Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


tunaeseer
Toplam Beğeni
42

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

 • Kankam sanırım imzan fazla büyük olmuş diye birazdan uyarı yiğebilirsin imzaları küçült ve 1 tane İmzaya fotoğraf oluyor bir tanede Spolier'ın içine koyabiliyorsun normal üyeliklerde diye biliyorum.

  Örnek;


  😍-LİV CUTE MORGAN- 😍

  Hoşgeldin kankam. Herhangi bir sorun olursa moderatörlere ya da buradan bana sorabilirsin.
  tunaeseer
  tunaeseer
  Çok teşekkür ederim sayende öğreniyorum.Bu konu hakkında sorum arkadaşlar mesela finn kazanırın yanına x2 felan yazmış o nedir?
  Bloody Sunday
  Bloody Sunday
  2x mevzusu her PPV (Show)'da bir defa kullanılıyor. Yine örneklendirerek anlatayım.

  Şimdi her maçta yazan puanlar var. Bu maçın diyelim puanı 7. Sen bu maçta finn balorun kazanacağına kesin inanıyorsan 2x basarak 7 puanı iki katına çıkarmış oluyorsun yani bu maçtan 14 puan kazanmış oluyorsun.


  Kenny Omega vs Finn Balor All in 2022 ( 7 puan)
  A-) Finn Balor kazanır. (2x)
  B-) Kenny Omega kazanır.
  C-) Diğer ihtimaller.

  Sen balora 2x basıp balor kazanırsa sen bu maçtan 14 puan kazanıyorsun. Balor yenilirse 0 puan alıyorsun. Her showda sadece bir tane 2x hakkın oluyor.


  Dipnot: Ben bu showda 2x hakkımı kullanayayım bir sonraki maçta iki tane 2x kullanayım diye bir şey yok her showda bir tane hakkın oluyor o hakkı kullanmazsan o 2x hakkın gidiyor. Bir sonraki showda yine bir tane 2x hakkın oluyor.
  tunaeseer
  tunaeseer
  Teşekkür ederim birazdan gidip oynayayım bahisimi.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Üst