Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

The Goat
Toplam Beğeni
3,007

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında Oyuncu Kartları

• bu chpli belediyelerin sosyalist politikaları ne olacak böyle ya?
    The Goat
    The Goat
    Artık ipin ucu kaçtı ya her parti için. Beleş bebek seti, beleş süt, ucuz hamburger fasa fiso.
    Castle
    Castle
    Her parti aynı evet ama cb adayı olacak kişi ya imamoğlu ya da mansur yavaş ondan ötürü dedim yani. AYRICA:
    Sosyalist popülist propaganda ve vaad içeren partilere mi oy atmayı düşünüyorsun yoksa DEVA'ya mı?
    Castle
    Castle
    Serbest piyasa ekonomik modelini takip edecez dedi ama bir tane görmedim liberal politika izlediğini. Ha izlerse oy atarım bende ama şu an liberal politikaya dair hiçbir şey yok.
    The Goat
    The Goat
    Cumhurbaşkanlığı adaylığına yatırım yaptığını düşünüyorum belediye icraatlerinde, o yüzden onlarda pek ekonomik çıkarımlar yapamıyorum. Ülkemizdeki belediyecilik anlayışı kim daha fazla bedava veriyor diye bakmaca zira. He bu ekonomide de buna kızılır mı, şu pandemide kızamam valla. Ama bir şans verip denemek lazım, özellikle bu ekonomik şartlarda liberal politikalara ihtiyacımız var. Millete tanzim kuyruğu açıp kuru soğan dağıtmak yangını tükürerek söndürmek gibi bir şey.

Ali Babacan'a eski yol arkadaşlarından olduğundan mesafeliyim biraz. AKP'nin ilk dönemi de ekonomi iyiydi, döndük dolaştık aynı yere geldik yine.
    Castle
    Castle
    Ben bir de Canan Kaftancıoğlu CHP'de olduğu için liberal politika izleyemeyeceklerini düşünüyorum çünkü kendisinin öz geçmişi ortada sevdiğim bir siyasetçide değil kendisi. İmamoğlu farklı siyaset izlerse yine dediğim gibi oy atarım ama şu anda zor gibi.

O dönem dış politikada önemliydi süreli ey sisi falan demeden daha realist politika izliyorduk DEVA yine bunu yapar diye düşünüyorum ve ekonomi yönetimine inancım tam
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…