Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Triple H: "Seyretme Lan Dana"

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,753
Toplam Beğeni
3,779
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

DIO

Matane
Premium++
Konu
93
Toplam Beğeni
1,421
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Abi haklı yalnız, izlemeyin gitsin. Her hafta "RAW çok kötü, nefret ediyorum ama sürekli izliyorum" demek gibi. Hoşlanmadığınız şeyi izlemeyin abi mis gibi dünya. Bak bana, misal RAW'ın sadece 3 segmentini falan izliyorum, o da Drew'un karın kaslarını göreyim diye. Çünkü geri kalanı hoşuma gitmiyor. Vallaha daha mutlu olursunuz be abi.

Rohan Süvarisi

At Avrat Ayüw
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
2
Toplam Beğeni
93
Favori Güreşçisi
Jay White
Adam galiba 400 k izleyen ama seven izlesin kafasında. Pek de yanlıi sayılmaz. WWE, NXT'yi yem olarak attı AEW'un üstüne. Sonuç. Olarak NXT ne üçüncü brand ne de gelişim brand. Ne olduğı belli değil. Hunter da, Vince sövemediği için beğenmeyenlere sövüyor.