Punk’ın TNA’e Gitmesini İstiyorum

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,866
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
- WWE’deki yöneticilerin Punk ile arası iyi değil.
- WWE ana kemer potası fena halde dolu
- “Spor Eğlencesi” (🤮) Punk’a uygun değil.
- WWE’de Punk’a kreatif vermezler.
- Amerika’da WWE’nin micromanagement’a tabii ürünleri ile Tony Khan’ın oyuncakları dışında ciddi bir alternatife ihtiyaç var. Punk buna öncülük edebilir.
- TNA, piyasadaki en büyük yapımcı ACE STEEL’ı kadrosuna kattı. Punk dönemi Collision’ın da baş yazarıydı.

1698088491594.jpeg

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
23
Beğeni sayısı
560
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Bence uygun. Punk hayranları da oraya kanalize olur, Punk'a TNA'de gözünün üstünde kaşın var diyen de olmaz rahat rahat alan memnun satan memnun takılır. Ha ben Punk için açıp izlemem. Ancak WWE'ye gelirse meraktan bakarım.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,900
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
385
1
Bence uygun. Punk hayranları da oraya kanalize olur, Punk'a TNA'de gözünün üstünde kaşın var diyen de olmaz rahat rahat alan memnun satan memnun takılır. Ha ben Punk için açıp izlemem. Ancak WWE'ye gelirse meraktan bakarım.
Seni nasıl çekeceğiz biz güreşe ya?

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
23
Beğeni sayısı
560
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Seni nasıl çekeceğiz biz güreşe ya?
Benim içimdeki güreş aşkı öldü hacoli ya, WM'dan WM'ya, Rumble'dan Rumbla'a bakıyoruz. Etrafımda pek izleyen kimse de yok onlara uyup izleyeyim desem hadi o da yok yani. Punk WWE'ye return atarsa en kötü dönüşünü + kemer maçını izleriz ama. Zaten dönerse WM Main Event'i yapmadan bırakmaz.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
145
Beğeni sayısı
1,866
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Benim içimdeki güreş aşkı öldü hacoli ya, WM'dan WM'ya, Rumble'dan Rumbla'a bakıyoruz. Etrafımda pek izleyen kimse de yok onlara uyup izleyeyim desem hadi o da yok yani. Punk WWE'ye return atarsa en kötü dönüşünü + kemer maçını izleriz ama. Zaten dönerse WM Main Event'i yapmadan bırakmaz.
Bir Antares buluşmasında bu ateşi harlarım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: