Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Johnkorey
Toplam Beğeni
1,326

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Baba uyuyamıyoruz ya...
    Johnkorey
    Johnkorey
    Uyumadan okula/dershaneye gitmek çok Terso be. Hele ki oralarda fosur fosur uyuyabilen tiplerden değilsek...
    ReQuem
    ReQuem
    Saat 5 de yatıp 16:30 da uyanmaktan oldu bu. Sadece 1 saat uyuyabildim. Bakalım okulda ne yapıcam.

Tam bir jön 🔥
    • ALEV
    Tepkiler: Johnkorey
    Johnkorey
    Johnkorey
    Kendi avatarımızı ikonikleştirelim diyoruz ama avatar değiştirecez böyle giderse...
    ReQuem
    ReQuem
    Yarın Till'den bir pack atıp etiketlerim seni. Değişeceksin gibi.
    Sağolasın abi. Bu arada dün doğru düzgün fotoğraf bulamadım ya. Geçen sene olan RR şovundan bakınayım mı bir şeyler?
    johnkorey abii naber ya
    Twelve
    Twelve
    vallahi nolsun yaaa... bugün rr vardı biraz eğlenelim dedik fena patladım. sana bir şey diyecektim inanır mısın başka forum'de eski üyelerden merak ettiğim bir kaç kişiydin hep tanışmak isterdim diğerlerinin çoğuyla tanıştım çok sıkı fıkı olduk ama seninle hiç konuşamadık yavvvvvvvv
    Johnkorey
    Johnkorey
    Canlı izledim pişman olmadım valla.

Hadi be... Malum yerde bu kadar iştahlı takılmıyordum zaten. Onun da etkisi olabilir.
    Twelve
    Twelve
    aynen aynen şimdi göz önünde olunca o gizem kalktı tabii fasgfşsagkjşsagşkjsakjgş
    Bavul dergisi neden seni takip ediyor abi ?
    Seyfendi
    Seyfendi
    Heh işte ben de bundan bahsediyorum... doğru yolu bulduğuna sevindim abi 😎🤌
    Johnkorey
    Johnkorey
    E tamam da toplum için yapanlar Divancılar, Tanzimatçılar değil ki.
    Seyfendi
    Seyfendi
    Abi nasıl değil Cumhuriyet dönemindeki Milli Edebiyat Zevk Anlayışını sürdürenler var mesela onlar sanatı toplum için yapıyorlar
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…