Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


X

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • Feminist devrim gerçekleştiğinde seni korkuluk yapacağım xeno
  Kıymetlii kardeşim sen kumarı iddiayı seversin. Son 2 haftada final konuları biter mi bitmez mi bir oranlayalım
  Rand al'Thor
  Rand al'Thor
  Kanka kumar alışkanlığına bir şey diyemem de kriptodan çok rahat para kazanabilecekken paranı hiç etme bence. Bu dönemlerde marjin girmek kumar değil intihar. Kaybetmekten zevk almak gerekiyor yani girmek için. At şimdi Adaya birkaç aya aksın gitsin(YTD tabii ki manyak mısın)
  X
  Xenophobia THE Simurgh
  Ya yok kazandım zaten. Ama marjin bildiğin gibi kumar gibi olduğu için durdurmak zor beni. Yani yoksa spotta tutup aylarca bekleyip çatır çatır yemek bence de oldukça iyi bir şans. Ada’ya geçen 1,40’dan girdim 5-6 gün geçmeden 2,40 oldu. Şimdi ona 125x kaldıraç ne giderdi be diyerek uyuyamadım. Çünkü 1,40 altına hiç düşmedi bir daha. O yüzden liq falan olmayacaktım. Pandemide heyecan olmuyordu, dün acayip gerilim filmi oldu iş. 10 dakikada zararım bir ara bilmem kaç haneli rakamlara doğru yürüdü. Dün short açsam düşüş hafif başladığında şu an Beverly Hills’den yazıyordum.
  Rand al'Thor
  Rand al'Thor
  Şans işte. Spotta bile şans gerekiyor. Win diye saçma sapan bir coine attığım para 16x yaptı çekip adaya atsam şu an Beverly Hills olmasa da Paris'te Eyfel kulesi karşısında şarap içiyor olabilirdim. Ama daha da yükselir diye açgözlülük yaptım anası s.di.
  UFC 264'ü öyle veya böyle yorumlayacağız.
  The Notorious
  The Notorious
  Conor 4.raundda nakavt edeceğim dedi ama ben daha hızlı bir KO bekliyorum. Dustin, ilk maçtaki kalf tekmelerinden sonra büyük ihtimal yere almaya çalışacak bu sefer. Conor yerde çok kötü değil ama savruktur. Güçleri eşit, en iyi taktiği kim yapacak göreceğiz.
  X
  Xenophobia THE Simurgh
  Conor eğer 4. rounda kadar dövüşürse muhtemelen baygınlık geçirir. Front kick falan atamaz. Kendini Anderson Silva sanıyor arada. Ben de erken nakavt bekliyorum. Zaten karate duruşu ile tekmelerin isabet oranı çok düşecek. Yakalamak zor. Dustin clinchte Conor’dan aşağıda kalıyor. Yerde ise bitirebilecek tekniği yok. Sadece yorabilir. Conor’ın kontra ile alması lazım.
  The Notorious
  The Notorious
  Zaten dediğin gibi Dustin'in yerde alması zor, kalas gibi kalıyor. Conor yere inse de bir şekilde kıvrak tepkiler verebiliyor ama çabuk yoruluyor. Bahislerde yine favori. Ben eğer yine bir şapkadan tavşan olayı olmazsa Conor'un sarsıcı bir galibiyet alacağını düşünüyorum. Ancak 2018 sonrası oluşan UFC tayfada Conor adeta boş bir çuvalmış algısı yaratılıyor. En çok da bu algının yıkılmasını istediğim için fazla hypelendim sanırım. :D
  Kaldıraç girenler intihar ediyor genelde. Sen davaya lazımsın. Yapma etme. O değil de Ada coin yuvamı yıktı be.
  X
  Xenophobia THE Simurgh
  CHZ gir diyen arkadaşımı dinlemediğim için zaten baygınım uzun süredir. O twitterdaki tipleri falan takip ediyor. Dinlemedik hata ettik. 10’a katladı. Ada da çok oynak bir coin, bir iniyor bir çıkıyor. Pek bir dengesi yok, grafik falan işlemiyor. Babam biraz batak verdi bu piyasada. Ama ben zararda değildim, değildim işte dün geceye kadar. Dün gece neredeyse çıplak kalıyordum. Hala kötü durumda değilim.
  Montales
  Montales
  Benim de Twitterdaki tipleri takip eden arkadaşlarım var. Çok ciddiye alasım gelmiyor. Lavuk Coin Dehası diye isim almış kendine, "HEPİNİZİ ZENGİN EDECEĞİM CANLARIIIIIIIM #BLZ %30 YÜKSELİİİŞŞŞŞŞ" diye de tweet atıyor. Verdikleri coinleri takip ettim cidden yükseliyor ama 400 lira koysan 30 TL kar getirecek şekilde yükseliyor. Yükseldiği gibi de tekrar düşüşe geçiyor. O yüzden büyük para bağlamak da güvenli değil o tarz yerlere güvenip. ADA oynak kestirmesi zor ama yine de proje büyük olduğu için eninde sonunda en az bir 2 dolar olacağını düşünüyorum. Ethereum ve ADA uzun vadede zarar ettirmez gibi. ADA 50 kuruşken alacaktım almadım 9 TL oldu hala pişmanım a...FUN'a bir bakabilirsin bu arada projesi güzel uzun vade için para bağladım kumarhanelerde geçerli olacak bir para birimi. Ha unutmayalım: yatırım tavsiyesi değildir.
  yaşıyon mu sen ya...
  Beast Incarnate
  Beast Incarnate
  şimdilik bi ütüleme yok gibi ama bakalım...

  benim de hukuktan fazla arkadaşım yok ama en yakın arkadaşlarım da oradan. ünide edindiğim çoğu arkadaşım yurttan ve yurtta benimle birlikte 1 hukukçu var sadece bildiğim kadarıyla
  X
  Xenophobia THE Simurgh
  Yurt ortamı tam şenliktir. Herkesin tipi, şehri, bölümü farklı oluyor. Şehir dışından İstanbul’a gelip birlikte ev tutan arkadaşlar var burada tanışıp. 5-6 kişi bile ortam cennet mahallesine dönüyordu onlara gittiğimde. Daha çok askeriye gibi. Gerçi şimdi burada değiller çoğu pandemiden.
  Beast Incarnate
  Beast Incarnate
  çok özlüyorum yurdu ya valla. terasta bi ortamımız vardı dillere destan
  Selam reis ben Kero
  Peder
  Peder
  reis sana burası için 2 kere ulaşmam hakkın da ne düşünüyorsun
  X
  Xenophobia THE Simurgh
  Elçiye zeval olmaz. Sağol yormuşlar seni de. Bana ulaşabilecek tek kaynak gibi bir şeydin zaten. Seçilmiş kişisin. Tekrar zahmet verdiysem kusura bakma.
  Peder
  Peder
  yok sıkıntı yok sana iyi forumlar iyi eğlenceler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst