Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

erencanozz
Toplam Beğeni
12

Profil mesajları Gönderiler Rozetler Hakkında

• Selam dostum, açtığımız konuların başlıklarını yazarken kelimelerin baş harfini büyük yazıyoruz, 'Şef danilo futbol yorumluyor' yerine 'Şef Danilo Futbol Yorumluyor' gibi. Dikkatli olursak hoş olur, iyi forumlar. ✌️
    Dostum hoşgeldin. Foruma alışabildin mi ? Aklında takılan bir soru olursa buradan bana ya da saygı değer moderatörlerimize yazabilirsin. İyi forumlar.
    erencanozz
    erencanozz
    Hoşbuldum. Evet alıştım teşekkürler. Hem forumda deneyimli olan bir kaç arkadaşım da var. Aklımda kalan bir şey olduğu zaman direkt olarak onlara soruyorum. Teşekkürler tekrardan.
    Bloody Sunday
    Bloody Sunday
    Rica ederim. Tekrar hoşgeldin, hoş geldin demek için biraz geç kaldım kusura bakma.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…