Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Beast Incarnate kullanıcısının son içeriği

1. Beast Incarnate

PPV WrestleMania Backlash Tartışma Konuları: 16 Mayıs 2021

(Kick-off) US Open Challenge RAW Kadınlar Şampiyonluğu SD Tag Team Şampiyonluğu No Context WWE SD Kadınlar Şampiyonluğu WWE Şampiyonluğu Evrensel Şampiyonluğu En Beğendiğiniz Maç? Şova Puanınız?
  2. Beast Incarnate

Tam Kapanma Bittiğinde Ne Yaptınız?

Sabahtan dersim bitti, bittiği gibi kafamızı yıkayıp dışarı attık kendimizi. Dostlarla özleşmişiz, hasret giderdik.
  3. Beast Incarnate

Harika FTR Funartı!

Puhahahahahahah muhteşem olmuş cidden.
  4. Beast Incarnate

Ülkeniz İçin Ölür Müsünüz?

Hiçbir eksiği ya da fazlası yok, harfiyen katılıyorum. Vatanımı her şeye rağmen çok seviyorum ama bazen sevmek yetmiyor, realist olmak lazım.
  5. Beast Incarnate

RPG İptal Edilen Senaryolar

İstikrarımız sayesinde iptal edilen ya da değişen bir şey olmamış, istikbalimiz için güzel şeyler düşünülüyor diye yorumladım. Bu arada @The Millennial Cowboy helal olsun vallahi.
  6. Beast Incarnate

RPG 21 Mayıs 2021 PURE #80 (#zayıfadam)

Ecelin mi geliyor yoksaaa @The Anti-Hero
  7. Beast Incarnate

Cora Jade'den Fotoğraflar

8. Beast Incarnate

WWE Yaratıcı Ekibi Şaşırtmıyor Yine

Kadınlar TTC maçının 378. rövanşı duyurulmuş bu arada, bir 30 sene daha ileri sardılar valla.
  9. Beast Incarnate

Nick Gage Yine Matt Cardona'ya Atarlanmış

Cardona'nın paylaştığı bu fotoğraf üzerine Gage ona cevap vermiş: "Oğlum bu fotoğraf ne lan, halis değil bu fotoğraf, seninle daha önce tanışmadık bile. Bak, eğer bir sorunumuz varsa bundan haberim olsun çünkü seninle veya bir başkasıyla kapışmaktan çekinmeyeceğimi çok iyi biliyorsun. Bu yüzden...
  10. Beast Incarnate

Ne Ölmesi Kardeşim Bayılmışım

Ligin son haftalarında Abuş
  11. Beast Incarnate

Hiç Nude İstediniz Mi?

Nihai olarak istemedim ama yolunu yapmaya çalışmışlığım var, başaramadık ama tabii...
  12. Beast Incarnate

wwe'nin boku sermesinden kaynaklı o ya, leş gibi fotoğraf çekiyorlar nereye kaydırsan fotoğraf...

wwe'nin boku sermesinden kaynaklı o ya, leş gibi fotoğraf çekiyorlar nereye kaydırsan fotoğraf kötü duruyor, ekstra atp harcadım şu avatarı ayarlamaya çalışırken lashley'e kötü demek de büyük gaflettir bu arada...