Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Vicious
Toplam Beğeni
396

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• hocam +200 kredi yatırdım nexus incelemesi için, eline sağlık tekrardan
    • Beğen
    Tepkiler: Vicious
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    +50 daha yatırdım hocam, stable incelemeleri için +250 veriyorduk unutmuşum onu
    • Beğen
    Vicious
    Vicious
    Ben de yeni fark ettim hocam, teşekkür ederim. Çok da önemli değil ya, önemli olan arşivin dolması :D Kolay gelsin.
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    bence işini hakkını vererek yapan insanlara iade-i teslim olarak hakkının tastamam verilmesi de arşivimizi doldurmamız kadar önemli, dışarıdan küçük şeyler gibi görünse de önemli şeyler bunlar. teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
    • Beğen
    Genel olarak sektörü ele alıyorum mangaları da dahil ederek. 90'da bazı ikonik seriler ortaya çıkıyor ya da bitiyor. Ghost in the Shell, Kenshin, One Piece, Yu Yu Hakusho, Slam Dunk, Cowboy Bebop, Ginga Eiyu Densetsu manga olarak Vagabond, 20th Century Boys gibi. Bu yıllarda animasyonlar seslendirmeler günümüze göre daha zayıf, ama atmosferi çok daha iyi yansıtıyorlar.

2000'ler ise en popüler animelerin çıktığı zamanlar. Başlı başına Death Note, FMA, Gintama şonen dünyasında ayrı bir soluk oluyorlar. Keza üç büyüklerin en sağlam yılları da bu 10 yıl içinde oluyor, One Piece yanlış hatırlamıyorsam Arabasta Marineford arasını orada geçiriyor. Yine Miyazaki'nin bazı güzel işleri bu yıllarda çıkıyor. Kötü değil.

Benim favori serilerimin ise bazıları 2010'lardan. Zankyou no Terror, 3-gatsu no Lion, Pluto, SnK gibi şeyler var. Diğer iki 10 yıla göre daha az ikonik seri var. Ama animasyon ve seslendirme müzik konusunda çığır açılıyor resmen.
    kral merhaba. öncelikle ellerine sağlık. anladığım kadarıyla ziggler incelemesini makale formatında yayınlamışsın ama o lite haricindeki temalarda gözükmediği için yeniden paylaştın. senin için de uygunsa normal konu haline getirip ikinci paylaştığını silebilirim.
    • Beğen
    Vicious
    Vicious
    Evet sanırım problem ondan oldu kusura bakmayın. , Bir de son paylaştığım incelemede içerik gözüküyor mu acaba?
    Itsuzai
    Itsuzai
    estağfurullah ne kusuru. ilk 2 konuyu kaldırdım, evet son konuda her şey gözüküyor. ellerinize sağlık tekrardan. 🔥
    Vicious
    Vicious
    Teşekkürler hocam, iyi okumalar dilerim, yorumunuzu da bekliyorum bu arada. :)
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…