Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Aleister Black Ayrıldıktan Sonra Paul Heyman İle Konuşmuş

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,891
Mesaj
11,126
Toplam Beğeni
1,264
Konum
İzmir/Manisa
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Oral Sessions'ta Renee Paquette'e konuşan Tommy End/Aleister Black, WWE'den serbest bırakıldıktan sonra Paul Heyman'ın kendisini aradığını söylemiş.

"Aynı gün Paul Heyman bana ulaştı. Bu çok üzücüydü. Paul bana 'Tom, bence bu işte diğerlerinin 5 yıl önündesin. Düşündüğümden çok daha zekisin ve bunun bazen büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum. Mental olarak o kadar öndesin ki diğer insanların sana yetişmesi gerekiyor.' dedi. Ayrıca 'Hala harika işler yapacağına inanıyorum.' dedi."

Kaynak
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,758
Mesaj
20,232
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
RAW'daki Heyman döneminin yükselen isimlerinden birisiydi zaten, Heyman'ın gözdelerinden birisiydi.
 

Üst