Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

pontiac bandit
Toplam Beğeni
874

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında Oyuncu Kartları

• Malik beasley ceza almis hahaahhaah aklima direkt geldin be kanka. Kaybettigin savas yok
    A
    Agaoglu23
    Benim kendi ligimde de kimi alsam duzeldi ya.. dokunuyorus oyunculara da bi turlu aradigim isi yapamiyorum. Sizde nasi durumlar krall
    pontiac bandit
    pontiac bandit
    kral iyi gidiyorum bayağı ya. üç dört haftadır lig birincisiyim, 10 farkla bi maç verdim çok eksikli haftaydı. 7-1 şu an. bu haftayı da aldım gibi 8-1 olcam. fena kadro yaptım asgahgahs
    A
    Agaoglu23
    Yapistir kral senin kadro baya iyidi valla
    Engelleme sistemi var mı acaba forumda?
    pontiac bandit
    pontiac bandit
    görmedim kusura bakma ya, bildirim de gelmemiş. profiline girip, ayarlar butonuna basınca yoksay çıkması lazım ya da üyenin profilinde direkt yok say çıkıyor. Öyle yapabilirsin.
    Tortured Artist
    Tortured Artist
    Engellediğimiz kişi mesajlarımızı görüp tepki falan verebiliyor mu?
    pontiac bandit
    pontiac bandit
    Yapabilir fakat yok saydığın için bildirimi vesaire gelmeyebilir. Engellediğin kişinin seni görememesi gibi bir sistem yok maalesef.
    Adımız Kerem, Kocaeliliyiz, Kocaelispor ve Beşiktaşı tutuyoruz? Bu işte bir iş var
    pontiac bandit
    pontiac bandit
    fasfsajhfkjsahfkjsahlfakjshfa dünyada herkesin bir benzeri vardır :imza:
    • İmza
    Tepkiler: Peder
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…