Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Peder
Toplam Beğeni
331

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• @Netuno
    The Moon Knıght - 2022

Netuno
    Netuno
    Korku değil de psikolojik gerilim olmasını tercih ederim. İzleyen herkesin anlamaması lazım. Derin olması lazım. Başarırlar umarım.
    Netuno
    Netuno
    Zaten DC karakteri gibi karakterimiz olsun diye yapmışlar. Marvel'a göre aşırı derin.
    • Beğen
    Tepkiler: Peder
    Peder
    Peder
    İnşallah güzel olur ya. Reisimize güzel bir dizi yakışır.
    KOCAELİSPOR ALT LİGLERİN TAKIMI DEĞİLDİR ARTIK KENDİNE GELİP AİT OLDUĞU LİGDE YERİNİ ALSIN...
    jonmoxley
    jonmoxley
    ŞANLI KOCAELİSPOR TAKIMI VE TARAFTARININ YERİ KESİNLİKLE SÜPER LİG KERO.
    Peder
    Peder
    GİTTİĞİM MAÇLARDAN BİLİYORUM, YAW SÜPER LİGDE BU TARAFTAR ÇOK YOK. EFSANE BİR TARAFTAR VE TARAFTAR ORTAMI VAR.
    jonmoxley
    jonmoxley
    SÖYLE TARAFTARI OLAN TAKIMLARA HASRETİZ ESKİŞEHİRSPOR KOCAELİ KARŞIYAKA ALTAY FALAN ÖZLENDİ.
    • Beğen
    Peder...

Güzel nick.
    Peder
    Peder
    The Notorious'da iyi nick heeeee
    Reis KOCAELİSPOR mu? SAKARYASPOR mu? Sen hangisi daha iyi diyosun?
    Kerem merhaba. Avatarına 150x300 koymuşsun, sistem üyelerin 150x300 koymasını engelleyememiş ama düz üyelerin kredi marketi kullanmadan 150x300 avatar kullanması yasak. Kaldırabilir misin rica etsem?
    Peder
    Peder
    Vay bu o boyut muymuş? Tamam bir konuya mesaj atacağım atam değişirim.
    Peder
    Peder
    eski haline getirdim
    Dostum sansürlü olarak da küfrü pek tasvip etmiyoruz, Charlotte konusundaki küfrünü ben düzenledim ama sen istediğin gibi düzenlesen hem daha tatlı olur hem de aklında olsun bundan sonrası için. 😝😝
    Peder
    Peder
    Tamam bir daha kine oymaş
    Broken Dreams
    Broken Dreams
    okeyy, her seferinde söyleyeyim diyorum da unutuyorum ya son haftalarda çok iyisin bu kadar aktif görmek seni çok güzel, hep böyle devam umarım hep beraber 🥳
    • Kalp
    Peder
    Peder
    Şu dersler olmasa çok çok daha olurum da, dersler işte napalım
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…