RPG ­ŁÉĆ­ŁÉÇ­ŁÉś­ŁÉü­ŁÉÇ­ŁÉé­ŁÉŐ #­ŁčĆ­Łčö "­ŁÉż­ŁĹÄ­ŁĹô­ŁĹÄ­ŁĹÜ­ŁĹĹ­ŁĹÄ­ŁĹŽ­ŁĹĹ─▒­ŁĹŤ ÔééÔéä/Ôéç"

RPG: Son Eklenen Parta Git

Boss

RPG Y├Ânetim
Kat─▒l─▒m
21 Tem 2023
Konular
72
Be─čeni say─▒s─▒
569
PG Nakit
0
3bh5mym.png

PAYBACK #16
17 Kas─▒m 2023 Cuma, 20:00
Louisville Gardens
Louisville, Kentucky

┼×ovu Takip Etmek ─░├žin Nedenler!

Alberto El Patron, omzundakinin s─▒cakl─▒─č─▒n─▒ ve a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ hissetmeyi seviyor...
Nathan Jones vs. Adam Cole
Wes Lee'yi neler bekliyor?
Velveteen vs. Tommaso Ciampa - Champ vs. Champ Match
J E Y O N F I R E

Pyrolar patl─▒yor ve PAYBACK #16 ba┼čl─▒yor!

PYRO.jpg

Kevin Nash: Onu bunu bilmem, halen ge├žen ┼čovun ana olay─▒n─▒ a┼čamad─▒m Tazz.

Tazz: Sonunda ger├žek bir ┼čampiyonumuz var Nash. Bu sevinmeye de─čer bir ┼čey.

Kevin Nash: Angel Garza denen p*├že de al─▒┼čm─▒┼čt─▒k...

┼×AMP─░YON ALLLLLLLBERTOOOOOOOOO ELL PATRONNNNNNNN G─░R─░┼×TE! Seyirciler resmen aylard─▒r bu g├Âr├╝nt├╝n├╝n ger├žekle┼čmesini bekliyormu┼čcas─▒na aya─ča kalk─▒yor. Alberto giri┼čte g├Âr├╝n├╝r g├Âr├╝nmez onun ad─▒n─▒ hayk─▒r─▒yorlar. Alberto y├╝z├╝nde minnettar bir g├╝l├╝msemeyle onlara bak─▒yor ve kemerini kald─▒r─▒yor.

MINI-scaled.png

Alberto El Patron: Oh! Ger├žek beni ├Âzledi─činizi biliyorum. ─░┼čin do─črusu ┼ču ki ben de sizi ├Âzledim. Hem de her ┼čeyden ├žok!

Seyircilerden yo─čun destek geliyor Alberto'ya...

Alberto El Patron: Ger├žekten derin bir nefes ald─▒─č─▒m─▒ hissediyorum! Sonunda bu... Bekledi─čim ┼čey! World Heavyweight ┼×ampiyonlu─ču! Bana ait olan sonunda fiilen bana ait. Omzumda onun s─▒cakl─▒─č─▒n─▒, a─č─▒rl─▒─č─▒n─▒ hissetmek. Dokusu... Bu her ┼čeyiyle muhte┼čem. Ve ben, bunu sava┼čarak kazanan, Alberto El Patron... Ayn─▒ zamanda gururla ta┼č─▒yaca─č─▒m. ├ľnceki ┼čampiyonunun aksine bunu yapaca─č─▒mdan emin olabilirsiniz.

El Patron g├╝l├╝mserken seyirciler onu alk─▒┼čl─▒yor.

Alberto El Patron: ┼×u an televizyon ekran─▒n─▒n kar┼č─▒s─▒nda beni izledi─čini biliyorum Angel. Belki sinirinden kendini tokatl─▒yorsundur, hi├ž beklemedi─čin bir anda nas─▒l her ┼čeyin olan bu kemeri kaybetti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorsundur... ─░┼čte senin benim hayat─▒m─▒ de─či┼čtirdi─čin g├╝n ben de b├Âyle hissetmi┼čtim. 29 A─čustos, MAYHEM #8. John Cena'n─▒n bir soytar─▒dan ibaret oldu─čunu g├Âsterip bu ┼čirketteki en b├╝y├╝k isim olarak ayakta kald─▒─č─▒m o g├╝n├╝n sonunda sen benim hayat─▒m─▒ elimden ald─▒n. Hi├ž beklemedi─čim bir anda. Beni ve her ┼čeyden ├žok de─čer verdi─čim kad─▒n─▒ buradan kopartt─▒n ve 1 ay boyunca i┼čkence yapt─▒n. SANA GER├çEKTEN B─░AT EDECE─×─░M─░ M─░ SANDIN OROSPU ├çOCU─×U? Hay─▒r, bekledim. Do─čru zaman─▒ bekledim. Senin bana cidden g├╝venmeni bekledim. Kolay olmad─▒. Haftalar sonra bile benden ┼č├╝phe duyuyordun, o kemeri senin ad─▒na kazanmayaca─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordun. Hakl─▒yd─▒n, hayat─▒m─▒ elimden alan adama bunu yapmak istemiyordum. Fakat bunu yapmazsam g├╝n├╝n sonunda "ona" zarar verip yine kazanacak olan da sendin. Bu y├╝zden devam ettim. O kemeri senin ad─▒na kazan─▒p kendi ellerimle seni ┼čampiyon yapt─▒m.─░┼čte bu sefer tam anlam─▒yla bana g├╝vendin. Tehdidinin beni sad─▒k bir k├Âpe─če ├ževirdi─čini d├╝┼č├╝nd├╝n. Bay O'Neil benim hakk─▒m─▒ aray─▒p beni senin kar┼č─▒na koydu─čunda bile yere yatmay─▒ kabul edece─čimi d├╝┼č├╝nd├╝m. Seni ac─▒nas─▒ orospu evlad─▒... Do─čru an geldi ve ben senden her ┼čeyini ald─▒m. Bana ya┼čatt─▒─č─▒n o hissi sana ya┼čatt─▒m. De─čer verdi─čin tek ┼čey olan bu kemeri ald─▒m.

Seyircilerden deli gibi tezah├╝rat geliyor Alberto'ya.

Seyircilerden deli gibi tezah├╝rat geliyor Alberto'ya.

Alberto El Patron: Art─▒k zincirlerimden kurtuldu─čuma g├Âre bu kemeri hak etti─či ┼čekilde, hak etti─či ki┼čilere kar┼č─▒ savunaca─č─▒mdan ┼č├╝pheniz olmas─▒n. Ben hepinizin ┼čampiyonu olmaya geliyorum. Size s├Âz├╝m de tam olarak bu!

RAW_06062016cm_0615-0f5e8d0c8932b4a4e78d1b474b448ed2.png

Mr. O'Neil: Sana bundan bahsetmi┼čtim. Alberto... ─░nsanlar─▒n g├Âzlerinden bir ┼čeyleri anlamak gibi bir huyum vard─▒r ve o g├╝n, sana bu ma├ž─▒ bah┼čederken bunun bilincindeydim... (elini uzat─▒r) Tebrik ederim. Sen bana, bu ┼čirkete lay─▒k olan ┼čampiyonun ta kendisisin.

O'Neil ve Alberto el s─▒k─▒┼č─▒yorlar. ─░zleyiciler bu sekanstan olduk├ža memnun.

Mr. O'Neil: ┼×imdi g├╝l├╝msemeye devam et Patron ├ž├╝nk├╝ ziyaret edece─čimiz ├žok fazla sava┼č├ž─▒ ├žocuk, ├žok fazla hastane var. Onlara d├╝nyada da ger├žek kahramanlar─▒n oldu─čunu g├Âstereceksin. Ya┼čad─▒─č─▒n zorluklar─▒, t├╝m o s─▒k─▒nt─▒l─▒ s├╝re├žleri Matty gibi ├žocuklara anlat─▒p bir idol olacaks─▒n. Onlara sava┼čmay─▒ ├Â─čreteceksin Alberto. Bunu bu ┼čirketin ana kemer ┼čampiyonu olarak yapacaks─▒n.

O'Neil'a e┼či benzeri olmayan bir destek geliyor.

Mr. O'Neil: ┼×imdi k-

anglg.jpg

ANGEL GARZA G─░R─░┼×TE! Eski ┼čampiyonu hi├ž olmad─▒─č─▒ kadar sinirli g├Âr├╝yoruz. Rampada bir s├╝re ├Âylece duruyor ve bak─▒┼člar─▒n─▒ ringe ├ževiriyor.

Angel Garza: KES─░N ┼×UNU! Ne g├╝zel! Buraya gelmi┼č birbirinizi paspasl─▒yorsunuz! MR. O'NEIL! Bana reva g├Ârd├╝─č├╝n bu muydu? S├Âylesene! Ya sen? HIJO DE PUTA! Bana yan─▒ndaki herifle kumpas kurdun. Bana, ekmek yedi─čin yere ihanet ettin! Bunu yaparken hi├ž sonu├žlar─▒n─▒ d├╝┼č├╝nmedin mi? Senden bir canavar yaratt─▒m. Sen benim... Sen benim sava┼č├ž─▒md─▒n p*├ž kurusu. Sen benim k├Âpe─čimdin. Fakat sen sahibinin elini ─▒s─▒rd─▒n. Sad─▒k olmayan bir k├Âpek en k─▒sa s├╝rede uyutulur. Bug├╝n Alberto... Ben seni uyutaca─č─▒m.

Angel mikrofonu f─▒rlat─▒yor ve h─▒zl─▒ ad─▒mlarla ringe do─čru ilerliyor! Fakat O'Neil'─▒n sesi onu durduruyor.

Mr. O'Neil: Angel! Oldu─čun yerde kalsan iyi olur. Kumpas m─▒? Angel, ya┼čad─▒─č─▒n d├╝nyay─▒ anlayabiliyorum ama Chairman'in olarak seni ger├žeklere d├Ând├╝rmeyi g├Ârev biliyorum. Tanr─▒ a┼čk─▒na! Bu kemeri g├╝re┼čerek almad─▒n bile! En son Humberto ile yan yana g├╝re┼čti─čini hat─▒rl─▒yorum san─▒r─▒m. Hat─▒rl─▒yor musun? Burada bir uppercut atmay─▒ ├Ârne─čin! Bana ├Ânce bunlar─▒ kan─▒tla...

Mr. O'Neil: Alberto'yu kar┼č─▒nda m─▒ istiyorsun? World Heavyweight Championship'i tekrar kazanmak m─▒ istiyorsun? Bunu bedavaya yapamayacaks─▒n. R├Âvan┼č hakk─▒n─▒ kullanman i├žin bana g├╝re┼čiyor oldu─čunu hat─▒rlatman gerekiyor. Haftaya, Superstars ┼čovunun yeni y├Âneticisi The Miz ile kar┼č─▒ kar┼č─▒ya olacaks─▒n. Ve onu devirdi─činde, Prince of PGW ┼čovunda Alberto'da olan bu ┼čey i├žin r├Âvan┼č hakk─▒n─▒ da kullan─▒rs─▒n. Sana sunabilece─čim maksimum ┼čey buydu. G├Âr├╝┼čmek ├╝zere.

Angel'─▒n y├╝z├╝ndeki ├Âfke kaybolmazken ringdeki ikilinin keyfini olduk├ža yerinde g├Âr├╝yoruz. Alberto imal─▒ bir ┼čekilde kemerini kald─▒r─▒rken reklamlara gidiyoruz.

9puq4fz.gif

https://www.youtube.com/watch?v=2bCNphdUZao

image.png

Nathan Jones geliyor! PGW'nin son haftalar─▒ndaki en dikkat ├žeken ismi! Bu gece Adam Cole'a kar┼č─▒! K├Â┼čeye ge├žiyor ve sab─▒rs─▒z bir ┼čekilde rakibini bekliyor.

image.png

Adam Cole! Edindi─či yeni giri┼č m├╝zi─či ile tekrardan giri┼čte! Seyircilerden olumsuz reaksiyonlar al─▒yor. Nigel'e ger├žekle┼čtirdi─či sald─▒r─▒dan beri buna al─▒┼č─▒k olmal─▒. Tam odak ┼čekilde ringe bak─▒yor. Nathan'a bakt─▒k├ža biraz bak─▒┼člar─▒ teredd├╝tl├╝ bir hal alsa da bu ma├ža ├ž─▒kacak. Dolay─▒s─▒yla ringe giriyor ve ceketini, ti┼č├Ârt├╝n├╝ ├ž─▒kar─▒p zilin ├žalmas─▒n─▒ bekliyor.

Nathan Jones vs. Adam Cole

image.png
image.png
image.png

Adam Cole seyircilere d├Ân├╝p Adam Cole Baybay tauntu at─▒yor. O s─▒rada Nathan arkas─▒na ge├žiyor. Cole bunu fark edip temkinli bir bi├žimde arkas─▒n─▒ d├Ân├╝yor Nathan bir anda bo─čaz─▒na yap─▒┼č─▒yor! Nathan ├Âk├╝z gibi ba─č─▒rarak kald─▒r─▒yor ve Chokeslam ┼čeklinde uza─ča do─čru f─▒rlat─▒yor! Cole sersemleyerek kalk─▒yor. Sonras─▒nda ikili kavgaya duruyor. Cole Nathan'─▒n karn─▒na bir Superkick sall─▒yor. Nathan'a i┼člemiyor. Nathan karn─▒n─▒ s─▒k─▒yor. Cole baca─č─▒na bir tekme vuruyor. Nathan'a yine i┼člemiyor Nathan hadi diyor! Cole ├╝st ├╝ste shoot kicklerle devam ediyor! Yine i┼člemiyor! Karn─▒na karn─▒na h─▒zl─▒ yumruklar! Nathan'a yine i┼člemiyor! Nathan hadi diyor! Cole Jumping Knee Strike! Ard─▒ndan Spinning Heel Kick! Nathan'a yine i┼člemiyor! Cole ├╝st ├╝ste tekmelerle devam ediyor! Nathan karn─▒n─▒ tokatl─▒yor! Cole tekmelerle devam ediyor! Nathan'a yine i┼člemiyor! Bir Big Boot vuruyor. Sonras─▒nda geri geri ├žekilip Bicycle Kick! Ard─▒ndan tekrar Jumping Knee Strike vuruyor! Fakat Nathan'a yine i┼člemiyor! Cole geri geri ├žekilip Jumping Elbow Strike'la Nathan'─▒n kafas─▒na atl─▒yor! Nathan hafif sersemliyor.

image.png
image.png
image.png

Cole tekrar Jumping Knee Strike vuracakken Nathan bunu Gorilla Press Slam'e ├ževiriyor. Gorilla Press Slamle yere do─čru f─▒rlat─▒yor! Cole sersemleyerek aya─ča kalk─▒yor. Nathan ├╝st├╝ne ko┼čup Shoulder Blockla Cole'a tren gibi ├žarp─▒yor! Cole yorgun bir ┼čekilde kalk─▒yor. Nathan ├╝st├╝ne birde Cole'un karn─▒na Side Kick vuruyor! Cole'a ├Ânce Nathan sonra k├Â┼če ├žarp─▒yor! Cole ac─▒yla yere y─▒─č─▒l─▒yor. Nathan seyircilere bak─▒yor. Seyircilerin reaksiyonunu s├╝z├╝yor. O s─▒rada Cole direnerek kalk─▒yor. ─░kili birbirlerinin ├╝st├╝ne do─čru ko┼čuyor. Cole havada Shinning Wizzard'─▒ oturtuyor! Nathan bu hareketten sonra sersemliyor! Cole Last Shot i├žin haz─▒rl─▒k yap─▒yor ve Nathan'─▒n ├╝st├╝ne ko┼čuyor! Last Shot!

image.png
image.png
image.png

Fakat Nathan bir bunu engelliyor! ─░ki eliyle Cole'un bo─čaz─▒na yap─▒┼č─▒yor! Kald─▒r─▒p Front Powerslamle yere vuruyor! Sonras─▒nda Cole'u bo─čaz─▒ndan kald─▒r─▒yor! ─░ki eliyle bo─čaz─▒na yap─▒┼č─▒yor! Cole kollar─▒na yumruk atarak kurtulmaya ├žal─▒┼č─▒yor! Nathan ├Âfkeyle ba─č─▒r─▒yor ve avu├ž i├žiyle Cole'un bo┼člu─čuna sa─člamca vuruyor! Cole geri geri ├žekiliyor! ├çekilirken hakeme ├žarp─▒yor! Cole g├Â─č├╝s├╝n├╝ tutarak kalk─▒yor. Nathan ├╝st├╝ne ko┼čuyor. Cole yere yat─▒p Nathan'a ├želme tak─▒yor! Cole Last Shot haz─▒rl─▒─č─▒nda! Nathan dizlerinin ├╝st├╝ne kalk─▒yor. Cole iplerden sekip Last Shot istiyor fakat...

osp.jpg

┼×ampiyon giri┼čte! Cole g├Âzlerini k─▒s─▒p alayc─▒ ┼čekilde Ospreay'e bak─▒yor.

Will Ospreay: Hep bu kli┼če hareketi yapmak istemi┼čtim. Biliyor musun? S├Âz konusu Goldberg olunca bu pek m├╝mk├╝n olmuyordu ├ž├╝nk├╝ en uzun ma├ž─▒ iki dakika falan s├╝r├╝yordu... Benimle olanlar hari├ž. (g├╝l├╝mser) Devam et Adam... Dikkatini da─č─▒tmak istemem. Kar┼č─▒ndaki g├╝├žl├╝ bir rakip. Benden g├╝├žl├╝ m├╝ oras─▒n─▒ bilmiyorum ama sonu├žta izledi─čim kadar─▒yla seni zorluyor. Sahi ya, onun g├Âz├╝nde bir b├Âcekten fark─▒n yok. Ben en az─▒ndan... Neyse. Sana ac─▒yorum Cole. Prince of PGW'de ya┼čayaca─č─▒n ┼čeyler i├žin ├╝z├╝l├╝yorum. Oh! Geliyor!

Nathan Jones arkadan Cole'u kavr─▒yor fakat Cole iplere tutunuyor! Dirsek darbeleri ile kurtulmaya ├žal─▒┼čan Adam Cole, gelecek german suplexe kar┼č─▒ iplere sar─▒larak direnmeye ├žal─▒┼č─▒yor! ┼×imdi ├žok sert bir dirsek darbesi ile Nathan'─▒ geriye do─čru at─▒yor... NATHAN HAKEME ├çARPIYOR, HAKEM YERE YI─×ILIYOR! Ospreay o s─▒rada h─▒zl─▒ ad─▒mlarla ringe do─čru y├╝r├╝yor ve... Omzundaki PGWC unvan─▒n─▒ eline al─▒yor. Ringdeki Adam Cole'u ayaklar─▒ndan tutup a┼ča─č─▒ya ├žekiyor ve kemeri kafas─▒na ge├žiriyor! Onu tekrar ringe at─▒yor! Cole yar─▒ bayg─▒n ┼čekilde aya─ča kalkmaya ├žal─▒┼č─▒rken BIG BOOT! Nathan yerdeki hakemi sars─▒yor. Sarsan Nathan olunca hakem direkt kendine gelip say─▒yor... 1........2........3!

Kazanan: Nathan Jones

cole.jpg

Nathan Jones bir galibiyet daha ekliyor PGW ser├╝venine! Hem de Adam Cole gibi bir isme kar┼č─▒! Will Ospreay bundan tatmin olmu┼č├žas─▒na s─▒r─▒tarak arka alana do─čru y├╝r├╝rken biz de reklamlara gidiyoruz.

9puq4fz.gif

wes.png

Wes Lee'yi arka alanda g├Âr├╝yoruz. Ge├žti─čimiz PAYBACK #15 ┼čovunda ya┼čad─▒klar─▒ndan sonra ├Âfkesinin nedenini fazlas─▒yla anl─▒yoruz. Kendisi bir s├╝re koridorda ilerledikten sonra Chairman Mr. O'Neil'in ad─▒n─▒n yazd─▒─č─▒ odada duraks─▒yor. Kap─▒y─▒ t─▒klatmadan ve bir saniye bile d├╝┼č├╝nmeden odaya giriyor. Masas─▒nda ┼čovu izleyen Chairman resmen ┼ča┼č─▒p kal─▒yor. Wes'e bakarak ters bir ┼čekilde konu┼čuyor...

oneil.jpg

Mr. O'Neil: Wes, kap─▒ ├žal─▒n─▒r ve insanlar i├žeri ├Âyle girer de─čil mi? ┼×ansl─▒s─▒n ki toplant─▒da de─čildim.

Wes Lee: Bay O'Neil, ge├žen haftaki ma├ž hakk─▒nda konu┼čmal─▒y─▒z.Siz de g├Ârd├╝n├╝z, olanlar adil de─čildi. Hakem hata yapt─▒ ve bu da benim hakk─▒m─▒n yenmesine neden oldu. Orada devam etmesi gereken bir ma├ž bitirildi.

Mr. O'Neil: Wes, bizim yapt─▒─č─▒m─▒z bu i┼čin i├žinde bir s├╝r├╝ fakt├Âr var. D─▒┼č etkenler... En ├žok can s─▒kan da bunlar olur. Mike Chioda'n─▒n ne denli iyi bir g├╝re┼č hakemi oldu─čunu kendi g├╝re┼čti─čim zamanlardan bilirim. Kendisi 57 ya┼č─▒nda ve eskisi gibi dikkatli olamamas─▒ normal. Fakat bu ne kadar normal olsa da yapt─▒─č─▒ hatay─▒ ya┼č─▒na verip kapatmam─▒z hi├ž de do─čru olmaz. Hatalar yap─▒l─▒r ve en sonunda bunlar─▒n telafisi olur. Hakl─▒s─▒n...

Wes Lee istedi─čini alm─▒┼č gibi sevinecekken O'Neil c├╝mlesini bitiriyor.

Mr. O'Neil: Ama art─▒k senin telafi edilecek bir durumun kalmad─▒ Wes. Roman o ma├ž─▒ hile yaparak kazanmad─▒. Mike Chioda da bendeniz taraf─▒ndan en uygun dille daha dikkatli olmas─▒ konusunda uyar─▒ld─▒. Bu y├╝zden buradan ├ž─▒kacak ekstra bir karar yok. Devam etmesi ve yeti┼čmesi gereken bir turnuva var. Prince of PGW turnuvas─▒ senin geri d├Âner d├Ânmez ald─▒─č─▒n ikinci ve son ┼čans─▒nd─▒. Bu ya┼čananlardan sonra belki de art─▒k benim verece─čim ┼čanslardan medet ummak yerine kendi f─▒rsatlar─▒n─▒ kendin yaratmal─▒s─▒n.

Wes Lee'nin y├╝z├╝ bir anda d├╝┼č├╝yor! Odaya girdi─činden daha sinirli bir ┼čekilde devam ediyor.

weslee.jpg

Wes Lee: Bay O'Neil, o ma├ž─▒ kaybetmedim. Anl─▒yor musunuz? KAY-BET-ME-D─░M! Aya─č─▒m─▒ iplere atarak o tu┼ču ge├žersiz yapt─▒m. T├╝m bu olanlar sa├žmal─▒k! ─░kinci bir ┼čans istiyorum. Hatta buna ┼čans bile denilmez, yap─▒lmas─▒ gerekeni yapman─▒z─▒ bekliyorum. Bana hakk─▒m olan─▒ verin ve bu ma├ž─▒ tekrarlay─▒n.

Mr. O'Neil: Wes sen beni anlamam─▒┼čs─▒n. Biraz ├Ânce s├Âyledi─čim son c├╝mle bir abi tavsiyesi de─čil, bu ┼čirkette devam etmen i├žin yapman gereken tek ┼čey. Seninle ilgili ├žok b├╝y├╝k beklentilerim vard─▒. Ama beni hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čratt─▒n. ┼×imdi bu kap─▒dan ├ž─▒k, bahaneleri bir kenara at. Kendini tekrar kan─▒tlamak i├žin ├žal─▒┼č─▒rsan belki de benim seni koymak istedi─čim yere tek ba┼č─▒na gelebilirsin. Fakat uzat─▒rsan... Bu senin i├žin iyi olmaz. ├ç├╝nk├╝ senin hikayenin de t─▒pk─▒ baz─▒lar─▒ gibi k├Ât├╝ sonla bitmesini istemem.

Wes Lee bu s├Âzlerin ard─▒ndan bir ┼čey s├Âylemek istiyor ancak vazge├žiyor. Sinirini i├žinde ya┼čayarak kap─▒ya do─čru y├Âneliyor. Wes Lee, odadan h─▒r├ž─▒nca ├ž─▒karken surat─▒ndaki hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ve ├Âfkeyle dolu bak─▒┼člar─▒n─▒ gizleyemiyor. Fakat kap─▒y─▒ a├žar a├žmaz koridorda g├Ârd├╝─č├╝ isimler onu daha da sinir ediyor.

joma.jpg
venis.jpg

The Sex ekibi! G├╝lerek Wes Lee'ye bak─▒yorlar.

Johnny Mayhem: Birileri Chairman'e sakso ├žekmekten s─▒k─▒l─▒p biraz da domalmaya m─▒ karar vermi┼č Val?

Val Venis: Karar vermesi zor olmam─▒┼čt─▒r. Bu veledi daha ├Ânce bizzat ben domaltm─▒┼čt─▒m diye hat─▒rl─▒yorum.

Venis 32 d─▒┼č s─▒r─▒tarak tak─▒m arkada┼č─▒ JoMa'ya bak─▒yor. JoMa ise Lee'ye bak─▒yor.

Johnny Mayhem: Senin gibi f─▒rsat├ž─▒lar─▒n ger├žekleri g├Ârmesi i├žin illaha bir darbe yemeleri gerekiyor de─čil mi? Hat─▒rlad─▒─č─▒m kadar─▒yla daha ge├žen haftalarda Ospreay'in kar┼č─▒s─▒na bizzat Chairman'in k─▒ya─č─▒yla ├ž─▒km─▒┼čt─▒n. Al ┼čimdi istedi─čin gibi Bay O'Neil'─▒n─▒ ba┼č─▒na ├žal. Seni bir pe├žete gibi kullan─▒p att─▒. Tabii ondan nefret edeceksin... Ama sak─▒n bizim taraf─▒m─▒zda oldu─čunu sanma. ├ç├╝nk├╝ hangi tarafta olursan ol, boklu bir pe├žeteden fazlas─▒ de─čilsin.

wes.jpg

Wes Lee: Kimsenin taraf─▒nda oldu─čum yok. Sizin de taraf─▒n─▒z─▒ s*keyim. ─░├žerdeki pu┼čta hi├žbir zaman ihtiyac─▒m olmad─▒. Hakk─▒m─▒ aramaya geldim ve bizzat i├žerdeki adam─▒n da parma─č─▒n─▒n oldu─čundan emin oldum. Fakat sen Johnny... Benim aksime ger├žekleri g├Ârmeyecek kadar k├Ârs├╝n.

Wes Lee imal─▒ bir ┼čekilde Venis'e bak─▒yor. Sonra tekrardan Mayhem'e d├Ân├╝yor.

Wes Lee: Her neyse, sana turrnuvada ba┼čar─▒lar Mayhem. Umar─▒m bu ┼čirkette defalarca kez kemer kazand─▒rd─▒─č─▒n, bedavaya k├Âpeklik yapt─▒─č─▒n orta─č─▒n senin kafana o tac─▒ takan ki┼či olur.

The Sex'in feci tad─▒ ka├ž─▒yor bu c├╝mlelerden sonra. Wes Lee oray─▒ terk ederken biz de ringe d├Ân├╝yoruz.

9puq4fz.gif

Entrance%2Bwith%2BTitle%2B2.gif

TV Champ sahnede! Velveteen Dream geliyor! Ringe do─čru geliyor. ├çelik merdivenlerden haval─▒ bir ┼čekilde ├ž─▒k─▒yor kameraya bak─▒┼č at─▒yor sonras─▒nda paralel iplerin aras─▒ndan ringe girip rakibini beklemeye ba┼čl─▒yor.

tumblr_p5vf6utDuX1uvyu9yo1_540.gif

PURE Champ sahnede! Tommasso Ciampa! Kemeri elinde ciddiyetini bozmadan ringe do─čru y├╝r├╝yor. ├çelik merdivenlerden t─▒rman─▒p ringe giriyor ve kemerini havaya kald─▒r─▒yor. T├╝m haz─▒rl─▒klar tamam. Champ vs Champ ma├ž─▒ ba┼člamak ├╝zere.

Champ vs. Champ Match
Velveteen Dream vs. Tommaso Ciampa

Ma├ž─▒ ba┼člatan zil sesinin duyulmas─▒yla birlikte ikili birbirlerine do─čru ko┼čuyorlar! Ringin ortas─▒nda bulu┼čmu┼č oluyorlar ve birbirlerine yumruklar atmaya ba┼čl─▒yorlar! Dur durak bilmeden birbirlerine yumruklar sall─▒yorlar! Aradan ge├žen zaman─▒n ard─▒ndan Velveteen'in daha ├╝st├╝n ├ž─▒kt─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝yoruz. Rakibinin karn─▒na diz att─▒ktan sonra onu iplere g├Ânderiyor. Tommaso iplerden sekiyor ve Velveteen'den Big Boot geliyor! Velveteen, tauntunu yap─▒yor ve arenadaki herkes aya─ča kalk─▒yor! Di─čer taraftan Tommaso'ya d├Ân├╝yoruz, yerde oturur pozisyonda ve agresif bak─▒┼člarla insanlara bak─▒yor. Dizli─čini d├╝zelttikten sonra aya─ča kalk─▒yor. Tommaso aya─ča kalkar kalkmaz Velveteen'den bir Big Boot daha! Velveteen'in bir kez daha taunt yapmas─▒yla herkes bir daha ayaklan─▒yor! Tommaso ├ž─▒ld─▒rm─▒┼č durumda! Ringin zeminine birka├ž kez vurduktan sonra aya─ča kalk─▒yor. Tommaso aya─ča kalkt─▒─č─▒nda, Velveteen bir kez daha Big Boot yap─▒yor! Hay─▒r, Tommaso e─čilerek bundan kurtuluyor ve ko┼čuyor iplere do─čru. Bu esnada Velveteen arkas─▒na d├Ân├╝yor, Tommaso iplerden sekiyor ve Big Boot yap─▒yor! Velveteen yerde. U─čultu var. ''BOO!''

Tommaso kahkaha ata ata sa├ž─▒ndan tutarak kald─▒r─▒yor Velveteen'i. Onu k├Â┼čeye g├Ânderiyor, Velveteen s─▒rt─▒n─▒ ├žarpt─▒ktan sonra s─▒rt─▒n─▒ k├Â┼čeye yaslayarak dinleniyor. Tommaso a─č─▒r tav─▒rlarla o tarafa gittikten sonra bir eliyle ipi tutarak Velveteen'in karn─▒na tekmeler atmaya ba┼čl─▒yor. Tekmeler att─▒─č─▒ esnada temposunu gitgide artt─▒r─▒yor ve bu da hakemin araya girip ay─▒rmas─▒yla sonu├žlan─▒yor. Velveteen yerde oturur pozisyonda. Hakem aradan ├žekildikten sonra Tommaso o tarafa gidiyor ve rakibini bacaklar─▒ndan iterek ringin d─▒┼č─▒na at─▒yor. Velveteen d├╝┼čt├╝kten sonra aya─ča kalk─▒yor yava┼č yava┼č, Tommaso kendisine g├Âsterilen tepkilere orta parmak g├Âstererek yan─▒t veriyor. ─░plerin aras─▒ndan apron'a ge├žtikten sonra Velveteen'in kalkmas─▒n─▒ bekliyor. Velveteen ayakta, Tommaso ko┼čmaya ba┼čl─▒yor ve Apron Running High Knee yap─▒yor! Olacak i┼č de─čil bu! Velveteen ├žekiliyor ve Tommaso dizlerinin ├╝st├╝nde yere ├žak─▒l─▒yor. Adeta ciyaklayarak dizlerini tutuyor fakat Velveteen rakibinin dinlenmesine f─▒rsat vermeden onu aya─ča kald─▒r─▒yor ve ringin i├žine sokuyor. Devam─▒nda kendisi de ringin i├žine giriyor.

Velveteen rakibinin ayaklanmas─▒n─▒ bekliyor. Tommaso ayakta, Velveteen'den Clothesline! Tommaso bir daha aya─ča kalk─▒yor ve bir Clothesline daha geliyor. Tommaso daha a─č─▒r bir ┼čekilde aya─ča kalk─▒yor bu sefer. Velveteen'den DDT yapmak ├╝zere Tommaso'nun karn─▒na bir tekme! Hay─▒r! Tommaso rakibinin baca─č─▒n─▒ havada yakal─▒yor. Velveteen'in ''Hay─▒r! Hay─▒r!'' diye ciyaklad─▒─č─▒n─▒ ├žok rahat i┼čitiyoruz ambiyansa ra─čmen. Tommaso'dan Dragon Screw! Ekran ba┼č─▒nda izleyenlerin bile can─▒ ac─▒m─▒┼čt─▒r! Tommaso hi├ž durmuyor, rakibinin kolunu yakal─▒yor ve bu sefer de Bridging Fujiwara Armbar yap─▒yor! Bridging Fujiwara Armbar! Bu sahiden muhte┼čem! Fazlas─▒yla zorluyor Velveteen'i. Velveteen pes etmemek i├žin di┼člerini s─▒k─▒yor! Bir taraftan da s├╝r├╝klenerek iplere varmaya ├žal─▒┼č─▒yor. Velveteen aya─č─▒n─▒ iplere atmaya ├žal─▒┼č─▒yor, olmad─▒ ─▒skalad─▒. Elini havaya kald─▒r─▒yor, pes etmek i├žin bunu yap─▒yor olabilir!

Velveteen t├╝m g├╝c├╝n├╝ kullan─▒yor ve aya─č─▒n─▒ ipin ├╝st├╝ne atmay─▒ ba┼čar─▒yor! Rope-break oldu! Velveteen inan─▒lmaz bir ┼čekilde ma├žta kald─▒ diyebiliriz. Tommaso ma├ž─▒ kazanaca─č─▒ndan emin g├Âz├╝k├╝yor ki h─▒zla aya─ča kalk─▒yor ve taunt'unu yap─▒yor rakibinin kalkmas─▒n─▒ beklerken. Velveteen aya─ča kalk─▒yor, Tommaso'dan rakibinin karn─▒na bir tekme geliyor. Velveteen karn─▒n─▒ tutarak e─čiliyor. Porject Ciampa i├žin Velveteen kafas─▒n─▒ bacaklar─▒─▒n─▒n aras─▒na al─▒yor. Seyircilerden tuhaf sesler geliyor, bu yuhalama gibi de─čil. Tommaso buna fazla kafa yormam─▒┼č gibi g├Âr├╝n├╝yor fakat bu bir hata...

Seyircilerin aras─▒nda ortal─▒─č─▒ hareketlendiren birisi var. Kalabal─▒─č─▒n aras─▒ndan h─▒zla ge├žtikten sonra bariyerlerin ├╝st├╝nden atl─▒yor ve anca bu ┼čekilde kameram─▒z kendisini yakal─▒yor. Bu Powerhouse Hobbs! Hobbs'un burada oldu─čunu fark eden Tommaso, Velveteen'i b─▒rak─▒yor. Velveteen dengede duramadan yere seriliyor. Hobbs h─▒zla iplerin alt─▒ndan kayarak ringe giriyor. Tommaso onun ├╝st├╝ne ko┼čuyor. O da ne?! Hobbs'tan Thrust Spinebuster geliyor! Hakem ma├ž─▒ bitirdi! Ma├ž─▒ sonland─▒rd─▒!

Kazanan: No Contest

hobbs-powerhouse.gif

Tommaso ensesini tutarak yerde yat─▒yor. Hobbs'un g├Âz├╝ anons├Âr├╝n yan─▒nda duran PGW PURE Championship'e ├žarp─▒yor. Hi├ž tu┼ča gitmeye yeltenmiyor bile! Hobbs kendisini kemerden daha ├╝st├╝n g├Ârd├╝─č├╝nden tu┼ča gitmiyor bile! Hobbs h─▒zla ringden ├ž─▒k─▒yor ve anons├Âr├╝n yan─▒nda yer alan kemerleri al─▒yor ve ringe geri d├Ân├╝yor. Pure Kemerini umursamaz tav─▒rlarla yere b─▒rak─▒veriyor ringin i├žinde. PGW Television Championship'e uzun uzun bak─▒yor Hobbs. Bu esnada Velveteen'in ipleri tutarak aya─ča kalkt─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝yoruz. Arkas─▒n─▒ d├Ând├╝─č├╝nde Hobbs kemer ile onun kafas─▒na vuruyor! Velveteen y├╝z├╝n├╝ tutarak yerde uzan─▒yor! Kameram─▒z kemeri ile yuvarlanarak Tommaso'ya d├Ân├╝yor. Tommaso riski sezmi┼č olmal─▒ ki kendisini derhal ringin i├žinden ├ž─▒kar─▒veriyor. Durmuyor, bariyerlere do─čru y├Âneliyor.

Tommaso seyircilerin aras─▒na girdikten sonra ilerliyor bir taraftan da ringe bak─▒yor. Bir seyirci Tommaso ile foto─čraf ├žekinmek istiyor. Kafas─▒ndaki kap├╝┼čonu ├ž─▒karmadan selfie ├žekmek istiyor. Elini onun omzuna at─▒yor ve selfie ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒yor. Bir saniye! Tommaso seyircinin elinden kapt─▒─č─▒ telefonu yere f─▒rlat─▒yor, telefon parampar├ža olmu┼č durumda! Tommaso parampar├ža olan telefona bak─▒yor. Fakat seyirciyi unuttu! Kap├╝┼čonlu seyirci, Tommaso'yu Roll-up'a ba─čl─▒yor! Tuhaf bir ┼čekilde hakem de olay yerinde var! Hakem say─▒yor hemen! 1... 2...

3!

Kap├╝┼čonlu olan ki┼či kap├╝┼čonunu kald─▒r─▒yor. Herkes bu ki┼čiyi ├žok yak─▒ndan tan─▒yor. Batista! Batista!

Kazanan ve Yeni PGW PURE ┼×ampiyonu Olan: Batista

Batista basamaklardan h─▒zla ├ž─▒k─▒yor! Ko┼čuyor! Arkas─▒na bakmadan ko┼čuyor! Tommaso da olan biteni idrak ettikten sonra onun ard─▒ndan ko┼čmaya ba┼čl─▒yor! ─░kili bir s├╝re sonra g├Âzden kayboluyorlar, arka alana gidiyorlar. Kameralar ise ringin i├žine d├Ân├╝yor. Hobbs kemeri ringin ortas─▒nda b─▒rak─▒veriyor ve arka alana do─čru ilerliyor a─č─▒r a─č─▒r. Velveteen kendisini toparl─▒yor, kameralar bunu g├Âr├╝nt├╝l├╝yor. Bu esnada kar┼č─▒m─▒zdaki g├Âr├╝nt├╝de ani bir de─či┼čme oluyor. Arka alana d├Ân├╝yoruz, buras─▒ da neresi?

Otoparktay─▒z! Bir s├╝r├╝ araba g├Âr├╝yoruz. Batista nefes nefese kalm─▒┼č durumda. Arkas─▒ndaki Tommaso'ya izini kaybettirmi┼č ama bunu yaparken fazlas─▒yla yorulmu┼č durumda. Nihayet durakl─▒yor ve biraz nefesleniyor. Ortal─▒kta kimseler g├Âr├╝nmedi─činden rahatlam─▒┼č g├Âz├╝k├╝yor. Fakat bu rahatlama uzun s├╝rm├╝yor ├ž├╝nk├╝ kar┼č─▒s─▒nda birisinin dikildi─čini g├Âr├╝yoruz. Batista elindeki kemeri s─▒ms─▒k─▒ tutuyor. Peki Batista'n─▒n kar┼č─▒s─▒nda duran ki┼či kim?

Ezekiel Jackson! Ne ya┼čanacak bunu merak ediyoruz. Batista sava┼čmak istiyor! Batista kemerini yere b─▒rak─▒p, Ezekiel Jackson'─▒n ├╝zerine gitmeye yelteniyor ki onu durduran bir sesi i┼čitiyoruz.

X: Oi! Oi! (Hey! Hey!)

Batista hemen o tarafa d├Ân├╝yor kar┼č─▒s─▒ndaki isimi g├Âr├╝nce ┼ča┼čk─▒nl─▒─č─▒n─▒ gizleyemiyor! Kar┼č─▒s─▒ndaki isim Yota Tsuji! Yota Tsuji burada! Batista'n─▒n tam da kar┼č─▒s─▒nda! Batista k─▒skaca al─▒nm─▒┼č durumda! Ezekiel ile Yota'n─▒n aras─▒nda k─▒skaca al─▒nm─▒┼č durumda! Yota'dan hi├ž beklenmedik bir hamle! Yota h─▒zla ko┼čmaya ba┼čl─▒yor ve Gene Blaster yap─▒yor! Batista karn─▒n─▒ tutuyor. Yota kendisini Batista'n─▒n ├╝st├╝ne at─▒yor. Batista ile birlikte ka├žan hakem saymaya ba┼čl─▒yor. 1... 2... Ezekiel, Yota'y─▒ aya─č─▒yla kenara itiyor. Kendisini Batista'n─▒n ├╝st├╝ne at─▒yor. Hakem bir kez daha say─▒yor. 1... 2... Bu sefer de Yota onun kafas─▒n─▒ aya─č─▒yla itiyor! Bu sefer de Yota tu┼ču bozdu! Ezekiel aya─ča kalk─▒yor ve burun buruna geliyorlar.

G├╝r├╝lt├╝den kaynakl─▒ birka├ž ki┼činin daha olay yerine geldi─čini g├Âr├╝yoruz. Dip dibe olan Yota ve Ezekiel onlara d├Ân├╝yorlar. Onlara d├Ânmeleriyle kendilerini yerde bulmalar─▒ bir oluyor! Bunlar da kim? Ezekiel ile Yota'y─▒ yere seren bu isimler kimler?

Onlar da buradalar: Rikishi, Solo Sikoa ve Jey Uso! Jey'den, Yota'ya Superkick ve Solo Sikoa'dan, Ezekiel'e The Samoan Spike; bunun replayini izliyoruz. Yota yerde, Ezekiel yerde. Batista ufak ufak aya─ča kalk─▒yor. Nihayet tamamen ayakta. Rikishi'den Batista'ya Superkick! Batista da yerde. Kemer her an el de─či┼čtirebilir. Ama ayakta ├╝├ž isim bulunyor, hangisi tu┼ča gidecek? Hangisi yeni ┼čampiyon olmay─▒ deneyecek?

Rikishi: Jey, bitir bu i┼či!

Jey kendisini Batista'n─▒n ├╝st├╝ne at─▒yor. Hakem say─▒yor. 1... 2...

3!

Kazanan ve Yeni PGW PURE ┼×ampiyonu Olan: Jey Uso

Yeni ┼čampiyonumuz Jey Uso! Jey Uso h─▒zla aya─ča kalk─▒yor. Bu esnada Rikishi yerdeki PGW PURE ChampionshipÔÇÖi al─▒yor ve JeyÔÇÖe veriyor. Hep birlikte kutluyorlar JeyÔÇÖin kemeri kazanmas─▒n─▒! Solo Sikoa ile Jey yumruk toku┼čturuyorlar! Bu ├╝├ž isim sevinme i┼čini fazla uzatm─▒yorlar ├ž├╝nk├╝ fazla dikkat ├žekmek istemiyorlar. Rikishi, Solo Sikoa ve Jey Uso olay yerini terk etmek ├╝zere ad─▒mlar at─▒yorlar, derkenÔÇŽ

Jey!

Rikishi arkas─▒n─▒ d├Ân├╝yor ve seslenen ki┼čiyi g├Âr├╝yor. Ard─▒ndan o─člunu d├╝rt├╝yor ve ona arkas─▒na bakmas─▒n─▒ s├Âyl├╝yor.

CH1.jpg

Mr. O'Neil: Merhaba Jey. Beni tan─▒yorsundur. Ben... Chairman.

US.jpg

Jey n├Âtr bir surat ifadesiyle hi├žbir ┼čey s├Âylemeden Chairman'i s├╝z├╝yor.

Mr. O'Neil: Son zamanlarda seyahatlerim yo─čunla┼čt─▒. Bir s├╝r├╝ yere gidip geliyorum. Projelerim i├žin bunu yapmam laz─▒m. Ve ben bu durumdayken, PGW'de i┼čler bazen iyi gitmiyor. Dolay─▒s─▒yla ben de birtak─▒m kararlar almak zorunda kal─▒yorum. Ben herkesin i┼čini iyi yapmas─▒n─▒ isterim. Dolay─▒s─▒yla kimseden i┼čini almak zorunda kalmam. Ama uyarmak da bir yere kadar fayda getiriyor. Sizin de tan─▒k oldu─čunuz gibi. Bu haftaya kadar baz─▒ g├╝re┼č├žilerin giri┼č ┼čark─▒lar─▒ ├žo─ču kez yanl─▒┼č ├žal─▒n─▒yordu ve ben o ├žocu─ča... Ba┼čka bir dalda i┼č vermek zorunda kald─▒m. Arka alandaki baz─▒ posterler yerinden ├žok ├žabuk d├Âk├╝l├╝yordu ve ben ba┼čka bir g├Ârevli bulmak zorunda kald─▒m. ┼×imdi ise...

Jey'in omzundaki unvan─▒, PURE Championship'i g├Âsteriyor.

Mr. O'Neil: Bunun i├žin bir karar almak zorunday─▒m. Jey, sana ait olan yerde d├╝zeni sa─člamazsan d├╝zeni senin ├╝st├╝nde sa─člarlar. Belki sen bunu pek iyi idrak edemeyebilirsin ama Rikishi, baban beni anlayacakt─▒r. ┼×imdi... Jey, bu gece ya┼čananlar pek ho┼čuma gitmedi. Do─črusu arkada┼člar─▒m─▒n bu unvan─▒ ├ž─▒kar─▒rken 7/24 ├Âzelli─či konusunda bu kadar yan─▒lacaklar─▒n─▒ bilmiyordum. San─▒r─▒m onlar da bilmiyordu. Denediler ve tutmad─▒. Bu kadar d├╝zensiz, ne oldu─ču belirsiz bir unvan─▒ ┼čirketimde istemiyorum. Dolay─▒s─▒yla 7/24 ├Âzelli─čini bu unvandan kald─▒raca─č─▒m. Bunu yapmam gerekiyor. Ve bunu yapmam i├žin de...

Rikishi, Jey'in omzunu s─▒vazlarken Jey sinirli ┼čekilde bak─▒yor. S├Âz├╝n devam─▒n─▒ anlad─▒.

US2.jpg

Mr. O'Neil: Bana onu teslim etmen gerekiyor. PURE Championship'i bo┼ča ├ž─▒karaca─č─▒m Jey. 7/24'├╝ sen unvana sahipken kald─▒ramam. Bilirsin, adaletli olmak-

Jey Uso: (son sesiyle) Hey! Bana adaletten-

Rikishi: JEY!

Jey Uso: BUNU BENDEN ALMAK İSTİYORSAN BENİMLE RİNGE ÇIK!

CH2.jpg

Mr. O'Neil: Jey, sa├žmalamazsan sevinirim. Ben ringleri terk edeli uzun zaman oluyor. Senden Chairman'in olarak dedi─čimi kabullenmeni ve unvan─▒n─▒ teslim etmeni bekliyorum. Aksi halde.

Ceketinin cebinden bir ka─č─▒t ├ž─▒kar─▒yor... Bu Jey Uso'nun s├Âzle┼čmesi. Chairman, Goldberg'e yapt─▒─č─▒n─▒n ayn─▒s─▒n─▒ bu sefer diplomatik yoldan Jey Uso'ya yap─▒yor!

Mr. O'Neil: Jey, babanla aran─▒ yeni d├╝zeltmi┼čken ve efsane bir tak─▒m olma yolunda ilerlerken bu ka─č─▒d─▒ y─▒rt─▒p senin gelece─čini ├žalmak istemiyorum. Sana son kez s├Âyl├╝yorum, PURE Championship'i bana teslim et. Do─čru olan ┼ču anda bu. Can─▒n─▒n yand─▒─č─▒n─▒ bilsem de, kar┼č─▒ koyman fayda etmeyecek.

su.jpg

Jey'in g├Âzleri doluyor. Sinirden kendini par├žalayacak durumda olsa da frenliyor ve elini kolunu serbest b─▒rak─▒yor. Rikishi, onun omzundan PURE Championship'i al─▒p Chairman'e do─čru uzat─▒yor.

Mr. O'Neil: Te┼čekk├╝rler Jey. Unutma, sen do─čru olan─▒ yapt─▒n. Bir g├╝n geriye bak─▒p bu an─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝nde hep bunu say─▒kla. Ben inan─▒yorum. Bundan sonras─▒nda...

Chairman, eline ald─▒─č─▒ PURE Championship'e bak─▒yor.

Mr. O'Neil: "Jey Uso fired" de─čil, "Jey on fire" pankartlar─▒ i├žin, seni izliyor olaca─č─▒m.

CH3.jpg
US3.jpg
rk.jpg

Jey g├Âzleri dolu ┼čekilde bo┼člu─ča bakarken Rikishi onun s─▒rt─▒n─▒ s─▒vazl─▒yor. Mr. O'Neil ise istedi─čini alman─▒n tatminiyle oradan arka alandaki odas─▒na do─čru y├╝r├╝yor. Bu g├Âr├╝nt├╝yle kenarda ┼čovun sonuna geldi─čimizi belirten yaz─▒ ├ž─▒k─▒yor ve PAYBACK #16'n─▒n sonuna geliyoruz.

PGW PAYBACK #16:
"­ŁÉż­ŁĹÄ­ŁĹô­ŁĹÄ­ŁĹÜ­ŁĹĹ­ŁĹÄ­ŁĹŽ­ŁĹĹ─▒­ŁĹŤ ÔééÔéä/Ôéç"
Prestige Grand Wrestling LLC Ôäó 2023
All Rights Reserved ┬ę

Son d├╝zenleme:

Kras Mazov

Ne┼če ve Barbaros
Kat─▒l─▒m
3 Tem 2023
Konular
15
Be─čeni say─▒s─▒