Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

rawisjericho
Toplam Beğeni
177

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Selamlar, TEW 2020'yi oynadın mı hiç?
    rawisjericho
    rawisjericho
    Selamlar, TEW 2020 hakkındaki ilk incelemelerde gelen aşırı olumsuz yorumlar ve sonrasında oyun yapımcısının oyunu güncellemeye sokacağını söylemesiyle henüz 2020’ye adım atmadım.
    The Rainmaker
    The Rainmaker
    Dun xwtde gordum crackli halini
    rawisjericho
    rawisjericho
    Vuhuu, düştüğünü bile bilmiyordum ben ilk yorumlar berbat gelince küstüm oyuna :D Bir denemek lazım yine de
    Eline koluna sağlık, inanılmaz düzenli ve özenli olmuş her şey.
    • Beğen
    Tepkiler: rawisjericho
    rawisjericho
    rawisjericho
    Teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim. Sayende haberim oldu benim de, ara ara üstleneceğim bu işi normal düzene geçene kadar.
    Dostum 50 kredini yatırdım fazladan 25 kredi de ben ekledim konuların detayı ve düzeni için. Eline sağlık, iyi forumlar.
    Üstat bu profil fotoğrafı TEW'daki face görsellerinden mi yav :D
    rawisjericho
    rawisjericho
    Aynen, çok birikti bende bunlardan :D Avatarlar küçük duruyor diye koydum gitti
    Chris Jericho'nun yeryüzündeki gölgesi... Kral, seyircisizliğe rağmen aktif olarak izliyorsun anladığım kadarıyla. Şu anki sürecin ve imkanların güreşe kalıcı etkisi olup olmayacağı konusunda düzenlediğimiz ödüllü bir köşe yazısı yarışması var. Aylık olarak düzenliyoruz yarışmaları. Bu ikincisi şimdilik. Dediğim gibi aktif izlediğin için konuya hakim olursun diye düşündüm. Zaten genel olarak da hakimsin güreşe. Katılmak istersen linki bırakıyorum aşağıya. Seni aramızda görmek de çok güzel ayrıca.

https://profesyonelgures.com/forum/konu/3913
    • Beğen
    Tepkiler: rawisjericho
    The Force
    The Force
    Dostum insanları rahat bırakırsan iyi edersin!
    rawisjericho
    rawisjericho
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, bir şeyler yazmaya zaman ayırıp katılım göstermek beni mutlu eder. Zor ama ilgi çekici bir konu, umarım bir şeyler karalayabilirim.
    @The Force yoğun tanıtım faaliyetleri mi var yoksa?? :D
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…