarla ilgili yüzlerce soru geliyor. Madem konusu açıldı PURE ateşini yakabiliriz. Ancak isterseniz son PURE şovunun main event’ine uzanalım ve orada neler yaşandığını bir kez daha hatırlayalım.

Bir süre bekliyor McAfee ve alaycı bir şekilde kafasını sağa ve sola sallıyor.

Pat McAfee: Üzgünüm dostlarım telif hakları... Yayıncı kuruluşumuz bu konuda oldukça katı ve kanalımın geleceğini tehlikeye atamam. Şova dair 3 dakikalık görüntüler bile öylesine pahalıyken hem de. Buradan yayıncı kuruluşumuza bir kez de sizler önünde sitem etmek istiyorum. PURE ve The Pat McAfee Show hayranlarını söz konusu görüntülerden mahrum etmeyin lütfen. Bunu yalnızca PURE’un sözleşmeli bir çalışanı olarak değil aynı zamanda bir spor sever bir güreş sever olarak sizden rica ediyorum. Hanımefendiyle yakın oluşumun artılarından biri de buydu aslında. Pardon reklama mı gitsek ne? Neyse akışımızdan sapmayalım. Yayının başında ne demiştim. Anı yaşamak... Ne demişti Horatius. “Carpe Diem.” Carpe Diem tüm hayatım boyunca benim için bir dünya görüşü, bir yaşam felsefesi, bir vizyon olmuştur. En basitinden sabah uyandığımda odamda bulunan tabloya bakarak kendime hatırlattığım o iki kelimelik büyülü slogan. Mesela bugün ne yesem diye düşünmektense o an canım ne isterse onu yemekten bahsediyorum. Gray’s Papaya’dan mı yoksa Broadway Bagel’dan mı yesem demektense o an önüme çıkan herhangi bir hot dog dükkanından yiyebilirim. Bu örnekler çoğaltılabilir. Demek istediğim anı yaşamak. Peki bunun Pat McAfee’nin Bullet Club’ın yeni üyesi olmasıyla ne alakası var diye soranlarınız vardır mutlaka. Carpe Diem’in bununla ne alakası var? Daha düne kadar Bullet Club ile adeta kanlı bıçaklıyken, Tama Tonga ve Tanga Loa ikilisiyle birbirinizi gördüğünüz yerde boğazlamaya hazırken nasıl oldu da bir anda Bullet Club çatısı altında buluştun? Diyorum ya anı yaşamak. O an şartlar bunu gerektiriyordu, şartlar olgunlaştı ve uygulama aşamasına geçildi. Aslında çok basit bir denklem bu. Pat madem kendini bir oluşum içerisinde görmek istiyordun, madem birilerinin yanında olmaya ve yanında olunmasına ihtiyacın vardı neden Oney Lorcan’a bunu yapıp takımlar şampiyonluğu unvanından oldun? Oney Lorcan benim için iyi bir dost ve takım arkadaşı oldu evet ama o artık misyonunu tamamlamıştı. Vizyonuma da artık ayak uyduramıyordu. Aslında vizyonum için hiçbir zaman bir anlam ifade etmeyen birisiydi ancak bir misyonu vardı ve bunu tamamladı. Bu detaylarda boğulmanın bir anlamı da yok. Dediğim gibi o an şartlar olgunlaştı ve Bullet Club çatısı altında Okada, KENTA, Tama Tonga ve Tanga Loa ile bir dirsek teması, bir iş birliği yapma yükümlülüğüm gündeme geldi. Bunun John Cena veya Bobby Gunns ile bir alakası yok. Bu onlardan çok daha fazlası. Bullet Club ve onun çatısı altında bir araya gelen bu ekip yalnızca Cena veya Gunns değil şirket çatısı altında yer alan isimlerden çok daha fazlası. Bullet Club’ın taze bir kana ihtiyacı var mıydı? Pat McAfee’ye ihtiyacı var mıydı gerçekten de? Ya da Pat McAfee’nin Bullet Club’a ihtiyacı mı vardı? Bu bir ihtiyaç meselesi değil ve asla da olmayacak. Her biri birbirinden değerli bu isimlerin hiç kimsenin varlığına, yardımına veya iş birliğine ihtiyaçları yok. Bullet Club bir düşünce tarzı, bir idea. Ve bu idea etrafında toplanan insanlar. Her biri istediğini yapmakta özgür, herhangi bir bağlayıcılık veya kendisini Club’a ait hissetme zorunluluğu yok. Ancak bu çatı altında menfaatleri, çıkarları ve fikirleri kesişen, bir araya gelen insanlar somut olarak Club’ı meydana getirdi. Ben de onlarla benzer menfaat ve fikirlere sahip olduğumu düşünerek kendime bir yer edindim.

Pat McAfee kahvesinden bir yudum almak istiyor ancak kahvenin bittiğini fark ediyor ve devam ediyor.

Pat McAfee: Birleşik Devletler’in işleyiş biçimini düşünelim. Birleşik Devletler kendi içerisinde özerk, kendi anayasa, bayrak, asker, polis vb. unsurlara sahip eyaletlerden meydana gelmekte. Ancak hepsi Amerika Birleşik Devletleri çatısı, ülküsü, hedefi etrafında toplanmakta. Bullet Club da işte tam da böyle. Bir hedef, bir düzen etrafında toplanan birbirinden yetenekli ve başarılı isimlerin tek bir çatı altında toplanması. O zaman benim bu ekipte kendime bir yer edinmem, 4life ülküsüyle hareket etmemin de herhangi bir sakıncası yok. Bu düzensizliğe bir düzen getirmeye çalışan bir ekiple beraber yola çıkmaktan dolayı mutluyum. Vizyonuma çok daha uygun olabileceğini düşündüğüm bu adımı atmaktan dolayı herhangi bir pişmanlık duymuyorum. Tıpkı Oney Lorcan gibi misyonunu tamamlamış olan Cena gibileriyle Gunns gibileriyle veya herhangi bir başkasıyla verilen mücadelede yer aldığım çin kendimi çok daha iyi hissedeceğim. Okada ile beraber aynı ringi paylaşmaktan, KENTA ile rakiplerimizi bir bir dize getirmekten, Tama Tonga ile galibiyetimizi kutlarken veya Tanga Loa ile bir yerlerde bir şeyler içmekten dolayı kendimi şanslı mutlu ve heyecanlı hissediyorum. Hazır onlardan bahsetmişken kendilerinin The Pat McAfee Show’un bugünkü bölümünün özel konukları olacağını da belirteyim. Club bugün burada. Kendilerini takdim etmek benim için büyük bir onur. Sözü çok da fazla uzatmadan konuklarım Kazuchika Okada, KENTA, Tama Tonga ve Tanga Loa’ya bırakmak istiyorum. Club’a hoş geldin diyelim.

@DIO @Centria @Netuno

DIO

Matane
Premium++
Konu
93
Toplam Beğeni
1,421
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Tama Tonga önce sırıtıyor, alaycı alaycı "e tabii ki hoşbulduk" tarzında hareketler yapıyor. Sonra Pat ile bir Too Sweet attıktan sonra konuşuyor.

Tama Tonga: Hoş bulduk be Pat! Bir Too Sweet ver bakalım, hele hele. Ne güzel koltukların varmış la senin, mis gibi mekan yapmışsın. Yalnız bu telif olayını bir yazalım köşeye, bu ORRRRRRRRR... iginals ile konuşup sana bir telif hakkı çözelim.

Tanga Loa: Çözeriz çözeriz de, asıl meseleye gelelim. PAT MCAFEE #4LIFE DEDİ! Peki siz niye demiyorsunuz? Bu adamın hala bir şey kanıtlaması gerektiğini düşünenler var. Ve onlara şunu diyorum; hepiniz beni si...

Tama Tonga: HOP! Yavaş be oğlum, adamın şovunu kaldırtacaksın. Ama kardeşim haklı, bu adamın neyi kanıtlaması gerekiyor? Güreşebildiğini mi? Bu adam PURE'da şampiyonluk kazandı. İyi bir atlet olduğunu mu? Google'a Pat McAfee yazın. İyi bir hayat sürebileceğini mi? Adamın kendi talk şovu var, istediğini konuşuyor, üzerine para alıyor. Siz de anca twitterdan ağlıyorsunuz, üstüne o internete para veriyorsunuz. Bu adamın başardığı her şeyin antitezisiniz lan siz.

Tanga Loa: Antitez ne lan?

Tama Tonga "ben ne bileyim" tarzında bir bakış attıktan sonra Loa devam ediyor.

Tanga Loa: Dünya çapına mı açılmak istiyorsunuz? Dünya üzerinde bütün herkes sizin isminizi duysun mu diyorsunuz? Bunu sağlayabilecek şey, Bullet Club. Tarihin en iyi maçlarını mı izleyeceksiniz? İçinde Okada ve KENTA geçmeyen maç bulmak için saatler harcarsınız. Bu adamlar bu işi direği. Güreş dünyasında Pat McAfee kadar hızlı gelişen ve bu kadar hızlı verim alan kaç kişi var? Adam güreşe başladığı yılda kemer aldı, hepiniz "aa bu adam nasıl böyle maç çıkartıyor" diye şok geçirdiniz. Dünyanın her yerinde satan tişörtleri mi görmek istiyorsunuz? Güreş tişörtleri satan bir yere girin, görün bakalım ne satıyorlar. Bullet Club.

Tama Tonga: Ey, Pat zeki bir adam. Biz de bunun farkındayız. Bu adamın kaderinde iyi işler başarmak var. Peki işine neden biraz da o Bullet Club parasını katmasın ki? Sonuçta para yağdırmak bizim işimiz bebeğim! Hep aynı adamları görmekten sıkılmadınız mı? Ziggler, Drew, Janela, Cody... Yetmedi mi aynı herifleri izlemek? Kaç kere daha bu adamların birbirine ihanet etmesini ve ölmesini izleyeceğiz? Bıkmadınız mı kardeşim? Ben bıktım. Biz buraya yeni bir soluk getirmeye geldik, bunu da yapıyoruz.

Tanga Loa: Değişime inanın, Bullet Club'a inanın.

@Centria @Netuno

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Konu
908
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Kazuchika Okada bir anda kafasını hafifçe sallayarak lafa giriyor. Az önce Tanga Loa'nın dediğinden etkilenmiş gibi bir hali var.

Kazuchika Okada: Değişime inanmak. İşte o güzel bir nokta. Değişime inanmak. Haydi bundan bahsedelim. Mesela en başına dönelim. PURE'un en başında olanlardan kimler kaldı? Aradan geçenler dolu dizgin. Bu şirketin en tepesinde olanlar bile yere düştü. Dolph Ziggler ana adamken yere serildi. Hanımefendi dedikleri kişi en tepedeyken yere serildi. Roderick Strong en tepedeyken yere serildi. Ve bu rüzgarlardan geriye ayakta kalan tek oluşum Bullet Club. Evet biz de kayıplar verdik. Gedo, Togo ve White'a teşekkür ederim. Ama şu anda önemli olan bugün. Bugün yine en güçlü olan biziz. Burada olan beş kişi, tüm PURE'dan daha güçlü. G.o.D dünya üzerindeki en iyi takım. KENTA yaşayan bir efsane. Kendimi anlatmama gerek yok zaten. Ve şimdi yanımızda Pat var. Pat McAfee ellerini havaya kaldırıyor ve bizimle "Too Sweet" yapıyor. Buna bayılıyorum. Bu adam gizli bir hazine. Ringlere atıldığı bu kısa süre içerisinde bu adamı gördüm ve bu adamın düşüncelerinin bizimle aynı olduğunu gördüm. Ama sıkıntı şu ki, onu kısıtlayan engeller peşini bırakmadı. İlk önce Oney Lorcan yolunu tıkadı. Ardından Triple H. Team Gentlewomen'a soktular bu adamı ve onun bile olmayan bir savaşı vermek zorunda kaldı. Ardından Ziggler ve McIntyre tarafından kendi taraflarına çekilmek için zorlandı. Ve Pat, bunu okuyabiliyordum, bunu hissedebiliyordum. Bu adam tüm bu zayıflıkların yanında aslında güçlü bir adamdı. Hatta en güçlü adamlardan birisiydi. Ve güçlü adamlar, zayıfların yanında olursa ne olur bilirsiniz. Zayıfları taşımak zorunda kalırlar. Ama Pat artık birilerini sırtlamak zorunda değil. Önümüzde Rumble var ve Bullet Club, Rumble için emin adımlar atıyor. Ve bu masadan birisi, o Rumble maçını kazanıp WrestleMania ana olayına kafa atacak ve arzuladığı kemeri eve, bize, Bullet Club'a getirecek. Burada herkese kesin bir şey söylüyorum. Tüm paranızı Bullet Club'a yatırsanız iyi olur. Çünkü bu maçın içinden geçeceğiz. Tam olarak içinden geçeceğiz. Ringde bizden başka kimse kalmayacak ve sonrasında... iyi olan kazanacak diyelim.

Okada kahvesinden bir yudum alıyor ve konuşmasına devam ediyor.

Kazuchika Okada: Aslında tüm bunlar keyifli olaylar. Elbette ben de çokça talk showda bulundum ama bu çok farklı. Bu şov çünkü sizi evde hissettiriyor. En azından beni hissettiriyor diyelim. Çünkü Bullet Club olarak buradayız. Burada hiçbir limit olmadan rahatça konuşuyoruz. Burada John Cena'yı geçen hafta nasıl rezil ettiğimizi konuşabiliyoruz hatta daha iyisi bu hafta hem Cena'yı hem de Gunns'ı nasıl yeneceğimizden bahsedebiliyoruz. Açıkçası bugün burada olurken bunu düşündüm. Onları nasıl yenebiliriz değildi, onları hangimiz tuşlar diye düşündüm. Ya da hangisi tuş olur. Acaba kimden yardım dilenirler diye düşündüm. Kim... kim... kim... Ha! Mesela quantum jenerasyonundan şu çocuklar olabilir. Hani her şeye atlıyorlar falan. Çocukları seviyorum. Yetişkin gibi davranmaya çalışıyorlar ama değiller falan. Ve tüm bunlar güzel. Bana hiç yaşamadığım amatörlük yıllarımı hatırlatıyorlar. Neyse, nerede kalmıştım? Evet evet gizli katılımcı diyorduk. Peki Roderick Strong'a ne dersiniz? Biliyorum o adam mezarın dibini boyladı ama şovdan sonra internette biraz gezineyim dedim ve ilginç bir şeyle karşılaştım. Birileri Team PURE'un döneceğini yazmış. Düşündüm ve bu cidden komik. O adamın gidişini hatırlıyor musunuz? Hani kahraman diyorlardı falan. Arkasından bir kişi bile el sallamadı. Kimse onu umursamadı. Ne takım arkadaşları ne de o sevgilisi. Belki karısına yalvarmıştır onu affetmesi için, bilemiyorum. Her neyse bu ihtimali de elersek Cody Rhodes'a ne dersiniz? Cody'i hatırlarsınız, Original diye diye herkesin kafasının etini yedi. Originals olayının başındaydı ama sonra nedense birden bire Roderick sevdası tuttu ve onlara katılmadı. Ama tuhaf olan, Roderick'in arkasında bile durmadı. Ama bunlar Team PURE hani ya, belli olmaz. Belki Roderick'i tek hareketle silen Cena ve Gunns'ın yanında olur. Sonuçta hepsi omurgasız insanlar. Ama sanırım bunu yapacak değildir. Çünkü onu şu yer cücesi ile bakışırken gördüm geçen gün. Ve aklımdan geçen şey şuydu; "ah kariyeri bitecek bir adam daha." Yani o kadının lanetli olduğunun herkes farkında, değil mi? Kime dokunduysa sonları acınası halde. Ve hala arka alanda onun güzel olduğunu söyleyenler var ve yapmayın. O kadından uzak durmanız lazım. O kadın bu dünyadaki en iğrenç şey olmasa bile ondan iğrencinin var olması imkansız. Geçen şov girişimi yaparken PURE'a baktım. Tüm seyircilere baktım. O anda hissettiğim şey inanılmazdı. Tüm PURE ayaklarımızın altındaydı. Tıpkı daha önce de olduğu gibi, tüm dünyanın hükümdarıydık. Ve o yer cücesinin bakışlarını gördüm. Bana nefret dolu bakıyordu, dünyaya nefret dolu bakıyordu ve bu sadece komikti. En iyisi olduğunu iddia ediyordu. İki kemeri birden alacağına inanıyordu. Ve çifte kemer serüveni sizi sadece boşluğa sürükler. Kemerler ile anlamadığınız şey, kemeri neyin ana kemer yapıp yapmadığı. Sen omzundaki kemeri yüceltmek için yaşarsın. Onun için mücadeleler verirsin. En güçlüler sana meydan okur ve destansı maçlar yaparsın. İşte bu, bir kemeri ana kemer yapar. Yani o haset kıza şirketteki tüm kemerleri verseniz bile o kız asla sizin ana kemer şampiyonunuz olamayacak. Sizin şampiyonunuz bile olamayacak. Omzundaki tek kemere saygı duymayan birisinden ikinci şampiyon olmasını beklemek, bir şirketi iflastan öteye sürüklemez. Hem ayrıca pardon ama o kim ki çifte kemer şampiyonu olacak? Omzundaki kemeri zaten bu şirketten gitme kararını alan birisinden almış, bravo bravo bravo. Yani şirketten gitme kararını almışsa şu Emin Cahil çocuğu karşısına koysanız yine kaybeder. Ne bekliyorsunuz ki? Cidden komedi. Ama daha da komiği ne biliyor musunuz? Royal Rumble'da bize ilk elenecek tayfa diyen birisini gördüm. Bu cidden komedi. Bu mizahın ötesi yok. Yani bu şirkette bizden güçlü birilerinin olduğunu düşünüyorlar. Bunu John Cena'ya sormaya ne dersiniz? Ya da şu boş çenelerinizi kapayın! Çünkü ağızlarınızdan sadece haset dolu sözcükleriniz dökülüyor ve etrafa pisliğinizi yayıyorsunuz.

Okada bir anda hararetlenince ve kendini kaptırınca herkes bakışlarını direkt ona dikiyor. Okada o sırada kendini kaptırdığını fark ediyor. Derin bir nefes alıyor ve elleri ile sakinim işareti yapıyor.

Kazuchika Okada: Ama ben sakinim. Çünkü her şey güzel. Royal Rumble'a gidiyoruz ve sadece yapacağımız şey, önümüze geleni ezmek. Ki bu bizim için en kolay iş. Bunu her daim yapabiliriz. Hatta isterseniz birer kollarımızı geriye bağlayalım da; "Bullet Club çok kalabalık ama" diye ağlamayı kesin. Güreşin en iyisi beş isim aynı çatının altında olması size kalın gelmiştir gerçi, bunu anlayabiliyorum. Size önerim, önceden kendiniz biraz gevşetin, yağlayın. Alması rahat olur. Sonuçta bu sizin için ilk olabilir ama Bullet Club burada, PURE'de oldukça buna ihtiyaç duyacaksınız.

Okada yine konuşurken bir an kendini kaptırıyor. Herkes yine bakışlarını ona döndürünce Okada yine duruyor. Ardından bir görevliye işaret veriyor. Görevli arka alandan bir çanta getiriyor. Okada çantanın içine bakıyor. Ve çantadan bir şeyler çıkarıyor.

Okada çantadan tomar tomar para çıkartıyor. Bacaklarını masanın üstüne atıyor ve suratına umursamaz bir tavır takınıyor. Paraları sağa sola nereye gelirse atıyor. Yüzünden bunu yaparken rahatladığını ve aynı zamanda tiksindiğini de hissedebiliyoruz.

Kazuchika Okada: Aman, neyse ne. Cidden gereksiz insanlar gereksiz derecede can sıkıcı olabiliyorlar. Sonuçta burada rahat olmamız lazım. Burası The Pat McAfee Show! Görüp görebileceğiniz en iyi şov. Ve biz burada mermileri, paraları ve hükümleri yağdırıyoruz. Ellerimizi her kaldırdığımızda ve Too Sweet yaptığımızda bunu hissetmeli ve olduğunuz yerden kalkıp ellerinizi havaya kaldırmalısınız. Bizimle aynı anda Too Sweet yapmalısınız çünkü dünyanın zirvesine sadece bu anda ulaşabilirsiniz. Bizimle birlikte 4life demelisiniz ve bize inanmalısınız. Bizim tüm o favorileri alaşağı etmemizi iyi izlmelisiniz çünkü bu bizim anımız. Bunu kaçırmak istemezsiniz. Bullet Club'ı kaçırmak istemezsiniz. Ve Bullet Club'ın karşısında olmak istemezsiniz. İsterseniz de, Roderick Strong'a attığımız dayağın kaydına bakabilirsiniz, öyle değil mi?

Okada son cümlesinde KENTA'ya dönüyor...

@Centria