Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Bloody Sunday
Toplam Beğeni
515

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• İsim nick 6 avatar uyumu 10/11
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Evet uyumları muhteşem ya. Ama avatarı daha kanlı birşeyler yapmalıyım bence.
    Peder
    Peder
    Kanlı Joker falan olabili, ama muazzam bu da
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Teşekkür ederim. İki joker takılalım. 😍
    Hocam selam, Ignace benim bölümden arkadaşımdı. (Ege Üniversitesi-Reklamcılık) Onun dışında da giyim markamız için model olarak çalıştık kendisiyle
    • Şaşkın
    Tepkiler: Bloody Sunday
    rawisjericho
    rawisjericho
    Keyifli içerikleri var özellikle de spor sevdalıları için :D
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Spor tutkusu bende bi hayli fazla var. Her türlü sporu izlerim. Genelde anlaşıldığı üzere ProWrestling ağırlıklı olsamda yanında Snooker, Tenis, Okçuluk, MMA ve Boks'ada ilgim vardır. Olimpiyat sporlarını uzun zamandır takip etmiyordum. Bu sene olimpiyatlar olacak gibi hadi hayırlısı. 😆
    rawisjericho
    rawisjericho
    Gerçek bir spor sevdası var belli ki saydığın alanlardan, ülkemizde çok yüzüne bakılmayan şeylerin sevdalısı olmandan net bu :D Olimpiyatları ben de hevesle bekliyorum, içindeki branşlar dışında organizasyonu görmek de inanılmaz ilgimi çekiyor çünkü
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Hatırladım onun Lamborghini si vardı. Bence Lamborghini'sini yakalım.
    Black Sea Wolf
    Black Sea Wolf
    Güzel fikir.
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Gerçekten sana ''Autokiller'' ya da ''Autoslayer'' denmeli. Çünkü herkesin arabasını yakıyorsun. 🔥🔥
    Becky'ye Güvenebileceğinden Emin misin?
    Çünkü Ben Ona Güvenmiyorum
    O da En Az Mickie ve Stacy Kadar Kötü
    Stacy Yüzünden Dolph İle Aramız Bozulmuştu
    Mickie Yüzünden Tecavüzcü İftirasına Uğradım
    Becky Yüzünden Dağılabiliriz
    O Yüzden Dikkatli Olmalıyız
    Seth'i
    Lethal'ı
    Strong'u Sattığı Gibi Bizi de Satabilir
    O Yüzden Dikkatli Olmamız Lazım.
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Herkese karşı bir endişe duymalıyız. Dosta korku düşmana güven vermeliyizki düşmanı yenelim ve birbirimizi satmayalım.
    Black Sea Wolf
    Black Sea Wolf
    Nasıl Yani?
    Senin hakkında Neil Robertson'a ölüp bitiyor diyorlar.
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Part 1:

Part 2:

İrlanda Açık Şampiyonası Şampiyonluğu final maçı > UEFA Şampiyonlar Ligi finali.
    • ALEV
    Tepkiler: runO
    runO
    runO
    Bu işe biraz dinozor kafasıyla bakıyorum. Teniste Federer'den de vazgeçmem mesela. Yaşlı kurtları seviyorum.
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Ronnie'yi bende çok severim ama Judd Trump benim için best. Teniste benimde favorim Roger Federer.
    • Beğen
    Tepkiler: runO
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

YouTube