Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Kobe's
Toplam Beğeni
167

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Kral bu hafta haftalik fantezi konugu kim ya feci hayraniyim programin...
    A
    Agaoglu23
    Benimde seneye guz bitecek insallah ya. Telef olduk...
    Kobe's
    Kobe's
    mühendislikte napıyorlar bilmiyorum da biz 2-3 film çektik şu karantina döneminde proje olsun diye kanser oldum ben
    A
    Agaoglu23
    Abi soyle anlatiyim 7/24 hocalarla zoomdasin surekli proje surekli bir sey modelleme dersi aldim mesela 6 aydir model calistiramadik :D
    Kral bu fantasy konusunda gordum de hoopstr tayfasiyla mi oynuyonuz:d eski ntrky yani
    A
    Agaoglu23
    Ege oynuyodu bi ara laci. Kadim dostumdur. Durul var mi bide jadjdjsh bi sene oynadim onlarla felaketti
    Kobe's
    Kobe's
    Durul'u şutladık ya zamanında siteden, ege brom ligimizde.
    A
    Agaoglu23
    Durul ahahshdhsh cok acayip bi adamdi abi ya. Inanilmaz otesi komediydi.
    Kardes neler yapiyorsun ya?😀
    Kobe's
    Kobe's
    brom son 1haftadır satış yapmaya hazır entegrasyonları tamamlanmış bir medikal sitesi oluşturmaya çalışıyorum iflam şooldu sen anla halimi. Gitmedin mi hala askere sen?
    Styles Clash
    Styles Clash
    Gidecez de bakalim kolay gelsin. :D
    Kobe's
    Kobe's
    sağolasın canım
    Boğaç bu yapay zekalı Photoshop hangi sürüm oluyordu? Şimdi PC'ye indireceğim de bari onu indireyim.
    Kobe's
    Kobe's
    22.0 diye geçiyor olması lazım. Bu arada korsan olanlarda yapay zekalı filtreler çalışıyor mu emin değilim bir bak ona istersen ero olmuyor falan demişti.
    BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM
    Kobe's
    Kobe's
    eyw bıraderım eywda bıraz daha dıkkat etsek anaabacı karıstırmasak kocum cunku kufur etmeyı peks ewmıyorum bıde erAy admınınde uyarısı war artık anab acı karıstıranlar banlanıor bılıosun
    • Kalp
    Tepkiler: Kobe's
    Kobe's
    Kobe's
    HOCALARIN HOCASI... FULL + FULL DESTEK KOKOŞ HOCAMA...
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…