Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

KAT
Toplam Beğeni
126

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• KREDİNİ YATIRDIMMM DOSTUM!
    KAT
    KAT
    Neyden kazanmıştım
    ERO
    ERO
    FB-TS Maç tahmini KAT'IMMM
    KAT
    KAT
    Gelsin krediler oğğğğh
    • Beğen
    Tepkiler: ERO
    KUSURA BAKMA YOLLAMAK ZORUNDAYIM İSMİM MELİS 1 YASINDAYIM BİR ÖLÜYÜM BENİ ÖLDÜRDÜLER EĞER BU MESAJI 10 DAKİKA İÇİNDE 15 KİŞİYE GÖNDERMESSEN BU GÜN AKŞAM YATAĞININ BAŞINDA OLACAĞIM BİR BIÇAKLA SENİ ÖLDÜÜRMEK İÇİN GELECEĞİM ALLAH RIZASI İÇİN EĞER YOLLARSAN YAKLASIK 4 TANE SENİ SEWEN 4 TANE KİŞİ SANA ACILACAK CUMARTESİ GÜNÜ ÖPÜLECEKSİN ZİNCİRİ BOZMA SEVDİĞİN COCUK VEYA KIZ SANA YARIN ÇIKMA TEKLİFİ ETCEK
    • Kızgın
    Tepkiler: KAT
    BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM
    KAT
    KAT
    Tamam 3 gün içinde görevi yerine getireceğim de cinleri bana müsallat etme korkarım. 😣
    Supercard'ta takım bulabildin mi? Bulamadıysan beraber takım olabiliriz. Tabii kabul edersen.
    KAT
    KAT
    Çok güzel olur, sevinirim.
    Sabre43
    Sabre43
    Güzel, nickim Sabre. Lita'dan anlarsın.
    KAT
    KAT
    Takımı sen kur istersen, ben gelirim.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…