Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Seyfendi
Toplam Beğeni
305

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • Seyfendi
  Seyfendi
  🪨🤛 kaya gibiyim ! sen nasılsın ?
  Twelve
  Twelve
  iyi diyelim iyi olalım nerelerdesin
  Seyfendi
  Seyfendi
  kanka, çok karmaşık yaa... kandırıldım, akrabalarım öldü, sınava hazırlık süreci, bi garip geçiyor 97 gün kaldı sınava ve ben hala adam akıllı çalışmadım. bir de forum sıktı bir süreden sonra ama geri döndüm
  Naber Layt? Doğum gününü kaçırmışım kusura bakma.
  • Beğen
  Tepkiler: Seyfendi
  Seyfendi
  Seyfendi
  N'olacak be abi :D ya bilmiyordunuz ya da unuttunuz sıkıtnı yok .D sınava 4 ay kaldı işte motoru takıcaz artık onun dışında iyiyim sen nasılız ?
  bundan sonra buraya günde en az 10 cümle yazma kararına vardım tüm "seyfendi'nin profili" sakinlerine duyurulur. 😎
  Dostum son duvar konuşmalarında yazdığın tehdit vari mesajları sildim. Rica ediyorum bu tarz üsluptan kaçınalım forum içinde.
  Seyfendi
  Seyfendi
  Teşekkürler önlem aldığınız için, insanoğlu işte arada kontrolden çıkabiliyor.
  benim adım buket 1 yaşındayım beni öldürdüler ben bir ölüyüm beni öldürdüler eğer bu maili 10 dk içinde 15 yere yollamazsan akşam yatağının başında olacağım bir bıçakla seni öldürmek için geleceğim allah rızası için eğer yollarsan 4 tane seni seven kişi sana açılacak cumartesi günü öpüleceksin zinciri bozma sevdiğin kız yada çocuk sana çıkma teklifi edecek.
  Layt naber kanka
  Seyfendi
  Seyfendi
  "Kızlar erken olgunlaşır" lafı tamamen yalanmış onu öğrendim. Erkek milleti daha erken olgunlaşıyor ama kızlara göre içlerindeki çocukları öldürmüyor
  Seyfendi
  Seyfendi
  erdem ablaya selam olsun kendisi alınmasın
  Montales
  Montales
  Kızlar duygusaldır tam anlamıyla asla olgunlaşamazlar, rasyonel düşünmezler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst