Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

En Son İzlediğiniz Film?

Danke

🍓
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
127
Toplam Beğeni
1,271
Kredi
400
Şu filmi izleyeceğime ayağımda prangalarla susuz bir şekilde Afrika'nın elmas madenlerinde çalışsaydım keşke.

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
125
Toplam Beğeni
1,736
Favori Güreşçisi
SASHA BANKS
Kredi
185
İzlemedim ama birazdan izleyeceğim, A Moment In The Reeds. Liseden sonra ikinci kez bir filmi İngilizce alt yazıyla izlemeye girişiyorum şu an. Yemiyordu açıkçası ama başlamazsam asla tekrar izleyemezmişim gibi geldi bir noktadan sonra. Lisede AHS'nin alt yazısı gecikince İngilizce alt yazıyla izlerdik nereden nereyeee.

Kobe's

#jobfinished
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
36
Toplam Beğeni
281
Favori Güreşçisi
-
Şu Stowaway'i izledim en son. Toni Colette ve Anna Kendrick hatrına durdum yani pek açmadı beni işin aslına bakarsanız. Çünkü her uzay filmi aynı klişe noktada bağlanıp çözülmeye çalışılıyor gibi geliyor artık nedense.

Bir de araya geçen gün Gone Girl'ü sıkıştırdım tekrar. İlk izlediğimde de büyülemişti de abi Rosamund Pike inanılmaz bir kadın ya... Ya ben aşığım kadına ya da inanılmaz bir kadın. O sene de hala diyorum Julianne Moore'u çiğnemesi pahasına kazanması gerekiyordu. Güzelim...

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,397
Toplam Beğeni
2,544
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Son izlediğim film değil ama şuraya 500 Days of Summer yazalım ve ağlamaya gidelim şeklinde bir istek geldi. Çerezlik romantik komedi kakara kikiri falandır diye açtığımız filmden sağlı sollu tokat yiyerek çıktık hala etkisindeyiz ya.

Addney

wanderlust.
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
87
Toplam Beğeni
1,018
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
Kredi
575
Dead Poets Society. Böyle filmleri izlemeyi gerçekten rutin hale getirmek gerekiyor, filmi artık hatırlamadığımı fark edince yeniden izledim ve çok büyük keyif aldım. Bayılıyorum böyle yapımlara. Hayalperest tarafım fazlasıyla ortaya çıkıyor.

Rand al'Thor

ledün ilmi sahibi
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
54
Toplam Beğeni
244
Favori Güreşçisi
Undertaker
John Wick 3: Parabellum. Çerezlik bir aksiyon filmi. Fazla derin bir senaryo veya mantık arayışına girerseniz zevk almazsınız.