Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

U
Toplam Beğeni
133

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• U
    Uncus
    2010 zamanları I guess...
    hoş geldin reis. çok geç fark ettim bizim foruma geldiğini. seni burada görmek güzel.
    U
    Uncus
    Hoşbulduk çok teşekkür ederim. Ben de geç öğrendim burayı aslına bakarsan.
    Pink Floyd
    Pink Floyd
    seni buralarda daha çok görmek isteriz..
    • Beğen
    Tepkiler: Uncus
    U
    Uncus
    Vaktim oldukça bakınıyorum buralara ya. Bakalım ortam güzel gayet şu an.
    Reis hoşgeldin ya, şimdi fark ettim sen olduğunu. Nasılsın iyi misin?
    • Beğen
    Tepkiler: Uncus
    U
    Uncus
    Teşekkür ederim, bir davet almadım ama kendi imkanlarımla buldum. :D Ciddili fena ortam değil ama. Gayet hoş
    The Goat
    The Goat
    Başka forumlarda reklam yapmak yakışmazdı ya, maalesef herkeste de birbirinin discord wp‘ı olmayınca böyle bir durum oldu
    U
    Uncus
    Kesinlikle hoş olmazdı ama böyle olunca nispeten daha nitleikliler gelmiş oldu. Nicklerden kim eski kim kimdir bilemiyor insan. Alışmam lazım.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…