Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Pat McAfee: "Adam Cole SmackDown'a Gel de Ağzına Tekmeyi Ye"

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,893
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
The Pat McAfee Show'un son bölümünde Pat McAfee, The Bump'ta kendisi hakkında milleti kandırıp kullanmasını utanç kaynağı olarak gördüğünü söyleyerek nefretini dile getirmesi üzerine Adam Cole'a ateş püskürmüş.

"Bu sabah hakkımda utanç kaynağı veya buna benzer bir söylemde bulundu ve konuşmaya devam etti. Hey Adam Cole, dostum beni iyi dinle. Şu anda Mr. Friday ile konuşuyorsun. Çeneni yalnızca internet üzerinden mi çalıştırıyorsun sen? Dostum cuma günü gel ve ne söyleyeceksen orada söyle. Ve bir kez daha ağzının ortasına tekmeyi ye."

Kaynak

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
McAfee iyisin hoşsun da Adam Cole seni hem TakeOver 30'da hem de TakeOver: WarGames'te yatırdı yani neyin artistliği bu?