Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Sasha Banks: "Tüm Zamanların En İyi Maçı..."

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,890
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Just Women's Sports podcast'e konuşan Sasha Banks, ona göre tüm zamanların en iyi maçının TakeOver: Brooklyn'de Bayley ile olan maç olduğunu söylemiş.

"Bu maç gerçekten de kadınlar güreşi tarihinin en çok konuşulan maçı oldu ve bunun için müteşekkirim. Zira bu maç kadınlar için sektördeki tüm dengeleri değiştirdi. O maçı çok iyi hatırlıyorum çünkü ana kadroya çağrılmamdan 2 ay önceydi ve 10 yaşından beri hayalini kurduğum RAW'a gidecektim ve NXT Kadınlar Şampiyonuydum. TakeOver: Brooklyn'deydik ve ilk defa büyük bir izleyici kitlesi önüne çıkıyorduk. Sasha Banks, Bayley, Sami Zayn, Finn Balor sayesinde ana kadro şovlarına eşit hale gelmiştik. Ana kadroya çağrılmadan ve unvanımı kaybetmeden önce ismimi ve mirasımı NXT'de kalıcı hale getirmek istiyordum. O gün şovun main event'inin bizim olmamız gerektiğini göstermek istedim. Ayrıca oraya gelenlerin hayatlarının geri kalanında bu maçı hatırlayacaklarından emin olmak istedim. Maçın tüm zamanların en iyi kadınlar maçı olmasını istedim ve maç tüm zamanların en iyi kadınlar maçı oldu."

Kaynak

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
125
Toplam Beğeni
1,736
Favori Güreşçisi
SASHA BANKS
Kredi
185
Simdi gelip laga luga eden illa ki olacaktir ama yine HAKLI, uzgunum.

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Konu
908
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Bruh.

Mr Perfection

the standard
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
517
Toplam Beğeni
1,322
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
1035
Haksız tek bi lafı yok, tarihin en iyisi.

Xenophobia THE Simurgh

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
1
Toplam Beğeni
66
Favori Güreşçisi
Prime Cena seks kadar zevk verir.
Artık bunun yaptığı trollük falan değil bu düpedüz aptallık peşinde. Kadın her gün ayrı saçma cümle kurmazsa, iddiada bulunmazsa muhtemelen kafayı yiyor.