Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Montales
Toplam Beğeni
83

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Dostum senin forum içindeki tavırların hiç hoşuma gitmiyor. Keza İlkay ile yaptığın konuşmada kullandığın dil de. Üstten konuştuğun zaman, çok kelimeli aynı anlamlı cümleler kurduğun zaman, havalı ya da diğerlerlerinden farklı olmuyorsun. İlkay'la yaptığın konuşmada forumda bir sürü sıkıntı olduğunu söylemişsin ancak karşındaki yönetici sana sorunu gösterin çözelim demesine rağmen herhangi bir kanıt göstermeden aynı şeyi tekrarlamaya devam etmişsin. Ancak şu an baktığımda senin davranışların dışında bir sorun göremiyorum. Biraz daha toparla kendini.
    Montales
    Montales
    Selam ben de size gelmeyi düşünüyordum zaten, öncelikle "Üstten konuştuğun zaman, çok kelimeli aynı anlamlı cümleler kurduğun zaman, havalı ya da diğerlerlerinden farklı olmuyorsun." siz nasıl benim niyetimi okuyabilirsiniz? Benim günde 10 dakika girdiğim ve kimseyi tanımadığım bir yerde neden havalı görünme kaygım olsun? Farklı olmaya gelince hepimiz birbirimizden farklıyız zaten. Ben olduğum gibi davranırım.

İlkay arkadaşa da dedim. Tek tek bak bu mesaj bak şu mesaj diye gösteremem. Üyelerin sayısı azımsanmayacak miktarı, sizin beni itham ettiğiniz tavırların benzerlerini sergiliyorlar. Tartıştığım kişileri bir inceleyebilirsin dedim İlkay'a. Bu somut örnek değil mi? Laf olsun diye mi söyledim onu? Nitekim benim sivrilmem sizi yanıltmasın başka rahatsız olanlar da zamanla çıkacaktır dedim. 2 gün geçmeden benimle hiçbir alakası olmayan bir tartışmadan sebep birisi forumu bıraktı. Bunu açıktan ilan etti de haberimiz oldu, etmeden forumdan soğuyanlar da vardır muhakkak. Forum kültürü ile Twitter kültürü ve sözlük kültürü birbirinden ayrıdır. Ben bu forumda forum kültüründen çok Twitter ve sözlük kültürüne göre davranan insanlar görüyorum. En ufak bir şeyde linç girişimi, kendi fikirlerini gözümüze sokan ve öyle düşünmeyenlere üstü kapalı laf sokan insanlar vs...

Umarım bu sefer sıkıntımı anlatabilmişimdir. "Biraz daha toparla kendini." cümlenin bir tehdit olmadığını varsayarak bu açıklamayı yaptım. Umarım öyle değildir. Üstten konuşmak tam olarak bu olıyor çünkü.
    Eta
    Eta
    Öncelikle bu bir niyet okuma değil. Bana hissettirdiğin şey bu.

Seninle ilgili sıkıntılardan birinin sorun olduğunu söyleyip bir şey göstermemek. Yüzlerce aktif üyesi olan bu forumun azımsanmayacak bir miktarı senin sergilediğini söylediğim tavırları sergiliyorsa ve biz bunu gözden kaçırıyorsak, raporlayarak görmemizi sağlayabilirsin. Raporlamıyorsan ve bunu söylüyorsan, bu sefer bana daha net bir şey getirmelisin. Tartıştığın kişileri tek tek incelemeye kalkmak çok zor, çünkü Taşolukspor forvetini bilmediğini söyleyen insanla bile tartışabilecek bir ruh hali içindesin, dolayısıyla hayır, somut bir örnek değil.

İnsanlar forumdan ya da herhangi bir şeyden pek tabii soğuyabilir. İnsanların burada olmasının sebebi forumun adının profesyonelgures.com olmasından ziyade muhabbet ortamı, inan bana. Bunu geçmiş süreçte defalarca da onaylama şansı bulduk. 2 gün önce bir arkadaşın forumu bırakması ise, tamamen spesifik bir konu üzerinden oldu.

Ben forum kültürünün de, saydığın diğer mecraların kültürünü de gayet iyi biliyorum. Sosyal medyanın kendine ait bir jargonu var ve insanların klavyesinde hangi tuşa basacaklarını -şayet kurallar çerçevesi dahilindeyse- belirleyemeyiz. Forum ruhuna hitap hiçbir zaman farklı bir hal almadı, eğer aldığını iddia ediyorsan, yine aynı noktadayız, bana bir şey getirmen gerekiyor. Kaldı ki linç girişimi, laf sokmalar vesaire senin şu an en son şikayet edebileceğin konu dostum. Çünkü açıkça görüyorum ki, inanılmaz "cool" üslubunla, ince görmeye bayılıyorsun.

Ben seni tanımam, sen beni tanımazsın. Sana karşı herhangi bir kinim, bir takıklığım yok. Seni tehdit de etmiyorum, niye edeyim? Biraz daha toparla kendini diyorum, çünkü bu forumun kuralları ve çizgileri var, o çizgileri aştığını net olarak söyleyemesem de, çizgilerin üzerinde yürüdüğünü görüyorum. 10 aydır böyle mesaj atıp uyardığım, hatta bu kadar uzun yazdığım başka bir üye de yoktur. Bir tartışma içerisinde değiliz, ben buranın yöneticisi olarak rahatsız olduğum bir şeyi dile getiriyorum. Sen de rahatsız olduğun şeyleri daha net bir şekilde atarak, raporlayarak bize iletirsin, tüm rahatsızlıklar ortadan kalkar.

İyi akşamlar.
    Montales
    Montales
    Taşolukspor konusu da altındaki rapor da kinaye içeriyor. Rahatsız olduğum şeyi her zaman tartışarak dile getirmem hatta çoğunlukla iğnelemeyi tercih ederim. Kaldı ki zaten birçok şeyi raporluyorum. İstatistiklere bakın isterseniz benim kadar rapor kullanan az kişi vardır.

Ben foruma üye avlamaya girmiyorum stres atmaya giriyorum. Hadi şuna da bulaşayım şuna da laf sokayım gibi bir düşüncem olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde. Bilhassa girdiğim her tartışmada yoruluyorum mental olarak.

Elbette sizinle laf yarıştıracak değilim, bunu istemem. Siz forumda düzeni sağlayacak olan kişisiniz size en fazla şikayetim olur onu tartışırız. Ama duvarıma geliş şeklinizde ve yazım tarzınızda tartışmak ister gibi bir hava var. "Cool" üslubum, laf sokarken havalı olduğumu düşünerek bunu yaptığımı düşünmeniz falan. Bunlara normalde cevap veririm ama şimdi pas geçeceğim.

Yönetim benden bu kadar şikayetçiyse kendimi gözden geçiririm, hatalarım varsa onları düzeltirim. Hata başkasındaysa da yine geleceğim size.

Zamanınızı aldım, iyi geceler.
    Yine mesajınız mı silinmiş neden hep bunu yapıyorlar
    Montales
    Montales
    Yönetim ekibini de suçlayamıyorum; beni tanımıyorlar lakin münakaşaya girdiğim üyeleri iyi tanıyorlar, benim görüşlerime katılmıyorlar tam aksine irrite oluyorlar. E haliyle tarafsız hüküm vermekte zorlanıyorlar. Bu dünyanın her yerinde ne yazık ki böyledir. Objektif ve tarafsız hüküm verebilen, duygularıyla değil mantığıyla düşünebilen insanların sayısı her daim az olmuştur.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…