Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Root
Toplam Beğeni
602

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • hemşehrim nasılsın
  Ryan O'Reily
  Ryan O'Reily
  bilmiyorum açıkçası hiç düşünmedim ya, iyiyimdir herhalde. samsun merkeze taşınalı üç yıl oluyor, şehirli oldum yani .d çarşamba'ya aile büyüklerimi ve eski arkadaşlarımı görmeye gidiyorum arada.
  Root
  Root
  Ben 2019 yazında gittim en son. Biraz salıpazarında babamın köyünde kaldım fındık için. Sonra çarşambaya anneannemin yanına gittim. Geçen yıl staj yaptığım için gidemedim. Bu yıl da gitmem büyük ihtimalle.
  Ryan O'Reily
  Ryan O'Reily
  olur da yolun düşerse mutlaka iletişime geçelim kardeşim.
  • Beğen
  Tepkiler: Root
  Hocam, muhalefet ile alakalı konuda yazdığın yorum için bir kez daha ellerinden öperim, olayı kısa ve öz bir şekilde tek yorumla muazzam özetlemişsin.
  Rıdvan sen bilgisayar mühendisliği okuyordun değil mi? TYT ve AYT netlerin, puanın ve sıralaman kaçtı?
  Root
  Root
  2015 girişliyim ben. YGS-LYS'ye girdim. Netleri ve puanı hatırlamıyorum. Sayısalda YGS'de 71bindeydim. Yerleştirme sıralamam 84bindi.
  Money
  Money
  Hmm anladım
  BTE'nin son bölümünün son kısmında John Silverın segmenti var. Anna Jay'in arkadaki tepkilerine bakmalısın
  Root
  Root
  Çok fena tutuldum.
  BİR ADAMA YOLDA GİDERKEN BİR ADAM GÖRMÜŞ.ADAMIN BOYNU KRKMIŞ . DİĞER ADAM NE OLDU UŞAĞIM DEMİŞADAMDA BOYNUMU KIRDILAR BOYNUMU KIRDILAR DEMİŞ. EĞER BU FIKRAYI OKUYUPTA 20 YERE YAPIŞTIRMASSANIZ AKŞAM RÜYANIZA KARABASAN WE CİNLER GİRECEK 3 GÜN SONRA KAZA GEÇİRİP ÖLECEKSİNİ.ÖZÜR BNDE FIKRA DİE BAŞKA YERDEN OKUDUM


  selam olsun türk pro güreş camiasındaki benim dışımda tek root fanı olan insana...
  Root
  Root
  Vardı 1-2 tane daha. Tek değilim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst