Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Chairman
Toplam Beğeni
1,738

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • Samoa Joe'nun promosuna alev atılmış. Niye öyle yapıyorsunuz hanımefendi? Alındım, gücendim.
  Kimse de size nasılsınız bir ihtiyacınız var mı diye sormamış. Yazıklar olsun. Nasılsınız afiyette misiniz?
  Reis bir şey soracağım. Promolarımda işin içine gizem katmak için mors alfabesi kullanmak istiyorum, mümkün müdür? Eğer evet dersen karmaşa olmaması için sana çeviri için kullandığım sitenin linkini ya da direkt metinlerin çevirisini atarım karmaşa olmasın diye.
  Kral benim Promo bugüne yetişmeyebilir, sıkıntı olur mu? Karakteri dün aldım daha ama bugün işte olunca bir sarkma oldu.
  Chairman
  Chairman
  Şovlarda debut yapmadan promo kesmek yasak zaten. Yani bir problem olmaz, şovdan sonra promo kesebilirsiniz.
  Amacım şaka yapmak değildi sadece bir takımım olsun istedim hepsi bu ayrıca bilmiyordum bilseydim böyle birşey yapmazdım.
  Özür dilerim Peki ne tür bir takım kurmalıyım?
  Chairman
  Chairman
  Takım kurmamalısın. Bu oyun o şekilde oynanmıyor. Biz şovları yazar, sana bir karakter yaratırız. Seni senaryolara sokarız. Sen de bunun için şovları takip edip, promo kesersin. Böyle ilerleyip gider.
  Black Sea Wolf
  Black Sea Wolf
  Peki bot ne demek?
  Black Sea Wolf
  Black Sea Wolf
  Peki özür dilerim söz veriyorum aptallaşmayacağım peki ne yapabilirim?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst