Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Kenny Omega Neden Komedi Güreşçisidir

Omega'nın 21 senelik kariyerinin 6 senesi DDT Pro'da geçti. DDT'nin esas ürünlerinden birisi komedi güreşi. Omega'nın orada sayısız komedi güreşi maçı var. 2001 2011 arasında bağımsız sahnede bulunduğu dönemde PWG gibi komedi odaklı şirketlerde bulundu. Omega kariyeri boyunca komedi güreşi yaptı. Bu gerçeği inkar etmemek gerek.

Ha şimdi bana NJPW'deki Bullet Club döneminde yaptığı ciddi işlerden bahsedebilirsiniz. O dönem yer yer komedi işi yaptıysa da Omega o dönem o stilin dışına çıktığı doğrudur. Ancak özünde Kenny Omega'nın ne tür bir güreşçi olduğunu anlamamıza yarayacak en sağlıklı dönem AEW dönemi olduğunu düşünüyorum. Sonuçta EVP olarak görev aldığı şirkette %100 kreatif özgürlüğe sahip ve kendi senaryolarını kendisi yazıyor.

Kenny Omega (bu maçta aew şampiyonu) & Good Brothers vs. Varisity Blonds & Danny Limelight maçında 170 boyunda, 70 kilodaki Danny Limelight'ın her yumruğunu bıçaklanmış gibi satması, Don Callis'e 69 yap bana diyip yerde debelenmesi, telefon seksi yapar gibi nefes nefes konuşması, her maçta esaslı spor hissiyatının ırzına geçecek kadar taunt atması ile Omega güreşin komedi tarafını daha çok sevdiğini, güreşinde hiçbir zaman ciddiye alınacak bir özellik bulunmasını istemediğini bizlere kanıtlıyor. İyi forumlar. 😉

Itsuzai

widerstand
Emekli
Konu
1,878
Toplam Beğeni
3,163
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540
Jim Cornette gelmiş foruma. Hoş geldiniz hocam.