RPG Hayat Dersi

Lindir

PG.com Kullanıcısı
Konular
8
Beğeni sayısı
97
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
F9u356zWsAA6JQq.jpg

Kameraların karşısında Serpençe var.

"Aslında sana üzülüyorum genç adam. Sözlerinde duracak kadar omurgan eksik olsa da kutsal olana saygı göstermeyecek kadar saygısız olsan da sana üzülüyorum. Hayatının fırsatı avuçlarındaydı. Sana Kutsal Çantayı verdik. Bir vaadi, bir neslin sembolünü verdik. Ama sen ne yaptın çocuk? Yüzümüze tükürdün. Temsil ettiğimiz her şeyin yüzüne tükürdün ve bizi küçük düşürdün. Biz ise sadece sana güvendik çocuk. Sözümüzü dinleyecek olmana güvendik. O çantayı pederin vahiyi gelene kadar koruyacağına ve hayatında bir kere olsun sabredeceğine inandık. Ama sen bu güvenin, bu inancın altında ezildin. Kendini ezmene izin verebilirdim ama Lodge'u ezmene asla izin veremezdim Wes. Dün öğrendiğin ders sadece bir başlangıçtı. O çantanın sana ait olduğunu düşündün ama yanıldın. O çanta uzun zamandır senden daha büyük bir şeyin sembolü. Şimdi ise onu ortadan ayıran kılıçla hak ettiği ellere döndü. Kısacası çocuk dün gördüğün o kabusu bir ders niteliğinde gör. The Lodge ve Drew McIntyre sana hayat dersi verdi. Bundan sonra önüne bak ve kendine çantasız bir gelecek hayal et. Bize karşı gelmeyi her düşündüğün an ise kendini durdur ve dünkü o kılıç darbesini hatırla. Eylemlerinin sonuçlarını hatırla. "

Hayal kırıklığıyla kameraya bakıyor ve oradan gidiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: