Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Kobe's kullanıcısının son içeriği

1. Kobe's

Sinema & Televizyon Dünyası | Genel Konu

Aklınızda kalan dizi introları hangileri acaba? Bizim programa bu bölüm bi Friends introsu yaptık insanlar başka şeyleri de istiyor şimdi fikirsiz kaldım asdgdsfg. Kafamda Office var direk gelen. Yardımlarınıza teşekkürlerrr şimdiden. @Twelve @ReQuem siz bakın hele sinefil evlatlar.
  2. Kobe's

Martı Üzerinde Şov Yasaklandı

2 kişi binmeyi bi regüle etseniz önce?
  3. Kobe's

Şu An Ne Dinliyorsunuz?

4. Kobe's

Koca: "Vakaların Artmasının Sebebi Hepimiziz"

Yoo ben değilim. Kıçımı yırtıyorum her hafta 2 maske elde kolonya antidezenfektanla işe giderek. Sorumlu sizsiniz, sizin cahil insanlarınız ve iş bilmez sistemleriniz.
  5. Kobe's

Jahrein Milletvekili Adayı Olacağını Açıkladı

12000 oy alır ya da almaz.
  6. Kobe's

PG.com Sohbet Konusu

Yapma abi yanarız yapma.
  7. Kobe's

(Spoiler) O İSİM GERİ DÖNEBİLİR

Joe dön ve ana kemeri al be adam bende güreş izleyeyim tekrardan :(.
  8. Kobe's

McGregor: Poirier'le Dövüşmeyeceğim!

Neden böyle bir şey yaşandığına dair bir fikri olan varsa bi anlatsın. Poirier biraz tez canlılık etmiş gibime geliyor. Conor'da bahane bulmuş sanki.
  9. Kobe's

Becky Lynch Trollemeye Devam Ediyor

Rumble’da da trollememiş miydi? Herkes biraz fazla gaza geldi bence :D.
  10. Kobe's

Oynamak İstediğiniz Ama Oynayamadığınız Oyunlar

Ghost Of Şuşima var şu aralar sadece. Onun dışında izlediğim ve oynayamadığım için ahlar vahlar ettiğim bir oyun yok açıkçası.
  11. Kobe's

Formula 1 | Genel Konu

Taze taze.
  12. Kobe's

Masaüstünüz Ne Durumda?

13. Kobe's

EuroLeague Play-Off Eşleşmeleri

Bence Moskova'dan dediğin gibi çalarsak yani 1-1'le falan dönsek Ataşehir'de tabii ki kadronun korunması şartı ile avantajlı konumda olacağımız konusunda hemfikiriz gibi. Düzene oturduğumuz zaman aslında iyi bir basketbolu da oynuyoruz ama özellikle Madrid maçının ilk çeyreğindeki gibi bireysel...
  14. Kobe's

EuroLeague Play-Off Eşleşmeleri

Vesely'nin dönüşüne de bağlı olarak CSKA üst dörtlüden isteyeceğimiz en net takımdı büyük ihtimalle. Hackett'ın sakatlanmış olması da bizim için kesinlikle bir avantaj olacaktır. Tam kadro olduğumuzu var sayarak serinin ortada olduğunu düşünüyorum. Efes'in şansı biraz daha fazla belki de, Real...
  15. Kobe's

Karşınızda WM 37 Stage’i!!!

Keşke bu pandemi girmeseymiş araya...