Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Mister Pacman
Toplam Beğeni
68

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• agaaa unleashed güzel başladı ya harbi çok eğlenceli oyunmuş
    Twelve
    Twelve
    yok torrent indirdim ahaha
    Mister Pacman
    Mister Pacman
    DLC epey iyi. Biraz fan fiction'a bağlıyor ama epey iyi. Sana tavsiyem son bölüme geldiğinde hard save yap; iki sonu da görürsün. DLC bir son ile alakalı. Diğer son ikinci oyuna bağlanıyor.
    Twelve
    Twelve
    ya hurdalık gibi bir mekana geldim o kadar sinirlendim ki kolu kaldırıp yere çaktım berbat yav
    dostum bir şey soracaktım ewoklar ve endor hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorum ama düzgün bir kaynak bulamadım
    Mister Pacman
    Mister Pacman
    SW biliyom da onlar hakkında benim de çok bir bilgim yok. Wookipedia'da aratabilirsin.
    • Beğen
    Tepkiler: Twelve
    Cibabam ne ettiler sana yav
    Mister Pacman
    Mister Pacman
    Oooo reyiz aydınlık tarafa geçmişsin.
    Devil
    Devil
    Burada aydınlık taraftayım. Karanlık tarafta olduğum başka yerler var.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…