Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Aleyna Tilki de Hafif Keko/Maçoculardan

Rand al'Thor

ledün ilmi sahibi
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
54
Toplam Beğeni
244
Favori Güreşçisi
Undertaker
Geçenlerde bir kadın eski Sıfır Bir oyuncusu tarafından şiddete uğradığında da aynı şeyi söylemiştim yine görüşümün arkasındayım.

Gerçekten çok yanlış anlaşılmaya müsait, "şiddeti meşrulaştırıyor bu adam" denebilecek bir görüş ama öyle değil işte. İnsan canı hiçbir şeyden değerli değil, Avrupa çapında Türkiye'nin de dahil olduğu bir İnsan Hakları Sözleşmesi bile var yani bildiğiniz üzere. Diğer insanları bilemem ama ben bu yönde görüş belirttiğimde okların bana "şiddeti meşru görüyor, kadınların/insanların canını değersiz görüyor" minvalli söylemlerle dönmesinden rahatsızım. O yüzden kendimi ifade etmek istiyorum bu konuda.

Evet bazı şiddet olayları var, ne kadar düzgün görünümlü hatta kişilikli bir insan olsa da anlık cinnetle yapılıyor. Bu konuda zaten hiçbir şey denemez. Ama benim eleştirim "cnm ben hafif keko, biraz da maço erkek seviyorum ya" yapıp sonra ne idüğü belirsiz erkeklerle takılmaya başlayan ve akabinde bu erkek tarafından şiddet gören kadınlara yönelik. Ha böyle dedim mi de "Kardeşim hırsızın hiç mi günahı yok" gibisinden düşünüyor olabilirsiniz. Var tabi, adam zaten günahkârın önde gideni; eşgale baktığında bunu 350 km öteden tanıyorsun ama "olsun ya hafif keko ve maço istiyorum ben zaten" diyerek takılıyorsun o çocukla. Sonra olanlar oluyor. Ben ve benim gibi eleştirenler bu yüzden böyle konuşuyor işte; en azından benim gibi düşünenler adına böyle tahmin ediyorum. Ben de insan canına çok değer veriyorum, ben de bu konularda çok hassasım, kalpsiz bir insan asla değilim. Ama bu konularda bile bile lades olan insanı görünce de fes tepemden fırlamıyor diyemem. Yine dediğim gibi kalpsiz bir insan değilim, asla "Oh olsun" demedim ve demem de. Ama "bile bile lades olmuş, hafif keko sevdasını gördün işte." derim.
Jet Fadıl'a gidip para verdikten sonra ah vah dolandırıldım demek ile aynı. Bunu söylemek Jet Fadıl'ı aklamak, onu övmek, dolandırılanı suçlu göstermek olmuyor. Suç insanın doğasında var her zaman da olacak lakin önlemek için alınacak tedbirler var. Ben birisine üstünde ziynet eşyaları ile Güney Amerika sokaklarında dolaşma dersem bu da suça karşı alınması gereken bir tedbir olur. "Ben özgürüm istediğim şekilde istediğim yerden geçerim." demek geliyor insanın içinden ama gerçek dünyada işler öyle yürümüyor işte. Ha hırsızlığa uğradıktan sonra "Sen hak ettin." diyecek halimiz yok ama hırsızlığa uğramamak varken neden tedbir almazsın anlamak mümkün değil.

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,890
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Nerede yanlış yapıyorum diye dövünüyordum.

worldclass

wya
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
123
Toplam Beğeni
1,121
Kredi
350
Niye ben tomboy seviyorum da kızlar keko sevemiyor mu? Kadın olsam ben de feminen değil maço ararım, frekans.

Rand al'Thor

ledün ilmi sahibi
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
54
Toplam Beğeni
244
Favori Güreşçisi
Undertaker
Niye ben tomboy seviyorum da kızlar keko sevemiyor mu? Kadın olsam ben de feminen değil maço ararım, frekans.
Babo tehlikeli sulardasın. Bizim bir tanıdık var karısı tarafından banyoya kilitlenip banyo tası ile dövülüyor ok.

Uncle Junior

Sur L'Océan Couleur De Fer
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
28
Toplam Beğeni
609
Favori Güreşçisi
Undertaker
Kredi
100
Sen direk genelleme dışısın. Futanarici adam ile Aleyna Tilki'yi aynı potada eritemeyiz zaten. Kalk git şurdan.

Money

xyz
Dev
Emekli
Konu
752
Toplam Beğeni
2,260
Ufak yaşta travma geçirmiş kişiler genelde keko maço tipleri sever çünkü hayatlarında baskın bir karaktere ihtiyaçları vardır.