Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Root
Toplam Beğeni
513

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • Hocam, muhalefet ile alakalı konuda yazdığın yorum için bir kez daha ellerinden öperim, olayı kısa ve öz bir şekilde tek yorumla muazzam özetlemişsin.
  Rıdvan sen bilgisayar mühendisliği okuyordun değil mi? TYT ve AYT netlerin, puanın ve sıralaman kaçtı?
  Root
  Root
  2015 girişliyim ben. YGS-LYS'ye girdim. Netleri ve puanı hatırlamıyorum. Sayısalda YGS'de 71bindeydim. Yerleştirme sıralamam 84bindi.
  Necro
  Necro
  Hmm anladım
  BTE'nin son bölümünün son kısmında John Silverın segmenti var. Anna Jay'in arkadaki tepkilerine bakmalısın
  Root
  Root
  Çok fena tutuldum.
  BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM


  selam olsun türk pro güreş camiasındaki benim dışımda tek root fanı olan insana...
  Root
  Root
  Vardı 1-2 tane daha. Tek değilim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst