Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Magenta
Toplam Beğeni
21

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM
    Post kasma makinesi de gelmiş.
    Netuno
    Netuno
    Mezardan sesler... Şüphesiz ki beni en çok destekleyen sendin.
    Magenta
    Magenta
    Yalan olmasın Liv Morgan'ın köpeğiydik ama hemen ardından Io Shirai gelirdi.
    Netuno
    Netuno
    Ben bile Morgan'ın köpeğiydim. Yalan yok. Aökdkdnflfjrkfkfmfkvkfkfmtlgkkdmfkfk
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…