Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

A
Toplam Beğeni
156

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• A
    Agaoglu23
    AHAHDJDJFJDJFJDDHHS. Tarafimiz her zaman belli . Onur erdem
    senin yorumlarının yanında gözüme onur erdem geliyor, benimkilerin yanında angel garza geliyor mu...
    A
    Agaoglu23
    Sanki alexa geliyo be knk kadjsjsjsh. Ama garza ruhu her mesajinda...
    Broken Dreams
    Broken Dreams
    asdğfjoasdğojasdfs saolasın kralım..
    9 sene sonra güreş izleyen bir Ali görüntülüyorum, elf gözlerim neler görüyor yav benim
    A
    Agaoglu23
    Abi valla diyorum otisten bile fazla gicik kapiyorum o adama. Elias bide raw versiyonu bu corbinin...
    Mr Perfection
    Mr Perfection
    evet ve hayranlar tarafından çok abartılıyor bunlar kanka, halbuki ortalamanın altında isimler
    A
    Agaoglu23
    Kanka richochet alayini cebinden cikarir da iste... allahtan bak bi ara lars sullivan geliyodu durdu ..
    Hocam merhaba. Üst şeritteki Discord seçeneğinden hesabınızı bağlayıp forumun Discord sunucusuna gelebilirsiniz. Orada lig için kurduğumuz bir kanal var. Oraya katılırsanız sizin için daha rahat olur.
    Baba bir tane buglı orta varmış sanırım oyunda L1 ile mi açılıyor o orta, biliyor musun?
    A
    Agaoglu23
    l1 kare kare olmali kanka
    Broken Dreams
    Broken Dreams
    saolasın kankam biraz buglarla falan cıkabildiğimiz kadar çıkalım bari.. maç başlayınca iki gol atıyorum sonra modum düşüyor döneceğini bildiğim için.. kısır döngüye girdim
    A
    Agaoglu23
    Kankam o kadar haklisin ki . Her mac ayni
    Kral, merhaba. Yeniden hoş geldin aramıza öncelikle. Anladığım kadarıyla telefondan kullanıyorsun forumu, bilgisayara nazaran daha zor olduğunun farkındayım. Zaten İngilizce klavye kullanmada falan herhangi bir sorun yok da imla kurallarına biraz daha dikkat edebilirsek harika olur. Teşekkür ederim şimdiden. :kalp
    A
    Agaoglu23
    Hocam vallahi arada gozden kaciyor kusura bakmayin , aynen telefondan giriyorum ingilizce klavye ile. Pc bozuk turkce klavye de cok kucuk geliyor parmagima :D.
    Itsuzai
    Itsuzai
    Estağfurullah, ne kusuru. Olur öyle diyelim. 🤙
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…