Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Beast Incarnate
Toplam Beğeni
2,775

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Abi Rey Mysterio incelemesi yaptım o patron çıldırdı! Konusundaki tabloya linki ekleyebilirsin.
    Peder
    Peder
    bir de kredimi yatırırsan çok sevinirim. Kredi Market'de işim var da.
    Aha gitti konum. Önceden Taylan benden saniyeler önce hızlı davranırdı şimdi de sen. Ne olacak bu benim hız sorunum. ✍️
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    sen de beni hız konusunda az harcamadın canım zamanında, benim bu yaptığım yanında hiç kalır :ddd

sinerji...
    usta peki memet bana'da katılım sağlayacak mı usta alarm kuralım...
    Atiba
    Atiba
    gece gizliden "yazaane" yapıp, 64 mb ramlik pcden girebilir valla ben bekliyorum bu adamdan bunu. albaylarla falan arasını da yapmış var mı daha ötesi kıdfjsfsfsfqe
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    albaylara da izletmesi yok mu peki... tüm kışla dakota kai'yi izlerken düz duvara tırmanır a şsdfaşjklsafdşkjlfdsaşjlfsdakfsdajşlkfsdajşlksdfjlkşsdfjlşksafd
    Atiba
    Women's Revolution
    Women's Revolution
    bu konuda ekstra hassas oldugumu biliyorsun, konusmustuk. bazi alisilmis davranislarla karsilasinca o davranisin niyetini sorgulayamiyorum artik. ama bunun farkinda oldugunu belirttigin bir mesajin da vardi, o da aklimda yani. seninle ilgili boyle bir sey dusunmuyorum artik.
    arkadasligimiza zarar getirmeyecek tartismalari cok onemseme😘
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    bu algıyı yıkabildiysem güzel. benim dilim sivridir biraz biliyorsun beni, eleştirim de ağır görünür o yüzden. ama sadece o kadar yani, kimsenin cinsel yönelimine dil uzatan bir insan değilim asla. hem ayrıca kimsenin haddine değil, insanın kendisine kalmış bir şey

en sevmediğim şeydir zaten böyle muhabbetler yüzünden arkadaşların arasını açması, o yüzden önemsemiyorum merak etme🥰🥰
    Women's Revolution
    Ufsta sabah oldu bırak artık mesaiyi ustaaaağğğ
    Coup de Grâce
    Coup de Grâce
    haberleşiriz zaten şova doğru. uzun süreli uzaklaşmadan sonra buralarda varlığımızı, sesimizi duyurmaya döndük artık nxtmiz adına.
    Beast Incarnate
    Beast Incarnate
    varlığın dosta, hatta düşmana bile güven veriyor gülüm. mutlu oluyorum seni aktif görünce

dediğin gibi haberleşiriz, şimdi bizimkilere de çıtlattım okeylediler. war games zamanı muhabbet baya sarmıştı zaten
    Coup de Grâce
    Coup de Grâce
    bende özledim sizle muhabbeti sohbeti ya böyle yakalaştıkca mutlu oluyorum bende chatten sesliden...

war games kasa bir nxt takeover daha mı... var bi dileğimiz, hayalimiz
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…