Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Strange Man
Toplam Beğeni
404

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• kral merak ettim pf de kimdin
    Fegelin
    Fegelin
    evet o siteleri bende hatırlıyorum muhteşem zamanlardı forum kavgaları falan olurdu neyse fazla uzattım teşekkürler
    Strange Man
    Strange Man
    Forum kavgalarına ben hep üzülerek yaklaşan taraftaydım. Baskınları falan hiç sevmezdim.
    Johnkorey
    Johnkorey
    Ciğerimizi bıraktığımız bir gönderi daha.
    “Dandelion, staring into the dying embers, sat much longer, alone, quietly strumming his lute. It began with a few bars, from which an elegant, soothing melody emerged. The lyric suited the melody, and came into being simultaneously with it, the words bending into the music, becoming set in it like insects in translucent, golden lumps of amber.
    The ballad told of a certain witcher and a certain poet. About how the witcher and the poet met on the seashore, among the crying of seagulls, and how they fell in love at first sight. About how beautiful and powerful was their love. About how nothing - not even death - was able to destroy that love and part them.
    Dandelion knew that few would believe the story told by the ballad, but he was not concerned. He knew ballads were not written to be believed, but to move their audience.
    Several years later, Dandelion could have changed the contents of the ballad and written about what had really occurred. He did not. For the true story would not have move anyone. Who would have wanted to hear that the Witcher and Little Eye parted and never, ever, saw each other again? About how four years later Little Eye died of the smallpox during an epidemic raging in Vizima? About how he, Dandelion, had carried her out in his arms between corpses being cremated on funeral pyres and buried her far from the city, in the forest, alone and peaceful, and, as she had asked, buried two things with her: her lute and her sky blue pearl. The pearl from which she was never parted.
    No, Dandelion stuck with his first version. And he never sang it. Never. To no one.
    Right before the dawn, while it was still dark, a hungry, vicious werewolf crept up to their camp, but saw that it was Dandelion, so he listened for a moment and then went on his way.”
    ― Andrzej Sapkowski, Miecz przeznaczenia
    Strange Man
    Strange Man
    Kitapları zaten o kadar hoş ki bir fantastik, macera, bilim kurgu seven biri olaraktan başa sarıp insanın tekrar okuyası geliyor. Tıpkı çok sevip de keşke hafızamı kaybetsem de şu oyunu baştan oynasam da aynı heyecanı hiç yaşamamış gibi tekrar yaşasam diye düşünüyorsun. Çok kitap okurum, amma velakin okurken sıkılırım bu tür kitaplar beni sıkmıyorsa benim için gerçekten şaheserdir.

O sahne gerçekten tatmin edici ve tüyleri diken diken etmişti (en azından benim). Ayrıca oyun da kendimi Geralt'ın yerine koyuyor, Ciri'nin üzerine çok titriyordum. Sanki benim kızımmış gibi his veriyordu, kılına dokunanı yok ediyordum, affetmiyordum.
    Strange Man
    Strange Man
    Üçüncü oyunu bitirmediysen diye spoiler içine alacağım burayı,
    hani kimisine göre en iyi son Ciri'nin imparatoriçe olması ve tahta oturması diye geçiyor ya benim içinse en iyi son witcher olarak yanımda kalması yönündeydi. Kızımdan bir an olsun ayrılmak istemiyordum.
    Mister Pacman
    Mister Pacman
    Spoiler önemli değil. Oyun ilk çıktığında daha fablığım başlamadan biliyordum gene de sağol. İyi son derken göreceli olarak değişir. Eğer Ciri imparatoriçe olursa daha barışçıl bir dünya olacaktır. Ve daha az savaş vs... olduğundan daha çok kişi mutlu olacaktır. Buna katılıyorum. Ama Ciri,Yen ve Gerald kesinlikle bundan mutlu olmaz. Ki bu şart da değil. Kimse onların dünyayı kurtarmasını beklemiyor. Ciri witcher olarak daha mutlu olur. Gerald hiç olmasaydı da böyle olabilirdi. Daha ikinci kitapta Gerald çoğu soylunun saray hayatını sıkıcı bulduklarından, daha tehlikeli (savaş vs...) veya onlar için daha kötü sonla olduğundan (istemediğin biriyle zorla evlenmek vs...) maceracı olduklarını söylüyor. Bence Cintra işgal edilmese de Ciri sırf bundan dolayı maceracı olabilirdi. Yani imparatoriçe olması onu ne daha mutlu ne de daha güvende yapar. Kuzey'e yarar o ayrı. Bi de kitapları okuyunca ister istemez Gerald-Yen-Ciri ailesi olsun artık şu 3'ü bi mutlu olsun diyorsun. Onun yanı sıra Borch'un dediği gibi "soyu devam ettirme" muhabbeti de Ciri'nin Witcher olmasını daha güzel kılıyor. Yani evet. Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum.
    Nasılsın reis? 😉
    Strange Man
    Strange Man
    Milat'tan önce buradaydım reis daha yeni mi görüyorsun? jksjadljaskdla

Bu arada benim kim olduğumu biliyor musun?
    The Goat
    The Goat
    Yok yahu görüyordum en baştan beri de şaşırdım fark edince, az çok doğru diye tahmin ediyorum tahminimi
    Strange Man
    Strange Man
    Evet, tahminleri alıyoruz. Doğru cevap verirseniz bütün sırrı bozacağınız ve kimliğimizi deşifre edeceğiniz için Avustralya'da imâl edilen #YarraYering marka şarabımız müessesemizden size ikramımız olacaktır.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…