Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Thunder Rosa'dan Triple H'e Cevap

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,890
Mesaj
11,125
Toplam Beğeni
1,264
Konum
İzmir/Manisa
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420

Triple H'in bugünkü medya söyleşisinde en iyi kadın güreşçilerin WWE'de olduğunu söylemesi üzerine Thunder Rosa şunları söylemiş:

"En iyi kadın güreşçiler tek bir şirket hatta tek bir ülke ile sınırlandırılamaz. Bu birçok şirkete ve birçok ülkeye yayılmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki yetenekli kadınlar!"
 

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Bir dakika, koca burun en iyi kadın güreşçiler bizde mi demiş? Ne ara Mayu, ASUKA, Fujimoto, Syuri, Konami ve saysam uzadıkça uzayacak bu listede kaç kişi ile imzaladı? Hiçbiri ile. Io performansının 1/10'unu bile gösteremiyor. Shayna ile resmen dalga geçiyorsunuz. Asuka kariyerinin en rezil maçlarına çıktı. Kairi hatalı kullanıldı. Elinizde iyi kullanabileceğiniz iki üç cevher var ama aralarından bir tek Bianca'nın yüzü güldü. Piper'ı kullanmıyorsunuz bile. Kai'nin de geleceği çok iyi durmuyor. Candice ise o kadar süredir NXT'de ama tekli başarısı 0. Yetenekli kadınlar var ama yetenekli bir yazar ekibiniz de yok açıkçası. İmzaladıkları isimler arasında en iyilerden birkaçı var ama artık onlar da prime dönemlerini geçirdiler. Ayrıca elinizde iyi isimler varken kullanışınızı gördük. Debb ve Kairi'yi örnek olarak verebiliriz. Git işine ya. Rosa sonuna kadar haklı. Yeteneği tek bir ülkeye ya da şirkete dayatmak imkansız ve manasız.
 

Üst